Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Жалба...смях

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Жалба...смях

    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    #2
    Заслужава да и върнат 15те кинта - това са два билета за кино, а в този правопис има смях за повече от 2 комедии...
    like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

    Коментар


      #3
      Простотията и неграмотността вървят ръка за ръка...

      Коментар


        #4
        Фърнети му пъритиииии!
        SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

        Коментар


          #5
          Дали ще им повярват, че са по(д)пълнили талона правилно, а?

          Коментар


            #6
            Колеги мога да споделя опит - приятелката ми зареди по този начин картата на майка си с 5 (пет) лева( може и 15 да бяха, не помня, ама май 5 ) , а невероятния служител беше сбъркал 1 цифра от номера, но тя беше такава че нормален, даже и ненормален човек трябва да си изкриви много погледа, за да сбърка! Отидохме, поискахме талончето на което се записва номера, пуснахме същата жалба, но написана съвсем грамотно, а не като тази, описахме подробно случая с дати, часове, имена, и т.н., приложихме ксерокопия на документите, и молбата беше или прехвърлят парите на правилния номер, или да се върнат. Куриозното в случая беше че служителят презаредил номер който изобщо не съществуваше до момента в мрежата на глобул. 2 месеца и половина по-късно, след няколко проверки на молбата по входящ номер, парите бяха преведени на правилния номер, с СМС с извинение за неудобството.Сега се сетих - бяха 15 лева, защото първоначално от "грешния" магазин на германос пробутаха на приятелката ми ПАКЕТ за активиране с 2 сим карти с по 20 лева време за разговори, като всеки месец получаваш по 1 лев, а първоначално имаш 6 ли, 8 ли, нещо такова, като въпросния пакет можеше да се закупи на цена от 10.99 лв. - с 4 лева по-малко!!! Това разбира се ме вбеси и отидох да се разправям.... Даваш 15 лева, някой се насира, и после ти пробутват "невероятната промоция" с 20 включени лева, един вид да съм доволен че е с 5 лева повече от сбърканите 15, а то струваше реално 11 лева. Палячовци. Както и да е, нещата завършиха както трябва, но ако бяхме в по-западна държава сигурно щяха да ме обезщетят доста повече за причиненото неудобство.... така си мисля.

            Коментар


              #7
              не е по темата, но нали са общи приказки :D Глобул са уникалниредовно ми бавят фактуриимаме една диспечерска система, работеща с ГСМ модеми и СМС-ии веднъж в година ги зареждам...обаче им е трудно да напишат фактурата в моментаимали някаква техническа спънка...и ги чакам по 15-20 денакасовите бележки с една дата, фактурата с друга :D
              2015 Renault Megane Expression GT
              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
              Всичко за FIAT Bravo 2007

              Коментар


                #8
                E... какво пък... имаме екземпляри във форума, които пишат почти така
                Frontera Sport, X20SE март 1998

                Коментар


                  #9
                  Без да ги защитавам, считам, че глобул са доста по-коректни от някои други компании.А това че забавят фактури най-вероятно е по вина на куриерските служби, а не на Глобул. На мен специално фактурите винаги ми идват навреме.Имам познат в малък град (Средец, бившето Грудово), който беше куриер на една куриерска фирма, разнасяща фактурите на Мтел. Ако знаете по колко време седяха фактурите у тях в една кутия, докато се накани да ги разнесе...

                  Коментар


                    #10
                    Я да попитам, че нещо не ми е ясно: какви са тези служители, талони за презареждане? Нали ваучерите се продават свободно - купуваш, изтриваш защитния слой и зареждаш от собствения си телефон (тогава няма как да сбъркаш номера си)? Или това е някаква услуга за тези, които не могат да се справят с упражнението?
                    FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                    Коментар


                      #11
                      Трудно разчетох и нищо не разбрах

                      Коментар


                        #12
                        Pecho написа:
                        Я да попитам, че нещо не ми е ясно: какви са тези служители, талони за презареждане? Нали ваучерите се продават свободно - купуваш, изтриваш защитния слой и зареждаш от собствения си телефон (тогава няма как да сбъркаш номера си)? Или това е някаква услуга за тези, които не могат да се справят с упражнението?
                        Точно така е. Не си ли гледал рекламата с оня пъпчасалия, дето вади пари и от обувките си Може да презаредиш с всякаква сума от 4 лв нагоре.

                        Коментар


                          #13

                          Fiat Marea Weekend 2.0 20v HLX
                          ex:Opel Kadett 1.3
                          ex:Fiat 125p
                          ex:Москвич 412

                          Коментар


                            #14
                            Мда, всеки гледа от неговата си камбанария (винаги съм бил на договор) Yellow_Flash_Colorz_PDT_09 . Като се замисля, вероятно има много хора, които ползват тази услуга. И все пак, аз бих си купил ваучер, който аз да си заредя когато искам, вместо да се разправям с разни служители.А може би има хора, които зареждат и по 4 лв.? Сега се сещам, че като студент съм сипвал бензин за 2 лева (вярно, че имаха друга стойност и бензинът не беше 2 лв. литъра, но все пак)... Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                            FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                            Коментар


                              #15
                              Pecho написа:
                              И все пак, аз бих си купил ваучер, който аз да си заредя когато искам, вместо да се разправям с разни служители.
                              Ами точно тия разни "служители" помагат на хората, който немогат да се оправят сами с това "упражнение".Ами примерно баба ти е на другия край на града и тя е на ваучер и вместо да и купиш ваучер и да отидеш да го занесеш, отиваш в някой офис на Глобул/Германос и просто и зареждаш ваучера оттам вместо да биеш сума ти път !Поздрави.
                              Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

                              ...E90..incoming..!!

                              Коментар

                              Working...
                              X