Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Превод за пред данъчното!?!?-работата е уточнена-благодаря

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Превод за пред данъчното!?!?-работата е уточнена-благодаря

    Оня ден ходих до данъчното да си регистрирам колата-води се ,че аз съм я купил директно от Италия от някакъв човечец!!!Та в данъчното ми искаха превод на договора за покупко продажба/договора е обикновен хвърчащ лист написан на компютър без никакви печати-имам го но е на италиански!!!/В кат не ми искаха превод,та да питам в данъчното трябва ли ми и ако да дали аз мога да си го преведа или трябва да е от лицензирана фирма!!-пак повтарям договора няма никакви печати

    #2
    Преди да пробваш в "Преводи и легализация" си го преведи сам и виж дали ще мине номера. Ако не ще трябва малко да се набуташ с пари...
    www.CarProfi-BG.com
    Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
    Зареждане и ремонт на автоклиматици.
    Най-атрактивните цени в София!

    Коментар


      #3
      За пред данъчното е задължителен превода заради него ме мотаха 2 дни да мога да си регистрирам бравото без превод неможело ама че смотаняци
      Fiat Punto 1.2 75 ELX-Forever
      Alfa Romeo 146 1.9 JTD
      Fiat Bravo 1.6 16v SX-Ex
      Alfa Romeo 155 2.0 8V

      Коментар


        #4
        еми колега, занимаваме се точно с преводи на документи. Не един договор сме превели, но за съжаление си много далеч. Документа трябва да е на бланка с подпис и печат от бюрото и преводача. Ориентирай се в цените от сайта ни в профила ми. за 1 стр вземат от 8 до 14 лв в зависимост колко го бързаш. Като да знаеш от сега страницата не е лист хартия а 1800 символа. Ако беше във Варна щях да ударя едно рамо, ма си много далече . В София мога да ти препоръчам колегите от СТОБИ, на ул. Витоша 39.
        СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
        бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
        сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
        ИТАЛФЕСТ 2007

        Коментар

        Working...
        X