Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Регистрация в Paypal????

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Регистрация в Paypal????

    Регистрирах всичко дадах си банковият акаунт/Англиийсака банка/,сега трябва да чакам да ми преведат някъква сума и после не ми е много ясно какво трябва аз да направя, май някакъв код се праща обратно или парите трябва да им върна обратно ???Следя си интернет банкирането но вече втори ден нищо не съм получил по сметката си
    A3 1.9TDI 131к.с помпа-дюза 2002г 6 скорости 5 ВРАТИ вече 160+к.с
    Punto Sporting 1.9JTD 2003
    ex. Fiat Marea TD100 1998

    #2
    Много е просто.Превода се извършва за секунди.Идеята е,че paypal се явява нещо като твоя виртуална сметка,като парите се превеждат на твоя акаунт там,но вместо цифри се ползва мейла ти.Значи лицето X превежда на лицето Y сумата Z,чрез пейпал,като за целта пейпал си отдържа съответната комисионна.Самият превод трае минути и лицето Y може да провери в пейпал акаунта си дали са пристигнали парите.След като пристигнат намираш къде точно се натиска прехвърляне на пари от пейпал на твоята сметка в банката,която си посочил при регистриране на акаунта.От пейпал съответно ти превеждат парите на твоята сметка и си свиркаш.Операцията по превода на парите от пейпал към твоята банкова сметка отнема до няколко дни(зависи от банковата система).Забравих да добавя ,че в различните страни системата е малко по-различна при регистрирането и е съобразена с местното законодателство.Наблюденията ми се базират ан САЩ и Германия,но принципа на действие е един и същ.
    Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
    Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

    Коментар


      #3
      Такаа накратко относно регистрацията!Те са ти изтеглили 1,5 euro. При мен беше необходима седмица за да излезне превода в извлечението! Там пише един четирицифрен уникален код, който трябва да въведеш в акаунта си за да завършиш регистрацията на картата (При verify)!! Kода се пада след PAYPAL****
      ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
      // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

      Коментар


        #4
        Мерси това точно ме интересуваше.А маимуните така са написали че да се умоташ.Аз честно разбрах че те ще ми преведът някаква малка сума.Та как то и да е А после какви са чарджовете защото пишеше че няма чардж.Сметката ми е в паунди и съответно пазаря в паунди
        A3 1.9TDI 131к.с помпа-дюза 2002г 6 скорости 5 ВРАТИ вече 160+к.с
        Punto Sporting 1.9JTD 2003
        ex. Fiat Marea TD100 1998

        Коментар


          #5
          няма такси като плащашако получаваш пари има таски, написани са в сайтат.е. клиента на плаща, плаща търговеца
          2015 Renault Megane Expression GT
          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
          Всичко за FIAT Bravo 2007

          Коментар


            #6
            Мамицата му кво става всеки ден си проверявам интернет банкирането нямам никаква транзакция от Пейпал.Сега видях че освен банковият ъкаунт мога да си адна и дебитната карта което направих преди броени секунди.Дали това не е бил проблема за липсата на транзакция от страна на пейпал
            A3 1.9TDI 131к.с помпа-дюза 2002г 6 скорости 5 ВРАТИ вече 160+к.с
            Punto Sporting 1.9JTD 2003
            ex. Fiat Marea TD100 1998

            Коментар


              #7
              Вие вашите банкови акаунти регистрирахте ли ги или само картите
              A3 1.9TDI 131к.с помпа-дюза 2002г 6 скорости 5 ВРАТИ вече 160+к.с
              Punto Sporting 1.9JTD 2003
              ex. Fiat Marea TD100 1998

              Коментар


                #8
                аз съм регистрирал само картатаобаче нали към нея си има и банкова сметка
                2015 Renault Megane Expression GT
                2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                Всичко за FIAT Bravo 2007

                Коментар


                  #9
                  georgid написа:
                  Вие вашите банкови акаунти регистрирахте ли ги или само картите
                  Аз чаках поне седмица и половина, за да се появи! Аз бях по-голям нещастник защото ходих поне 2 пъти в банката да си искам извлечение!
                  ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                  // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                  Коментар


                    #10
                    На мене в електронното банкиране тия 1,5 евро ми се появиха на 4-5 ден, а даже сега пазарувах разни работи от и-бей - транзакциите ми се появиха чак след седмица.
                    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                    Коментар


                      #11
                      вие от кой е бай пазарите немси английски американски.....???
                      A3 1.9TDI 131к.с помпа-дюза 2002г 6 скорости 5 ВРАТИ вече 160+к.с
                      Punto Sporting 1.9JTD 2003
                      ex. Fiat Marea TD100 1998

                      Коментар


                        #12
                        основно от .comпонякога и от .de
                        2015 Renault Megane Expression GT
                        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                        Всичко за FIAT Bravo 2007

                        Коментар


                          #13
                          Аз да попитам нещо. Става ли регистрацията в Paypal с карта Виза електрон, взета от България. И имали някаква особеност, ако става, с регистрирането и ...

                          Коментар


                            #14
                            става с Виза Електрон
                            2015 Renault Megane Expression GT
                            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                            Всичко за FIAT Bravo 2007

                            Коментар


                              #15
                              Процедурата е стандартна? (питам че не е за мен). Иначе благодарсо

                              Коментар

                              Working...
                              X