Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Регистрация в Paypal????

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    ФЕРАРИСТ написа:
    Дебитните на Прокредит са най изгодни, имат и бързо ъпдейтващо се онлайн банкиране, обменните им курсове на паунда са що годе изгодни....Реално погледнато само на ОББ не съм ползвал услугите, щото имам персонална ненавист към тях......не че съм голям фен на банките и не че държа в тях повече пари отколкото съм склонен да прежаля, но все пак......
    А те тук съм напълно на едно мнение с тебе.Тва банка ОББ е най-недъгавата банка в БГ.Имам щастието да ми превеждат заплатата на карта на тая банка и гледам да си тегля парите веднага.Ненавиждам ги!Единствената банка с такси за теглене и за превод,а и за кандидатстване за кредит.
    FIAT BRAVO 1.6
    FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
    LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

    Коментар


      #32
      Изгодни са, ако си над 65 (или 60) или под 25 или имаш комбинирана сметка, ама там те скубят по друг параграф. Родителите ми се преместиха в прокредит, защото имат добра промоция за пенсионери, ако си получават пенсията там. Ако нямаш нещата по-горе, най-изгодни са тези на ПИБ, но обслужването в тази банка е **** *****. Един път се развеждах с банката, защото успяха да ми блокират картата 24 часа след като я взех, а след това ми излязоха с номера, че трябва да си платя 5 лева да ми издадат нова, при условие, че картата никога не е била в техен банкомат и следователно пин кодът няма как да е бил сменен, което те много добре знаят, но що да не се пробват да оскубят 5 лева за очевадно дефектна карта. Да не говорим, че оплакването ми беше глас в пустиня. След това все пак си открих друга сметка, обаче парите от пейпал пристигат след 5-6 работни дни, докато в ЦКБ-то пристигат след 2-3 дни, така че съм на път пак да се разведа с тях (на сайта на пейпал пише 2-3 дни - що трябва да ми ги задържат още 3-4 дни е ясно). Освен това един ден посетих един от офисите им, в който компютрите бяха наредени в кръг, така че спокойно можех да гледам какви са сметките на клиентите им. Имат добри условия, но предпочитам да плащам малко повече, но обслужването да е на ниво и да си получавам парите бързо.
      Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

      Коментар


        #33
        popara801 написа:
        ФЕРАРИСТ написа:
        Дебитните на Прокредит са най изгодни, имат и бързо ъпдейтващо се онлайн банкиране, обменните им курсове на паунда са що годе изгодни....Реално погледнато само на ОББ не съм ползвал услугите, щото имам персонална ненавист към тях......не че съм голям фен на банките и не че държа в тях повече пари отколкото съм склонен да прежаля, но все пак......
        А те тук съм напълно на едно мнение с тебе.Тва банка ОББ е най-недъгавата банка в БГ.Имам щастието да ми превеждат заплатата на карта на тая банка и гледам да си тегля парите веднага.Ненавиждам ги!Единствената банка с такси за теглене и за превод,а и за кандидатстване за кредит.
        Аз пък съм доволен от ОББ ,вече 4 год съм там, най-важното за мен е ,че не са ми барали лихвата за кредита откакто съм го взел! Въпреки че съм на преференциални условия,както кредита ,така и кредитната му карта.Преди това имах кредит в Райфайзен ,за 6 мес 3 пъти ми увеличиха лихвата!! Рефинансирах го през ОББ.П.П Всички банки са измекяри, все те набутват по един или друг начин. Едни чрез такси,други чрез лихви, трети променят условията когато си поискат.

        Коментар


          #34
          popara801 написа:
          Единствената банка с такси за теглене и за превод,а и за кандидатстване за кредит.
          Специално за дебитните карти на ОББ - такса за теглене има само ако не теглиш от техен банкомат. На техните няма такса.В крайна сметка - какво предлагате? Да си отворя дебитна карта в Райфайзен банк?

          Коментар


            #35
            Immortal написа:
            popara801 написа:
            Единствената банка с такси за теглене и за превод,а и за кандидатстване за кредит.
            Специално за дебитните карти на ОББ - такса за теглене има само ако не теглиш от техен банкомат. На техните няма такса.В крайна сметка - какво предлагате? Да си отворя дебитна карта в Райфайзен банк?
            Вчера купих едни неща от ибей, платих и софтуерът казва, че картата не може да бъде прочетена, да опитам пак и ако не стане, да им пиша. Късмет че имах нещо спешно да свърша, връщам се на компа да опитам пак и познай какво виждам в пощата си - ми те парите платени на продавача! Добре, че не пробвах веднага. Може би имат прекалено много заявки заради празниците. Моят съвет е да пробваш пак и да се свържеш с пейпал и/или банката. След като изчерпиш тези безплатни възможности, чак тогава се замисляй за друга банка, освен ако не си решил да го правиш по друга причина.
            Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

            Коментар

            Working...
            X