Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Превод на документи

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Превод на документи

    Кажете къде могат да ми направят превод на документи без да се чака много време и да не дерат по 2 кожи от гърба.Пред кат има една жена дето ми каза че правела за около 20 мин - може ли да се има доверие?
    http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
    Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
    FIAT БРАВО 1.2 16v
    ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
    FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

    #2
    Re: Превод на документи

    infineon написа:
    Кажете къде могат да ми направят превод на документи без да се чака много време и да не дерат по 2 кожи от гърба.Пред кат има една жена дето ми каза че правела за около 20 мин - може ли да се има доверие?
    със сигурност става бързо (все пак зависи ако имаш 3 тома документи за превод) на мен като ми се е налагало са ми отнемали не повече от 20-30мин...за един лист от немски на български ми вземаха към 9-10лв но беше доста одавна така че сега цените може да са други...а ако ще е от немски на български срещу немското посолство има едни гаражчета...нааай в дясно има една жена Жени Петкова се казва /така и пишеше и на рекламната табела а и така се казва/...за нея мога да ти гарантирам на 10000% че ще ти свърши качествена работа /бивш служител на посолството е доколкото ми е известно и доста съм и ползвал услугите/ а и не вземаше много скъпо...
    Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
    BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
    BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

    Коментар


      #3
      От италиански са документите не от немски, но мерси все пак
      http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
      Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
      FIAT БРАВО 1.2 16v
      ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
      FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

      Коментар


        #4
        infineon написа:
        От италиански са документите не от немски, но мерси все пак
        Договор за някоя кола и мотоциклет е?Ако е така пусни ги тук колегите ще ти помогнат.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          Договор и талони на кола са. То ми е ясно какво пише ама нали трябва легален превод за пред кат.Кажете ми какви оригинални документи на колата трябва да имам като ходя в кат.Знам за талона италианския дето се сгъва и едно свитетелство на лист хартия към него, и печат върху талона на колата че е отписана от италия. Друго трябва ли от италианскит документи?В договора ще пише мойто име че директоно съм я купил от италианеца, да не ми искат в кат някви документи как е внесена и некви данъци?
          http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
          Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
          FIAT БРАВО 1.2 16v
          ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
          FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

          Коментар


            #6
            Аз защо си мисля, че вече при регистрация не се изисква превод аз поне като си регистрирах колата не ходих на превод понеже не трябвало за ЕС. Може и да се бъркам ако е така ме поправете
            Fiat punto 1,1
            Fiat bravo 1,6 16v
            Fiat bravo 2,0 20v
            Honda civic 1,5
            BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

            Коментар


              #7
              Януари 2006 г. не са ми искали превод на никакви документи.Аз също бях писан,че съм си я купил директно от Италия,а друг човек я вкарва с автовоз.

              Коментар


                #8
                да м/у другото като се замисля и аз не съм превеждал никакви документи...колата я регистрирах преди две седмици...отидох си с талона (оригиналния) и фактурата от автокъщата и това беше...
                Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                Коментар


                  #9
                  Добре де ама като купих предната кола- Пунтото човека от автокъщата ми я даде с документите и превод на тях. Това беше ноември миналата година. Ако може без превод защо ги беше превеждал??Мислите ли че в КАТ София ще мина само с отигиналните документи без да ги превеждам и с договор че съм я купил от Италия?Някой ще може ли да каже кои точно италиански документи трябва да имам да не изпусна нещо?
                  http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                  Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                  FIAT БРАВО 1.2 16v
                  ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                  FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                  Коментар


                    #10
                    Колега, ако си ми поглеждал профила, имаме точно бюро за преводи, и наистина сме превеждали доста документи на коли внесени от някъде. Само да ти кажа, че преди беше 6 лв на стр., а сега се попромениха цените. Нормалната услуга е 8лв./стр. ама това е засега във Варна, а експресната е 12/стр. в София са малко по високи цените с около 2лв. Под страница се разбират 1800 символа, така че горе долу да си направиш сметката. Преди време имаше разни оферти за около 40 лв. превод на талон и договор, без значение колко символа са......но това са конкретни оферти на конкретни бюра.Ако беше от Варна щях да ти ударя едно рамо относно цена и бързина, но за София, мога да ти препоръчам колегите ни от там: бюро преводи Стоби, на ул. Витоша 39.
                    СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                    бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                    сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                    ИТАЛФЕСТ 2007

                    Коментар

                    Working...
                    X