Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"Maybach" застрашен от спиране

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Аз пък като прочетох новината и се притесних много.Вече не мога да спя нощем.

    Коментар


      #17
      Това виждали ли сте го

      Коментар


        #18
        Marea Bipower написа:
        Ето това е моята истинска кола Изродско е това Бентли, май няма много общо с тия дето софийските дришльовци карат
        Аааа тука не съм съгласен Това дето дришльовците го търкалят е просто уникално.p.s. А това, което е пуснал Kuku направо кърти!! Особено Бентли-то накрая :D
        Bravo 1.6 16v

        Коментар


          #19
          chris написа:
          Marea Bipower написа:
          Ето това е моята истинска кола Изродско е това Бентли, май няма много общо с тия дето софийските дришльовци карат
          Аааа тука не съм съгласен Това дето дришльовците го търкалят е просто уникално.p.s. А това, което е пуснал Kuku направо кърти!! Особено Бентли-то накрая :D
          То може и уникално да е, но не е баш крилато "В".

          Коментар


            #20
            Бе аз се чудех що не ги карат много много тия Майбахове.... Пък то какво било... Абе само много се чупят - да знаете - и у Перник не ги купуват...
            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
            Нека Силата на бъде с Нас...

            Коментар


              #21
              Адаш, "Майбахове" или "Майбаси" :yahoo :

              Коментар


                #22
                Kuku написа:
                Това виждали ли сте го
                Това е добро колега. Пък си е и вярно де. А иначе си е глезотийка голяма и бентлита и ментлита всичко. Ама трябва да се отличаваш все пак. Милиардер си а пък да се возиш в нормална S калса не върви трябва да изпъкваш все пак. Въпреки че аз предпочитам S-а ама аз съм си аз.пп: А м/у другото бях прав че има вече някакво узлобление от страна на някои хора. Не е зле д апомислят как ще се държат занапред. Не визирам никого дано да има промяна иначе се превръщаме в голфари, а може и при тях да няма чак такива глупави спамове като в тази тема тука.
                Бивша кола: Fiat Punto 1.2i '93
                Настояща: VW Polo 1.1i '92

                Коментар


                  #23
                  Нека аз да съм първия от форума,който изказва подкрепата за майбах и да ви кажа честно с удоволствие бих сменил бравата за майбах,ама никой не ми предлага такъв бартер
                  Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                  Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                  Коментар


                    #24
                    Kuku написа:
                    Адаш, "Майбахове" или "Майбаси" :yahoo :
                    Да ме прошава Яхуу, ама Майбаси доста псувателно ми звучи...
                    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                    Нека Силата на бъде с Нас...

                    Коментар


                      #25
                      dudulia написа:
                      Нека аз да съм първия от форума,който изказва подкрепата за майбах и да ви кажа честно с удоволствие бих сменил бравата за майбах,ама никой не ми предлага такъв бартер
                      To e ясно това, но всичко зависи от условията на замяна.Ако ти предложат да си смениш Бравата за Майбаха, но без да го продаваш. Т.е. при условието да го караш точно както Бравата, и ако не успееш - да ти я вземат, дали ще го направиш?Аз лично едвали мога да му пълня резервоара всеки ден, да му купя гуми и ако се повреди да платя ремонта без да си продам къщата.

                      Коментар


                        #26
                        1115 написа:
                        Аз лично едвали мога да му пълня резервоара всеки ден, да му купя гуми и ако се повреди да платя ремонта без да си продам къщата.
                        За другите неща не знам, но ремонтите са ти безплатни до живот.... май.
                        Bravo 1.6 16v

                        Коментар


                          #27
                          chris написа:
                          1115 написа:
                          Аз лично едвали мога да му пълня резервоара всеки ден, да му купя гуми и ако се повреди да платя ремонта без да си продам къщата.
                          За другите неща не знам, но ремонтите са ти безплатни до живот.... май.
                          Само ако си член на клуба им маи

                          Коментар


                            #28
                            Ами и без това се казва "Майбах"... то работата наистина отива на "Май бях"...
                            Steliyan's Life!
                            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                            Коментар


                              #29
                              Marea Bipower написа:
                              chris написа:
                              1115 написа:
                              Аз лично едвали мога да му пълня резервоара всеки ден, да му купя гуми и ако се повреди да платя ремонта без да си продам къщата.
                              За другите неща не знам, но ремонтите са ти безплатни до живот.... май.
                              Само ако си член на клуба им маи
                              Ми то сигурно автоматично се става член на клуба ако си го купиш А иначе това с доживотната гаранция ми го каза един дето наистина кара Майбах и още куп други луксозни возила (е, той е само шофьор де), но и на мен ми е трудно да го повярвам. Сигурно важи само за определени неща по колата, не за всичко.
                              Bravo 1.6 16v

                              Коментар

                              Working...
                              X