Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"Maybach" застрашен от спиране

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    "Maybach" застрашен от спиране

    "Майбах" бил застрашен от изчезванеРеализациите на марката за 2007 г. са далеч под очакваните, пише "Спийд-прес"18.03.2008Продaдените екземпляри от луксозната марка "Майбах" през изминалата година са 147 броя, което е само 10% от прогнозираното количество. Заради намаленото търсене моделът "Ландолет" може да се окаже последният, носещ двете "М" на капака, информира "Спийд-прес".Продадените коли на конкурентите "Бентли" и "Ролс-Ройс" са в пъти повече от тези на "Майбах". Това е причината за изказването на шефа на "Даймлер" Дитер Цетче, че може да прекрати производството, преди да е станало късно.Нови модели не са запланувани, а наскоро пуснатият "Ландолет" също не обещава да подобри ситуацията. В техническо отношение финансовите загуби няма да са големи, тъй като моделите 57 и 62 са базирани на предната S класа на "Мерцедес".Въпреки неуспехите на "Майбах" в последно време, фирмата е доволна, че е доказала своята компетентност във висшия автомобилен сегмент.източник: www.netinfo.bg
    Прикачени файлове

    #2
    Още снимки, на най-красивите автомобили, създавани някога:
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      Нарушена е т.1.3. от правилата на форума.Модераторски екип на www.fiat-bg.org
      Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

      Коментар


        #4
        Колега, msi, май още не знаеш каква е целта на форумите като цяло, и по-конкретно на този.

        Коментар


          #5
          Целта на форумите е същата каквато е и на кафенетата, само че тук се пише а там се говори. Целта на този форум е да се коментират изделията на Фиат и хората да споделат проблемите и радостите по колите си. За съжаление ти не влизаш в тази група понеже караш Корса, и следователно се питам дали ти знаеш целта на този форум като се има впредвид че 95% от писанията ти нямат нищо общо с целта на форума - а именно ФИАТ!Ако имаш желание можеш да обясниш какво е общото между намалелите продажби на Майбах, твоята Корса и ФИАТ :D Ще те прочета с кеф :D И представи си аз във форуми пиша от 97-ма, така че да учиш рибата как да плува е... смешно, тъпо, наивно, нахално и загуба на време Нарушена е т. 1.2. и т. 1.8. от правилата на форума. При ново нарушение ще бъдете санкционирани.Модерирано от екипа на www.fiat-bg.org
          Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

          Коментар


            #6
            Лелеее маибах застрашен ми то голяма загуба ще е
            Fiat Punto 1.2 75 ELX-Forever
            Alfa Romeo 146 1.9 JTD
            Fiat Bravo 1.6 16v SX-Ex
            Alfa Romeo 155 2.0 8V

            Коментар


              #7
              msi написа:
              ...И представи си аз във форуми пиша от 97-ма, така че да учиш рибата как да плува е... смешно, тъпо, наивно, нахално и загуба на време
              Както и да е ... Не всичко се върти около ФИАТ...Има си раздели,има си и теми,тъй че не мисля ,че това е излишна тема с излишни постове, а и не мисля ,че ти си човека,който да казва какво,кога и как трябва да се пише в този форум ... Прав ли съм ?

              Коментар


                #8
                msi написа:
                Целта на форумите е същата каквато е и на кафенетата, само че тук се пише а там се говори. Целта на този форум е да се коментират изделията на Фиат и хората да споделат проблемите и радостите по колите си. За съжаление ти не влизаш в тази група понеже караш Корса, и следователно се питам дали ти знаеш целта на този форум като се има впредвид че 95% от писанията ти нямат нищо общо с целта на форума - а именно ФИАТ!Ако имаш желание можеш да обясниш какво е общото между намалелите продажби на Майбах, твоята Корса и ФИАТ :D Ще те прочета с кеф :D И представи си аз във форуми пиша от 97-ма, така че да учиш рибата как да плува е... смешно, тъпо, наивно, нахално и загуба на време
                Е явно за 11год. писане нищо не си научил. И май нещо против имаш моята корса а? Мотото на този клуб беше "обединени от една страст" - Фиат. Страст приятел, а не притежание. Както каза колегата, има различни раздели за различни теми. Ти сам каза, че целта е като на кафенетата - а тя е да се общува на много и различни теми. Помисли малко, преди да пишеш.

                Коментар


                  #9
                  Добре колега, след като не мислиш темата за излишна, давай... изкажи се по нея....Според мен темата е СПАМ, но не аз коля и беся тук.
                  Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

                  Коментар


                    #10
                    msi написа:
                    Добре колега, след като не мислиш темата за излишна, давай... изкажи се по нея....Според мен темата е СПАМ, но не аз коля и беся тук.
                    Оф бе пич.....чети бе пате, чети! 1-во съм колежка, 2-ро раздела се казва Общи приказки - единствения спам в момента са нашите постове, за което се извинявам.

                    Коментар


                      #11
                      Отговора ми беше към MrElectro.Знам те че си мома, виждам те в квартала отвреме навреме като излезеш от вас.
                      Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

                      Коментар


                        #12
                        Айдее, почнаха свалките!Иначе по темата - по-грозна кола от майбах и ролс ройс НЯМА - лично мнение!

                        Коментар


                          #13
                          Ааа не не закачах Ролса! Виждал съм го на живо и колата те респектира само с вида си и изглежда грандиозно! Това е велика кола за разлика от растегната С класа с емблема на Майбах! И явно не само аз мисля така като гледам темата... :D
                          KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
                          Land Rover Discovery 2.5TD '94
                          EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
                          EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
                          EX: Fiat Regata 1.7D '84

                          Коментар


                            #14
                            Ето това е моята истинска кола Изродско е това Бентли, май няма много общо с тия дето софийските дришльовци карат
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                              #15
                              Бентли и РолсРойс са автомобилни марки с традиции!Да сте видели да се влияят от други автомобилни марки!Правят си от много време това което има харесва на тях и печелят почитатели и купувачи!!!Е вярно е че купувачите не знаят къде да си дянат парите но ги има!!!Това са коли за ценители и според мен тези коли са шедьоври сами по себе си!!!На снимки може да изглеждат като всяка друга кола махагонче ,климатроник ,ляти джанти ,но на живо както каза колегата ,респектират страшно много с вида си ,дори и като не са в движение!!!А сега за Майбах...мале сега като ги спират от производство аз от къде ще си взимам части за моят 62 Положението стана сериозно...трябва да пусна тема в "Консултации" за взаимозаменяемост от други автомобили...Ох чак не ми се мисли!!!
                              Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                              Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                              EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                              Коментар

                              Working...
                              X