Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Глоба за превишена скорост

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    PASSARELLA написа:
    Да вдигне ръка този от моралистите, който кара по цариградско със 70! Точно така, а сега да вдигне ръка, този който влиза в тунела на Люлин със 40...Браво! А сега да вдигне ръка, този който кара по България със 70!...Coca-Cola Light...за тези, които знаят какво говорят.
    по Цариградско разрешената скорост е 80по България е 70абсолютно нормалноако в града караш с 90, с колко караш извън града ?
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #17
      Ми под 120 не съм падал на хубав път, на магистралите 150 твърдо. При хубаво време и читав път, не виждам къде е проблема със скоростта!? Някак си, мразя да бъда в дясната лента

      Коментар


        #18
        твоя си работа, обаче не си прав
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #19
          PASSARELLA написа:
          Ми под 120 не съм падал на хубав път, на магистралите 150 твърдо. При хубаво време и читав път, не виждам къде е проблема със скоростта!? Някак си, мразя да бъда в дясната лента
          Сега по новините показаха как във Варна такъв куражлия и на туй отгоре и пил как е убил 14 годишно момче на автобусна спирка .Предполагам се е движил със скорост двойно по висока от допустимата . Тъй че веднаж стомна за вода , втори път стомна за вода и на третия си намира майстора.Жалко че е загинало невинно дете а тоя убиец е жив .За такива доживотно книжка да не им се дава / пък той май че и няма / и затвор във Белене поне 20 години.Ех , къде е цар Крум да дойде с неговите закони.......
          Фиат Панда 1.2 2006година
          Синджира си идва ,а козата я няма...

          Коментар


            #20
            Ами АЗ вдигам ръка, даже и две.Извън града при хубав път най-често карам 80-90, по любимото Цариградско като ходя в София също. Не виждам какъв е проблема. Времето е един много интересен "ресурс" така да се каже, не можеш да го съкратиш или да си набавиш повече. Повишаването на скоростта намалява времето за реакция, особено видимо зимно време като понякога се стига до момента да седиш и да гледаш как ще се удариш и да не можеш нищо да направиш за това че не ти достигат 2-3 метра спирачен път.На влизане в Драма има една дълга права отсечка с ограничение 90 и непрекъсната линия - който ме е изпреварил там почти винаги е с български номер за съжаление. Те за това гърците като минат границата при нас да видиш какви каскади правят, а иначе в гръцко си спазват, поне мойте впечатления са такива.
            Fiat Punto ELX 1.9 JTD 80 к.с.
            Fiat Brava SX 1.4 12V - много хубава кола беше

            Коментар


              #21
              PASSARELLA написа:
              Ебало си е мамата...Накараха ни да караме като ученички... Yellow_Flash_Colorz_PDT_32
              Заради такива като теб колега умират хора!
              Brava 1.6 16v ELX 2001г.
              Punto М2 1.2 SX 2000г.
              МРАЗЯ НАП!!!

              Коментар


                #22
                Мисля, че за превишение над 50 в града- да се взема книжката за 6 месеца... и никаква глоба- НЕКА МАЛКО ДА Е ОТ ДРУГАТА СТРАНА НА БАРИКАДАТА И ДА ВИДИ КАК СЕ ЧУВСТВА ДИВЕЧА ЗА ГАЗЕНЕ... :D
                Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

                Коментар


                  #23
                  Ето в ранните часове на днешния ден пак петима млади хора се връщат от дискотека и се потрошават слава богу без убити .Това става близо до Ловеч. Докога бре млади хорица ???? Докога ще се изтребвате като пилци. И сега ако имаме закони и управия би следвало разходите по лечението им да си го заплатят от техния джоб а не от нашите пари. Пили цяла нощ правили си кефа и сега да им плащаме и лечението . Безобразие!.Като че ли вече взех да се плаша момчета . Накъде отиваме , какво става с тая държава ???Безпощадно трябва да се санкционират тия които нарушат ограниченията на скороста. Конфискация на колата аламинут и книжка до живот . По добре без кола и книжка но жив дълги години отколкото с кола и книжка но си си отишъл от тоя свят млад .
                  Фиат Панда 1.2 2006година
                  Синджира си идва ,а козата я няма...

                  Коментар

                  Working...
                  X