Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Глоба за превишена скорост

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Глоба за превишена скорост

    Миналата седмица ми направиха акт за превишена скост. При ограничение от 50 км/час аз съм се движил с 79 км/час. Каква глоба да очаквам? Надявам се да не е повече от 50 лв.
    SEAT Leon Cupra 300
    Triumph Street Triple 765 R

    #2
    в града е 100 леваизвънграда е 50за малко да останеш и без книжка
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Ебало си е мамата...Накараха ни да караме като ученички... Yellow_Flash_Colorz_PDT_32

      Коментар


        #4
        http://www.mvr.bg/NR/rdonlyres/5279C...BG.pdfТова е закончето за движение по пътищата, от сайта на минцифайките. Отиваш на 61-ва страница (в долната част) и там има всички глоби за превишена скорост, кое/как....Иначе абсолютно всички наказания/глоби започват от 57-ма страница...P.S. В момента изтърпявам наказание за това, че в населено място съм се движил със скорост 88 км/ч при ограничение 50, т.е. бил съм превишил с 38 и отивам в графата 31-40, т.е. 150 лева глоба и 1 месец без книжка, остават ми още 2 седмици и половина

        Коментар


          #5
          PASSARELLA написа:
          Ебало си е мамата...Накараха ни да караме като ученички... Yellow_Flash_Colorz_PDT_32
          http://forum.fiat-bg.org/viewforum.php?f=34&sid=cf41553dfe36cd81cf889f53f24 795b3Тук е пълно с карачи неученички!
          SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

          Коментар


            #6
            Ами какво да се прави- законите трябва да се спазват. Пътувах в неделя в 9 часа сутринта от Албена за Балчик. Хората които са от Варна знаят ,че пътя там предпоставя шофьора да кара автомобила си със скорост по-висока от 50 км/час., макар да се води населено място. Надявах се да се размина със 50 лв. глоба, но вече ми е ясно ,че ще е 100 лв. Преди 2 седмици платих 50 лв. глоба за шофиране без предпазен колан и сега съм бесен, че ще плащам още една глоба.
            SEAT Leon Cupra 300
            Triumph Street Triple 765 R

            Коментар


              #7
              има и такива местакакто и служители на КАТ, които се крият по "трънките"а според министъра не било така, палячовцикакто онзи ден засичаха малко преди завоя на София Лендот има няма 50 метра, а си има начин на мерене и тези 50 метра изобщо не се вписват...но правилата трябва да се спазват
              2015 Renault Megane Expression GT
              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
              Всичко за FIAT Bravo 2007

              Коментар


                #8
                Sev написа:
                има и такива местакакто и служители на КАТ, които се крият по "трънките"а според министъра не било така, палячовцикакто онзи ден засичаха малко преди завоя на София Лендот има няма 50 метра, а си има начин на мерене и тези 50 метра изобщо не се вписват...но правилата трябва да се спазват
                Ако нямаше това предупреждение със дългите светлини досега да са опустяли пътищата.Нямаше да има шофери с книжки.Мразя КАТ защото съм ги виждал неведнъж при ПТП как бездействат и как не знаят какво да правят.Знаят само да търсят и искат и не дават нищо е не може така.
                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                Коментар


                  #9
                  PASSARELLA написа:
                  Ебало си е мамата...Накараха ни да караме като ученички... Yellow_Flash_Colorz_PDT_32
                  По-добре така , отколкото като състезател и след половин час при св.Петър.

                  Коментар


                    #10
                    Направо ми е жал и на мене за конете под капака, та се влача с 48 като умряло магаре, но така трябва- най- накрая го осъзнах, че е правилно- все пак не искам да ставам престъпник.
                    Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

                    Коментар


                      #11
                      Re: Глоба за превишена скорост

                      VooDoo написа:
                      Миналата седмица ми направиха акт за превишена скост. При ограничение от 50 км/час аз съм се движил с 79 км/час. Каква глоба да очаквам? Надявам се да не е повече от 50 лв.
                      Ами колега ако питат мен не само солена глоба ами и колата на трупчета бих ти поставил поне за три години.Какви са тия 80км в населено място дето всеки пешеходец щъка по улиците без да се оглежда .И как се спира с такава скорост ??.Разберете бре хора тоя пусти правилник трябва да се спазва и то от всички. Парен каша духа. Сега като те глобяват за втори път в разтояние на една седмица дано си вземеш поука . Казвам ти го с най искрени чувства. Знам че ще ми теглиш една солена но аз съм длъжен да ти го кажа. Добре е че не си направил катастрофа и да има недай боже ранени и убити тогава щеше да разбереш колко истина има в по горе написаното.
                      Фиат Панда 1.2 2006година
                      Синджира си идва ,а козата я няма...

                      Коментар


                        #12
                        Мен пък онзи ден ме "блицнаха" напът за вкъщи... Карах с около 100 при разрешени 70. Тука поне няма катаджии да те спират, директно ти прави снимка и ти я подписват Не знам само къде ще я получа... в България или тука Тука едва ли могат да ме открият, но ще видим
                        Bravo 1.4 12V

                        Коментар


                          #13
                          Да вдигне ръка този от моралистите, който кара по цариградско със 70! Точно така, а сега да вдигне ръка, този който влиза в тунела на Люлин със 40...Браво! А сега да вдигне ръка, този който кара по България със 70!...Coca-Cola Light...за тези, които знаят какво говорят.

                          Коментар


                            #14
                            И мен преди 3 дена ме боцнаха защото говорех по телефон 10 точки и 50 лв.А докато единият тъпак се учеше да пише акт другият си чеше тъпата кратуна едно Ауди А8 за 200 м направи най малко 5 нарушения и му викам на дървото просто тоз шо не го спря ,учудено ми вика не го видях .Това голямо Ауди него видя а мен да говоря по телефон ме видя копелето насрано и на тях им трябва някой да им стяга гащите че с тея униформи не се траят правят се като че ли светът е техен.А те най много нарушават правилника, ама нали са в един отбор не се глобяват взаимно .
                            FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                            Коментар


                              #15
                              Ами колега ако във време на движение не беше говорил по телефона те нямаше да те спрат и сега нямаше да плащаш 50лв и да ти отнемат 10 точки. Така ли е ? Така е! Сам си си виновен. :D
                              Фиат Панда 1.2 2006година
                              Синджира си идва ,а козата я няма...

                              Коментар

                              Working...
                              X