Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хобита - Риболов

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Разклона за Негован
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      S_BANKOV написа:
      Около 3-4 кг. излезе вчерашната доза, има още няколко добавки който не съм ги сложил, но те няма да са повече от 600грама. Това е без овлажняването, което задължително се прави от предната вечер. Този път я направих с аромат на риба и ягоди да видим как ще реагират рибоците.
      Слави ,то за целия форум си забъркал,жалко че имам ангажименти иначе бих се присъединил .
      MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
      "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
      R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

      Коментар


        Днеска ГОЛЯМО капо на Орландо... Ама и аз не отидох с голяма кошница. Чаках да стане 9.00 часа, че да си взема разширителното казанче от Еконт, пратено от Литрон. И лека-полека към 10.00 си завлякак Д-то на гьола. Викам си петък, ще е спокойно... Вярно имаше 10-15 човека, ама всичките наблъскани на арните места. Е, застанах като наказан открая. И резултатът беше предвидим - нищо. Т.е. две скъсани плувки в шавара... Каръщина... Ама вече съм се надъхал за следващия път.
        Stop giving directions, just say "Follow me."
        Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
        Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

        Коментар


          sok1 написа:
          Днеска ГОЛЯМО капо на Орландо... Ама и аз не отидох с голяма кошница. Чаках да стане 9.00 часа, че да си взема разширителното казанче от Еконт, пратено от Литрон. И лека-полека към 10.00 си завлякак Д-то на гьола. Викам си петък, ще е спокойно... Вярно имаше 10-15 човека, ама всичките наблъскани на арните места. Е, застанах като наказан открая. И резултатът беше предвидим - нищо. Т.е. две скъсани плувки в шавара... Каръщина... Ама вече съм се надъхал за следващия път.
          Аматьор , вчера тамдва сома, и две бабушки. Назад съм с една пръчка, незнам какво удари ама пръчката стана на клечки за зъби. Двата сома удариха на царевица на фидера, пробвах нянкаква нова химия дето още не мога да си измия ръцете от нея и мирише на череша или нещо подобно.
          Прикачени файлове
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар


            Тези сомчета, също като европейския сом ли нямат кости или? От чисто любопитство питам.Вероятно амур ти е похитил пръчката, за да ти я пръсне така. Много рязък и тежък първи удар правят, мама им товарни влакове
            "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

            ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
            Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

            Коментар


              tyson написа:
              Тези сомчета, също като европейския сом ли нямат кости или? От чисто любопитство питам.Вероятно амур ти е похитил пръчката, за да ти я пръсне така. Много рязък и тежък първи удар правят, мама им товарни влакове
              Не знам, не съм ги ял, подарих ги. Незнам какво беше, но удари с мятането на пръчката, дори не бях разхлабил аванса и пръчката ми беше в ръцете, усетих удара, засякох и се чу само пукот и пръчката се спука, хванах влакното с ръка и сега имам срязано на пръста, усех как се скаса и си замина, влакното беше 0.22 на колмик, доста здраво влакно.
              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

              Коментар


                S_BANKOV написа:
                ... дори не бях разхлабил аванса ...
                Ще се научиш по трудния начин, явно...
                Stop giving directions, just say "Follow me."
                Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
                Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

                Коментар


                  sok1 написа:
                  S_BANKOV написа:
                  ... дори не бях разхлабил аванса ...
                  Ще се научиш по трудния начин, явно...
                  Така е! Аз съм назад с една Шекспир /любимата ми пръчка/и вече с поставянето на макарата -аванса се разхлабва :D
                  MAREA WEEKEND 1.8 16V`98
                  ex:R19 CHAMADE 1.7`92г.

                  Коментар


                    Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

                    Коментар


                      Някой не е ли ходил скоро на Орландо за риба да каже има ли или няма .

                      Коментар


                        sota написа:
                        Някой не е ли ходил скоро на Орландо за риба да каже има ли или няма .
                        Утре ще ходя и ще ти кажа. Иначе в неделя минах към 17.30 ч. само на кафенце, както се казва "разузнаване без бой". На едно място (до тръбите) хората, въпреки доброто си оборудване и богата гама от захранки и стръв, бяха хванали само едно шаранче от сутринта. 50 м в страни от тях (до мрежата, води се "дашно" място) един тъкмо си тръгваше с 15 шарана в метален живарник, хванати на царевица от консерва и пелети. Та риба има, въпросът е да я нацелиш.
                        Stop giving directions, just say "Follow me."
                        Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
                        Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

                        Коментар


                          sok1 написа:
                          sota написа:
                          Някой не е ли ходил скоро на Орландо за риба да каже има ли или няма .
                          Утре ще ходя и ще ти кажа. Иначе в неделя минах към 17.30 ч. само на кафенце, както се казва "разузнаване без бой". На едно място (до тръбите) хората, въпреки доброто си оборудване и богата гама от захранки и стръв, бяха хванали само едно шаранче от сутринта. 50 м в страни от тях (до мрежата, води се "дашно" място) един тъкмо си тръгваше с 15 шарана в метален живарник, хванати на царевица от консерва и пелети. Та риба има, въпросът е да я нацелиш.
                          Тогава чакам да пишеш какво си хванал ,че мисля да ходя и аз там .

                          Коментар


                            Гледам Ви тримцата как си пишете и се чудя, защо не ходите заедно?????
                            "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                            ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                            Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                            Коментар


                              tyson написа:
                              Гледам Ви тримцата как си пишете и се чудя, защо не ходите заедно?????
                              Колегата когато ще ходи аз съм на работа.Но може и да се разберем нещо .

                              Коментар


                                tyson написа:
                                Гледам Ви тримцата как си пишете и се чудя, защо не ходите заедно?????
                                щото съм на море. Но в неделя мисля да съм на вода
                                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                                Коментар

                                Working...
                                X