Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хобита - Риболов

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Е те там дето СОК1 извади амурите, ходих за риба. Е хванах някой друг шаран и един сом, на фидера. Тествах нова макара и влакно и една нова рецепта за захранка. Само аз хващах риби и познайте колко силно виках за кепа Ставам все по добър с фидера, дори неприлично добър. Разбрах и тайната му а именно захранката. И ставам все по добър в приготвянето и. Ако някой иска да тества да каже да му приготвя малко за проба.
    Прикачени файлове
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      Още малко и ще избухна...
      "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

      ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
      Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

      Коментар


        tyson написа:
        Още малко и ще избухна...
        Тя и захранката ми така правеше И сом хванахме даже.
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          Я кажи рецептата, че такъв хубав фидер съм си купил, а само с олово го ползвам :D
          "Без сърца, сме просто машини"
          Toyota Prius 1.5 Hybrid
          EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

          Коментар


            S_BANKOV написа:
            Е те там дето СОК1 извади амурите, ходих за риба. Е хванах някой друг шаран и един сом, на фидера. Тествах нова макара и влакно и една нова рецепта за захранка. Само аз хващах риби и познайте колко силно виках за кепа Ставам все по добър с фидера, дори неприлично добър. Разбрах и тайната му а именно захранката. И ставам все по добър в приготвянето и. Ако някой иска да тества да каже да му приготвя малко за проба.
            MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
            "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
            R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

            Коментар


              S_BANKOV написа:
              Е те там дето СОК1 извади амурите, ходих за риба. Е хванах някой друг шаран и един сом, на фидера. Тествах нова макара и влакно и една нова рецепта за захранка. Само аз хващах риби и познайте колко силно виках за кепа Ставам все по добър с фидера, дори неприлично добър. Разбрах и тайната му а именно захранката. И ставам все по добър в приготвянето и. Ако някой иска да тества да каже да му приготвя малко за проба.
              Здасти колега другия път като решиш да ходиш може да направим една среща за седмиците.
              Fat Croma 1.9 16v multijet
              Ex..FIAT MAREA 1.8.16v HLX

              Коментар


                Ами да ти кажа на седмиците не ме кефи, този водоем е по приятен, а собствениците са едни и същи, за това гледам да ходя на него. И пътя е доста по добър, на седмиците изощо няма да успея да вляза. Иначе с удоволствие.
                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                Коментар


                  S_BANKOV написа:
                  ... Е хванах някой друг шаран и един сом, ...
                  Оооо, Слави, задобряваш. Бравос!
                  Stop giving directions, just say "Follow me."
                  Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
                  Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

                  Коментар


                    S_BANKOV написа:
                    Ами да ти кажа на седмиците не ме кефи, този водоем е по приятен, а собствениците са едни и същи, за това гледам да ходя на него. И пътя е доста по добър, на седмиците изощо няма да успея да вляза. Иначе с удоволствие.
                    Толкова ли е станало зле? Аз отдавана не съм ходил там ,а и не ме кефи ,че е голяма тарапана. На последното ми ходене бяхме гъз до гъз и връз тях по още един
                    MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
                    "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
                    R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

                    Коментар


                      sok1 написа:
                      S_BANKOV написа:
                      ... Е хванах някой друг шаран и един сом, ...
                      Оооо, Слави, задобряваш. Бравос!
                      Ако си беше вдигнал телефона, щеше да получиш лична покана да присъстваш на подвизите ми
                      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                      Коментар


                        S_BANKOV написа:
                        sok1 написа:
                        S_BANKOV написа:
                        ... Е хванах някой друг шаран и един сом, ...
                        Оооо, Слави, задобряваш. Бравос!
                        Ако си беше вдигнал телефона, щеше да получиш лична покана да присъстваш на подвизите ми
                        То хубаво, ама бях в Шумен. Сега съм в Сф, но ще се занимавам с колата и няма да остане време за риболов. Иначе всички такъми са в багажника...
                        Stop giving directions, just say "Follow me."
                        Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
                        Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

                        Коментар


                          Помисли си, снощи забърках една доза захранка готова за действие и нещо ме блазни да изкарам и тая събота до водата.
                          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                          Коментар


                            S_BANKOV написа:
                            Помисли си, снощи забърках една доза захранка готова за действие и нещо ме блазни да изкарам и тая събота до водата.
                            Я кажи какво е количеството на готовия продукт, след химиите, че май е достатъчно да изхраниш прасе за седмица
                            "Без сърца, сме просто машини"
                            Toyota Prius 1.5 Hybrid
                            EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                            Коментар


                              Около 3-4 кг. излезе вчерашната доза, има още няколко добавки който не съм ги сложил, но те няма да са повече от 600грама. Това е без овлажняването, което задължително се прави от предната вечер. Този път я направих с аромат на риба и ягоди да видим как ще реагират рибоците.
                              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                              Коментар


                                S_BANKOV написа:
                                Около 3-4 кг. излезе вчерашната доза, има още няколко добавки който не съм ги сложил, но те няма да са повече от 600грама. Това е без овлажняването, което задължително се прави от предната вечер. Този път я направих с аромат на риба и ягоди да видим как ще реагират рибоците.
                                къде се намира тоя водоем
                                "Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в дадена стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

                                Коментар

                                Working...
                                X