Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хобита - Риболов

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    S_BANKOV написа:
    tyson написа:
    Много добре sok1, много добре Банков, гледаш ли ко праят хората, докато с тебе си драпаме макарите :D
    Аз хората много добре ги знам какво правят, и като отида с тях за риба и не знам що ама не хващат, Иво от неудобство не си признава че аз съм каръка Моя следващ риболов ще е след 18-ти юли, тая седмица имам пак работа, другата обучение и след това вече ще се ходи.
    Карък - друг път. Да не мислиш, че всеки път се прибирам с толкова риби. Ще се радвам да си правим компания на следващия риболов. Сега за амурите. Хванах ги по доста странен начин. От 07.00 до 17.00 часа бях хванал само трите шаранчета. Амурите стоят близо до шаварите почти на повърхността и пасяха от зелената трева, висяща от тях. Направо се виждаше как дърпат листата, които са потопени във водата. Тогава реших да пробвам да хвърля на не повече от 20 см от шавара. Рисковано, но пък се надявах на успех. Промених монтажа на 20 см дълбочина, кука 8, с три рязани зърна царевица от консерва на нея. С първото замятане взех, че уцелих точно мястото и амурът взе на секундата. Около 5 мин го морих наляво-надясно, че ме достраша с повод 0.14 да го натискам и накрая го ковнах с кепа. Продължих да мятам, естествено единия път прехвърлих и един монтаж си замина за спомен на шавара. Успокои ме, че не беше само моя там - има доста висящи плувки. След около половин час дойде и втория амур. Лошото е че местата взеха да се покриват със сенки от близките дървета, което накара и амурите да сменят местата с по-слънчеви. На мен обаче ми беше повече от достатъчно. Следващия път ще ги подгоня от 14 часа.
    Stop giving directions, just say "Follow me."
    Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
    Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

    Коментар


      Къде беше застанал?
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        Какви са условията на водоема .Рибата плаща ли се ?Защото четох много лоши отзиви по рибарските форуми за там.

        Коментар


          S_BANKOV написа:
          Къде беше застанал?
          Между акациите. Като влезеш, отсреща, в ляво.
          sota написа:
          Какви са условията на водоема .Рибата плаща ли се ?Защото четох много лоши отзиви по рибарските форуми за там.
          10 лв пръчката, рибата без пари и без ограничения в улова.
          Stop giving directions, just say "Follow me."
          Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
          Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

          Коментар


            Едно гранично рибе... 58 см, 2.2 кг (изчистен). Съжалявам, но на малкия му се ядеше рибена супа.Заключения - Дунава е още мътен, освен сомче друго не бутва. Опитах на фидер за разна и на малай с царевица, но без побутване дори!
            Прикачени файлове
            "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

            ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
            Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

            Коментар


              tyson написа:
              Едно гранично рибе... 58 см, 2.2 кг (изчистен). Съжалявам, но на малкия му се ядеше рибена супа.Заключения - Дунава е още мътен, освен сомче друго не бутва. Опитах на фидер за разна и на малай с царевица, но без побутване дори!
              Браво ! Кво му е лошото на сомчето ? Важно е че нещо има
              MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
              "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
              R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

              Коментар


                tyson написа:
                Едно гранично рибе... 58 см, 2.2 кг (изчистен). Съжалявам, но на малкия му се ядеше рибена супа.Заключения - Дунава е още мътен, освен сомче друго не бутва. Опитах на фидер за разна и на малай с царевица, но без побутване дори!
                Е щом е за малкия може Оправихте ли лодката?
                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                Коментар


                  Да. 19-20.07 очаквам истинското откриване.
                  "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                  ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                  Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                  Коментар


                    tyson написа:
                    Да. 19-20.07 очаквам истинското откриване.
                    Браво, очаквам снимки. И имаш задача - 100 задни леви крака от мъжки комар вегитарянец.
                    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                    Коментар


                      Половината ги събрах за 2часа вече ....
                      "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                      ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                      Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                      Коментар


                        Да използвам темата и да поискам съвет Смятам да пробвам малко риболов през отпуската си в Гърция ( Ситония ), някой има ли опит с риболова там, може ли да ми даде съвет и препоръки?Веднъж съм ловил в Гърция, но за половин час висене на вълнолома хванах само един кефал и доста тен...И друго - някой ловил ли е с бомбарда? Това е един от начините, които мисля да пробвам и всяка информация ще е добре дошла.
                        like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                        Коментар


                          Lane Staley написа:
                          Да използвам темата и да поискам съвет Смятам да пробвам малко риболов през отпуската си в Гърция ( Ситония ), някой има ли опит с риболова там, може ли да ми даде съвет и препоръки?Веднъж съм ловил в Гърция, но за половин час висене на вълнолома хванах само един кефал и доста тен...И друго - някой ловил ли е с бомбарда? Това е един от начините, които мисля да пробвам и всяка информация ще е добре дошла.
                          Момче тия работи се правят нощно време, не в жегата. Съвета ми е единия път само стой и се оглеждай как я ловят, после си ти.пп Гледай да не попаднеш на българи там че нищо няма да видиш, дърпат се като девойки.
                          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                          Коментар


                            S_BANKOV написа:
                            Lane Staley написа:
                            Да използвам темата и да поискам съвет Смятам да пробвам малко риболов през отпуската си в Гърция ( Ситония ), някой има ли опит с риболова там, може ли да ми даде съвет и препоръки?Веднъж съм ловил в Гърция, но за половин час висене на вълнолома хванах само един кефал и доста тен...И друго - някой ловил ли е с бомбарда? Това е един от начините, които мисля да пробвам и всяка информация ще е добре дошла.
                            Момче тия работи се правят нощно време, не в жегата. Съвета ми е единия път само стой и се оглеждай как я ловят, после си ти.пп Гледай да не попаднеш на българи там че нищо няма да видиш, дърпат се като девойки.
                            Мерси батко, не знам кой се дърпа, ма аз искам да лова риба, не да таковам рибари, ако схващаш тънката разлика
                            like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                            Коментар


                              Във фишинг манията има обширна тема за риболова в Гърция. Общо взето следвай съветите на цербера, херо и още един пич (не му помня ника).Чуват петела. Аз лично с нищо не мога да ти бъда полезен, за съжаление.
                              "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                              ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                              Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                              Коментар


                                Благодаря, ще се пообразовам там.
                                like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                                Коментар

                                Working...
                                X