Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Каква е глобата за причинено ПТП?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Стига бе... Аз преди две лета отнемам предимство и се бутам в един бус и актът ми беше 100 лева и 9 точки. Е друг е въпросът, че после осъдих КАТ и ми се отмениха всички актове...
    www.CarProfi-BG.com
    Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
    Зареждане и ремонт на автоклиматици.
    Най-атрактивните цени в София!

    Коментар


      #17
      Щом в акта пише "отнема предимство" глобата си е 100 лв.

      Коментар


        #18
        Ами ако съм се ударил в някакъв стълб примерно- сам съм и в колата и на пътя и съм само аз учстник в ПТП редно ли е да ми вземат точки и да ми сложат и парична глоба!?

        Коментар


          #19
          Е то сам, сам, ама зависи от причината...например "скорост несъобразена с пътните условия" и допускаш ПТП.... в дърво, стълб илитам каквото си избереш. Щом си допуснал ПТП, значи си направил някакво нарушениедовело до него пък и стълба струва пари, нали застрахователя трябва да го плати.

          Коментар


            #20
            Ц-ц на стълба нищо му нямаше, ама дивака дето беше негов голфа не беше чувал за смяна на гуми от можеби 5-6 години, ама зимни летни няма такива неща, пък отзад беше натоварен с плочки, а валеше и дъжд.... Добре че поне плочките нищо им няма, че иначе не знам.

            Коментар


              #21
              Marea Bipower написа:
              Ами ако съм се ударил в някакъв стълб примерно- сам съм и в колата и на пътя и съм само аз учстник в ПТП редно ли е да ми вземат точки и да ми сложат и парична глоба!?
              Пишат ти "самокатастрофирал"
              www.CarProfi-BG.com
              Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
              Зареждане и ремонт на автоклиматици.
              Най-атрактивните цени в София!

              Коментар


                #22
                Вчера ходих в КАТ и ето го резултата: 40лв. и 9 к.т. Как може за такова дребно нарушение 9т.
                Fiat Bravo 1,6 16V 103k.c. (Метан)

                Коментар


                  #23
                  V & R написа:
                  Вчера ходих в КАТ и ето го резултата: 40лв. и 9 к.т. Как може за такова дребно нарушение 9т.
                  Хм. Че то май под 50 лв не можеш и да обжалваш наказтелното постановление? Провери това, може рез съд да събориш акта и да запазиш точките, там нещо- млада съм, сгреших...
                  Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                  Коментар


                    #24
                    crush написа:
                    Стига бе... Аз преди две лета отнемам предимство и се бутам в един бус и актът ми беше 100 лева и 9 точки. Е друг е въпросът, че после осъдих КАТ и ми се отмениха всички актове...
                    Хвала на такива като тебе дето са виновни за ПТП, удрят, и после се жалват. Хвала. Само това мога да кажа

                    Коментар


                      #25
                      Доколкото знам за виновно причинено ПТП в населено място при каквито и да е обстоятелства освен когато има употреба на алкохол и МПС то е изправно глобата е 100 лв. Не повече.
                      http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                      Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                      FIAT БРАВО 1.2 16v
                      ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                      FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                      Коментар


                        #26
                        Аз за такива дребни закачания или лек удар отзад не смятам да занимавам куките.Колеги ако можете да се оправите на място потърпевш и виновен по добре така.
                        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                        Коментар


                          #27
                          Tornado написа:
                          Аз за такива дребни закачания или лек удар отзад не смятам да занимавам куките.Колеги ако можете да се оправите на място потърпевш и виновен по добре така.
                          Наистина е най-добре така, и за ударения е по-добре да вземе някой левец на място, почти сигурно е че от гражданската ще вземе колкото да е взел нещо...
                          Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                          Коментар


                            #28
                            ////Punto//// написа:
                            Хвала на такива като тебе дето са виновни за ПТП, удрят, и после се жалват. Хвала. Само това мога да кажа
                            А ти пък от кога се сдоби с кристална топка, която ти показа цялата ситуация, че и съдник ми стана ??Шофьорът на буса направи забранен ляв завой. И според наще глупави закони въпреки това той пак е с предимство. За това ми и писаха, че съм му го отнел.
                            www.CarProfi-BG.com
                            Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
                            Зареждане и ремонт на автоклиматици.
                            Най-атрактивните цени в София!

                            Коментар


                              #29
                              Plastex написа:
                              V & R написа:
                              Вчера ходих в КАТ и ето го резултата: 40лв. и 9 к.т. Как може за такова дребно нарушение 9т.
                              Хм. Че то май под 50 лв не можеш и да обжалваш наказтелното постановление? Провери това, може рез съд да събориш акта и да запазиш точките, там нещо- млада съм, сгреших...
                              без значение дали е под 50 щом има отнемане на точки може да се залва в съда. нещо не се вързва нарушението по чл. 21 което е за превишена скорост. при наличия на разлики пада в съда..

                              Коментар

                              Working...
                              X