Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предложения и оплаквания!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Предложения и оплаквания!

    Колеги , по-старите от нас сигурно си спомнят времената когато в магазините и всякакъв род учреждения имаше едни червени книги с надпис "предложения и оплаквания".С цел форумът ни да стане още по-добро място за обитаване...пускам тази тема в която всеки може да изказва своите предложения, оплаквания, а защо не и да отправи някоя похвала , но всичко да е свързано с форума...Примерно... защо имаме право да качваме само по 3 (три) снимки , а алфаджиите (примерно) могат да качват във форума си по 10 (десет) и то с по-голяма резолюция?! Ето предлагам да се поправи това! Естествено е , че трябва да има някакви рамки , но може да се поработи по въпроса. Ако желаят администраторите , нека изтрият темата , но аз лично съм на мнение , че заедно можем да поистигнем повече! С уважение:Николай Иванов
    Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

    #2
    Хубава идея, но не се ли препокрива с раздела "За форума"?

    Коментар


      #3
      vital написа:
      Хубава идея, но не се ли препокрива с раздела "За форума"?
      Ами... според мен не се...ама ако хората от които зависи сметнат , че е неподходяща - нека я трият!
      Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

      Коментар


        #4
        Колега, припокрива се 100%Именно в този раздел се обсъждат такива неща.Ако въпроса е за 3-те снимки ще ти отговоря веднага - защото така е настроена системата. Ако искаш да са повече пиши там и екипът на форума ще реши дали да го промени или не.Резолюцията на снимките не е ограничавана а само обемът - 400КБАко качиш обаче голяма снимка форумът се размества по отвратителен начин и дорисамата снимка се вижда трудно понеже не се събира на екранаЖелателно е снимките да са с резолюция 800Х600. По голяма резолюция мисля че е излишна.Тази тема за резолюцията е обсъждана вече в раздела "за форума"Ще заключа темата. Ако има някакви предложения - тамАко някой трудно се ориентира къде да си постне мнението - ето подсказка: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=25131

        Коментар

        Working...
        X