Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Брава 1.9 JTD & Алфа 156 1.9JTD

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Брава 1.9 JTD & Алфа 156 1.9JTD

    Интересува ме какво мислите за този двигател! И по принцип като се купува такава кола /Брава/ къде са и слабите места за да го имам в предвид при покупка. Някой ако има впечатления и за Алфата ще съм му благодарен, за да не си играя и да влизам в техния форум.

    #2
    Ще ти кажа за Алфата ... колко пари имаш?

    Коментар


      #3
      wwweb написа:
      Ще ти кажа за Алфата ... колко пари имаш?
      Ще ти трябват всичките...
      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

      Коментар


        #4
        wwweb написа:
        Ще ти кажа за Алфата ... колко пари имаш?
        За бензиновите трябва да си богаташ!JTD-то не се чупи, виж твин спарка обаче...Забравих... 2.4 е по-добрият избор от 1.9 JTD
        Bravo 1.6 16v

        Коментар


          #5
          Yavor написа:
          wwweb написа:
          Ще ти кажа за Алфата ... колко пари имаш?
          Ще ти трябват всичките...
          Кои всичките бе колега?! Не съм влязъл във форума за да се заяждаме! Само ще ти кажа, че парите дето съм ги вкарал в 5-цата, при това почти всичките от кеф да си направя колата по-така са точно толкова колкото струва една добра брава! И като непознаваш някого непиши неподготвен! Май ще ме накарате да търся мнения във форум Алфа! И ако си направиш труда да прочетеш едно друго мое мнение тук ще разбереш, че несмятам да тегля заем за да си купя втора кора!

          Коментар


            #6
            chris написа:
            wwweb написа:
            Ще ти кажа за Алфата ... колко пари имаш?
            За бензиновите трябва да си богаташ!JTD-то не се чупи, виж твин спарка обаче...Забравих... 2.4 е по-добрият избор от 1.9 JTD
            В смисъл по-издръжлив и икономичен ли?

            Коментар


              #7
              5 GTT написа:
              chris написа:
              wwweb написа:
              Ще ти кажа за Алфата ... колко пари имаш?
              За бензиновите трябва да си богаташ!JTD-то не се чупи, виж твин спарка обаче...Забравих... 2.4 е по-добрият избор от 1.9 JTD
              В смисъл по-издръжлив и икономичен ли?
              За по-икономичен - не знам, но мисля, че разликата не е голяма. За по-издръжлив и по-добър - ДА!Наистина най-добре се разрови в алфа форума там има много инфо.Пак забравих... Мисля, че Yavor нямаше нищо лично към теб, просто имаше предвид, че да караш Алфа трябва да имаш некой друг излишен лев!!!
              Bravo 1.6 16v

              Коментар


                #8
                chris написа:
                5 GTT написа:
                chris написа:
                wwweb написа:
                Ще ти кажа за Алфата ... колко пари имаш?
                За бензиновите трябва да си богаташ!JTD-то не се чупи, виж твин спарка обаче...Забравих... 2.4 е по-добрият избор от 1.9 JTD
                В смисъл по-издръжлив и икономичен ли?
                За по-икономичен - не знам, но мисля, че разликата не е голяма. За по-издръжлив и по-добър - ДА!Наистина най-добре се разрови в алфа форума там има много инфо.
                Ще послушам съвета ти! Алфата и без това ми е по "на сърце". Дано в този форум има повече колеги като теб, а не заядливи като някой други!

                Коментар


                  #9
                  Колега,ти май не хвана хумора?Има се предвид,че поддръжката на алфата е по-скъпа отколкото ан фиат.АКо не ме бъркаше поддръжката бих си взел алфата,но за цени на части за алфа питай колегата wwweb.Той смени фиата за алфа.
                  Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                  Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                  Коментар


                    #10
                    5 GTT написа:
                    Yavor написа:
                    wwweb написа:
                    Ще ти кажа за Алфата ... колко пари имаш?
                    Ще ти трябват всичките...
                    Кои всичките бе колега?! Не съм влязъл във форума за да се заяждаме! Само ще ти кажа, че парите дето съм ги вкарал в 5-цата, при това почти всичките от кеф да си направя колата по-така са точно толкова колкото струва една добра брава! И като непознаваш някого непиши неподготвен! Май ще ме накарате да търся мнения във форум Алфа! И ако си направиш труда да прочетеш едно друго мое мнение тук ще разбереш, че несмятам да тегля заем за да си купя втора кора!
                    Колегата си е от най-подготвените,а ами ти нещо несхаван идеята. Не се пали толкова!Изборът си е твой кой форум ще предпочетеш, но все пак не ни заплашвай :D и ние има какво да споделим по темата.Алфите са с по-скъпа подръжка от Фиат. Иначе и двата двигателя са добри и дърпат яко.Ето ти и една тема за размисъл след покупката :D http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=25021

                    Коментар


                      #11
                      ...

                      Коментар


                        #12
                        Ти изкара тая кола бати трагедията. Ше откажеш човека, недей така. Читава е колицата, не е само красива! А и JTD двигателя е перфекциозен.
                        Bravo 1.6 16v

                        Коментар


                          #13
                          chris написа:
                          Ти изкара тая кола бати трагедията. Ше откажеш човека, недей така. Читава е колицата, не е само красива! А и JTD двигателя е перфекциозен.
                          Не съм я изкарал трагедия, ако имаш предвид, че скъпата поддръжка = трагедия. Запознавам човека с поддръжката и това са реални неща. От там натам да си преценява ...

                          Коментар


                            #14
                            wwweb написа:
                            Не съм я изкарал трагедия, ако имаш предвид, че скъпата поддръжка = трагедия. Запознавам човека с поддръжката и това са реални неща. От там натам да си преценява ...
                            А бях решил да сменям бравото с една 156-ца Yellow_Flash_Colorz_PDT_32

                            Коментар


                              #15
                              Rigel написа:
                              wwweb написа:
                              Не съм я изкарал трагедия, ако имаш предвид, че скъпата поддръжка = трагедия. Запознавам човека с поддръжката и това са реални неща. От там натам да си преценява ...
                              А бях решил да сменям бравото с една 156-ца Yellow_Flash_Colorz_PDT_32
                              Ей го на първя отказал се
                              Bravo 1.6 16v

                              Коментар

                              Working...
                              X