Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Томболата на "Рийдърс Дайджест"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Томболата на "Рийдърс Дайджест"

    Колеги вие получавате ли рекламите и разните му там документи за участие в томболите на "Рийдърс Дайджест" с разните там уверения,че сте превилигирован за участието във томболата и вие сте един от малкото,които са получили такива привилегии.Още един начин да се лъжат хората и то масово.Голяма част от тези,които получават такива реклами,си мислят,че като си купуват предлаганите продукти,имат по-голям шанс за печалба от томболата.Е да ама не.Дълго време гледах скептично на това и се съмнявах,но сега си имам и доказателство.Дори и да не си купуват нищо пак ще са превилигировани и ще са единствените избрани от града си,като тези двамата от приложените снимки.Бих искал да чуя мнението ви,а и си задавам въпроса,защо разните инстинтуции,които са създадени за борба с подобни измами,не правят нищо?
    Прикачени файлове

    #2
    Точно такова не са ми пращали, но в интернет адреса им успяха да ме накарат да се регистрирам за томболата им (разбира се не купих нищо от тях)! А познайте каква беше наградата, заради която се регистрирах!? Фиат Гранде Пунто, разбира се! Но вече 2 месеца и нищо не съм спечелил! Има да чакам..... :D
    Space Star 1.9 DID

    Коментар


      #3
      Сега пак го има Гранде Пунто като награда за бърз отговор.

      Коментар


        #4
        Аз получавах за предишната! Голяма зарибявка е защото ти го пращат лично - поименно. Но не пратиш ли плик с отговор ДА, чрез който си купуваш някаква книга.....само формално участваш в томолата! Аз получих 5 поредни. Получаваш -пращаш и пак

        Коментар


          #5
          Само мога да кажа НЕ ОТГОВАРЯЙТЕ НА ПИСМОТО! Ако го направите рискувате през две седмици да ви спамят пощата! Ще продължават да ви зарибяват да ви казват, че сте имали уникален късмет да сте сред избраните борещи се за голямата награда! И така до откат... ще започнат да ви предлагат дискове, книги и т.н. на ’уникално ниски цени’
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            #6
            Направете си една елементарна сметка - колко награди обещават - на стойност над 100 хил лв (само кеш-наградата им беше 90 хил. лв, отделно останалите и колите)... Колко пари хвърлят на пощите за тези писма. И колко ще спечелят от книги и дискове??? И това ако не е пране на пари, незнам...

            Коментар


              #7
              Много хора си поръчват,понеже си мислят че така имат по-голям шанс да спечелят от томболата.Пощальонът ми каза че много колети с поръчките идват при тях.Ако той ме е излъгал и аз ви лъжа неволно,но не мисля че има защо да го прави.Пък на мен не ми се много вярва че я дават тази награда от 100 000 лв.

              Коментар


                #8
                А, някой чел ли е онова с малките букви на края на "Общите условия" за участие? Щото аз го четох... Най ми направи впечатление, че личните данни на заявилите участие в томболата ще бъдат съхранявани и ще бъдат предоставяни на трети лица с цел реклама, бъдещи промоции и т.н... Един вид участниците се съгласяват да бъдат спамени по поща, телефон, е-майл...
                Alfa 159 SW 2.4 Ti
                Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                Коментар


                  #9
                  Цялото ми семейство дето е със верни адресни регистрации беше зарибявано в определени периоди от време. Дори на баба ми, която беше много активна накрая и пратиха и някакъв атлас за 30лв, но ако не го искала - да го върнела за своя сметка... или да преведяла 30лв. с пощенски запис. Казах и да не прави нито едно от двете - да дойдат и да си го вземат. Дори имахме 4 ключа (2х2) за гранде пунтото ама и 4те си бяха абсолютно еднакви (уж уникални, но явно не знаеха, че на едно място може да има 2 семейства с различни фамилии)... В общия случай това е старият вид спам по пощата - много популярен в САЩ - всички сме гледали по филмите как се прибира и взеима килограм поща от пода - това са обикновено малко сметки и много зарибявки... та така, защо да не "перат" пари при положение, че от 3 милиона зарибени 30% успеаемост е добро число
                  Steliyan's Life!
                  FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                  Коментар


                    #10
                    Нашите се хванаха. Направо са увиснали на куката.Атлас за не-знам-колко-си.Огърлица тип позлатена-в-жълта-боя.Книжки за оцветяване и какви ли не детски работи.Последно дойде това, което и на теб са пратили. Един от малкото, почти едниствена, абсолютно златен клиент...ето, това е новия каталог...има неща дето струват в китай стотинки, ние ще ти ги продадем за десетки левове...Не се хващайте, само пари отиват. Играйте тото, там шанс все пак има. Едно на 14 милиона.
                    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                    Коментар


                      #11
                      Колеги, все пак никой не ви кара да си поръчвате ! Брат ми миналата година си поръча повечето неща, но не защото се надяваше да спечели, а защото искаше да ги има (някои наистина са доста интересни). Според мен това е поредната ИГРА - но все пак си има хора за всичко.
                      FIAT UNO 45 i.e. 1.0 FIRE

                      Коментар


                        #12
                        Ние участваме, не вярваме, че ще спечелим, но от време на време идва някоя реклама с нещо интересно... до сега сме поръчали 2 книги (готварски) ... доста интересни рецепти има вътре Не ми е за печалбата, ама иначе кога ще си купим книги ? :D

                        Коментар


                          #13
                          Само за информация да ви кажа, че от година и половина нито съм поръчвал нито съм им изпращал отговор или каквито и да било там писъмца и те все още продължават да ми изпращат големи и дебели писма пълни с разни щуротии вътре като всеки път твърдят ,че аз съм единственият им клиент едва ли не и т.н. Няма оттърване от тях братче.
                          Lancia Kappa 2.0 20V
                          БЪРЗ , НО НЕ БЕЗОТГОВОРЕН !!!

                          Коментар

                          Working...
                          X