Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво милите за VW Polo ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Aз карах едно поло- без хидравлика беше и направо ми откъсна ръцете, да не кажа че на паркиране въртях и с двете ръце- малиййй- преди карах лада петица, ама тя си се караше лесно- това изкл.сяче на фалве направо ме разби. :D :D :D
    Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

    Коментар


      #47
      стига сте водили безумни спорове. карам и от двете групи и мога да кажа за полото/шкода/ возията и разхода е много по добър от фиата, но визиата и развъртането на барчетата е по-добра. няма как да се сравняват коли от различни години и класове. за непросветените имам още 5 автомобила/някой ретро и да не ме мислят за малоумник/

      Коментар


        #48
        По принцип не вземам отношение по такива теми защото те протичат на принципа " наше лошо няма", но в тази не се сдържах На едната и се въртял трудно, волана, на другата лесно, на третата....Това зависи от много работи - гуми, състояние на кормилната уредба и т.н.Например мой познат има пасат ’91 и волана му се върти доста трудно. На моя пасат се върти доста по лесно, пък като сложа летните гуми мога да го въртя свърха на нокета Към автора на темата - ако си купиш кола произведена около 2000г, каквото и да е тя, има хидравлика и волана и се върти трудно - значи има повреда.За вървенето също от значение е базата за сравнение. Аз два месеца карах уно - 0.9л, 45к.с. и след това като се качих на пасата(1.8, 90к.с.), ми се стори че карам самолет - даваш газ и колата ускорява :D После пък се наложи да карам известно време пежо 305, 1.1, 60к.с.(пежото тежи 1300кг) и от време на време се качвах на уно-то. Като се кача и уно-то 3 метра въртеше гуми. Просто пред пежото беше бегачка

        Коментар


          #49
          Forsaken написа:
          Та... колега Stefan Hadjov, изгради ли си мнение за полото от трите страници тема във форум на Фиат или не?
          Вече станаха четири страници.И мнението ми за тези коли не се формира от който и да е форум.Мнението ми ни най малко не се е променило от прочетеното.Ако съм се включил в изказванията,то е да разбера за митовете,легендите и заблудите на участниците в него.И в липсата на обективноет за преценката на заобикалящата ни среда.Болшенството са сколнни да се водят от принципа:от Искъра по дълбоко няма и от Витоша по високо няма.Аз самия карам Фиат,но не защото е по-добър от Поло или Фолксваген в общност.

          Коментар


            #50
            Stefan Hadjov написа:
            ...митовете,легендите и заблудите на участниците в него.И в липсата на обективноет за преценката на заобикалящата ни среда.Болшенството са сколнни да се водят от принципа:от Искъра по дълбоко няма и от Витоша по високо няма...
            Много добре казано! В нито един форум не мога да намеря обективна оценка. Регистриран съм в няколко форума и във абсолютно всеки един от тях има фанатизъм. Всеки си хвали неговото и говори с насмешка за другите марки... Истинско обективно и безпристрастно мнение може да се получи най-вече от някой който е сменил няколко марки, като на всяка кола от различните марки е навиртял сериозен километраж. Зависи и съответната кола в какво състояние е и т.н. и т.н...

            Коментар


              #51
              batececo написа:
              Stefan Hadjov написа:
              ...митовете,легендите и заблудите на участниците в него.И в липсата на обективноет за преценката на заобикалящата ни среда.Болшенството са сколнни да се водят от принципа:от Искъра по дълбоко няма и от Витоша по високо няма...
              Много добре казано! В нито един форум не мога да намеря обективна оценка. Регистриран съм в няколко форума и във абсолютно всеки един от тях има фанатизъм. Всеки си хвали неговото и говори с насмешка за другите марки... Истинско обективно и безпристрастно мнение може да се получи най-вече от някой който е сменил няколко марки, като на всяка кола от различните марки е навиртял сериозен километраж. Зависи и съответната кола в какво състояние е и т.н. и т.н...
              Точно така колега.Ровя се във всички форуми от любопитство и имам усещането,че едни и същи хора участват в тях.Високомерие и пренебрежение към всичко което не е от моята марка.Понякога ми е тъжно,понякога ми е смешно.

              Коментар

              Working...
              X