Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво милите за VW Polo ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какво милите за VW Polo ?

    Интересува ме мнението за VW Polo (не този новия с кръглите фарове, а модела преди него -ако не се лъжа 2000-2001 г.) - двигатели, разход, проблеми, плюсове, минуси? Благодаря Ви.

    #2
    Боже колко мъка има по този свят, Боже!!!
    Lancia Lybra 2,4JTD '03
    Фиат Браво 1.9TD75 '97
    Фиат Брава 1.4 Бензин и Метан '97 -ex
    Фиат Купе 1.8 Бензин '97 - ex

    Коментар


      #3
      питаш за широкия фар, предполагам...един приятел има такова 1.4тди, много върви, малко харчи, но трябва да знаеш, че частите му са скъпички...на фпенда ми е със спортно окачване и е много стабилно, много добра возия има...бензиновите двигатели не са много добри, от гледна точка на икономичност, иначе са бая здравички
      A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
      e30 forever!

      Коментар


        #4
        Роло...
        KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
        Land Rover Discovery 2.5TD '94
        EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
        EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
        EX: Fiat Regata 1.7D '84

        Коментар


          #5
          Рядко се случва да го кажа, но... Не мисляИ все пак:Има една колежка с такова - края на ’99. Като че ли е здраво. Няма много проблеми, ама то тя както кара и ЗАЗ може да избута до 300 000 кмСкоро нещо и сменяха копчелъците по таблото - скапала се пластмасата.Но току що ми каза - Без забележка.
          like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

          Коментар


            #6
            здрава малка кола която си е надценила яко пазарната стойност

            Коментар


              #7
              ами за сведение, съединителя се сменя заедно с маховика - 1500 лв каре - 140но харчи - 6 градско с ръчка...
              A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
              e30 forever!

              Коментар


                #8
                ...

                Приятелката ми кара Поло 97година - 1,9SDI 60к.с. http://en.wikipedia.org/wiki/Volkswagen_Polo_Mk_III Общо взето - здрава кола, не е имало някакви големи ремонти, ако не броим смяна на бронята, но това се случи след като тя претрепа един чакал на пътя София-Плевен Имаше някакви проблеми с паленето и подгряването, но един софийски майстор сряза някаква жица (предполагам за някой датчик за подгряването) и сега си пали сравнително нормално. Окачването е здраво - дори при положение че и аз я карам и успявам да нацеля всички дупки, все още не се е разхлопала (четвърта година я търкаляме). Моите впечатления са добри и то доста, и преди да взема фиата, единия вариант за покупка беше поло-комби...
                Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
                Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

                Коментар


                  #9
                  Най-добрата ми приятелка е с такова 2001 год. и адски доволна. Като купе отвътре е мн удобно, по-широка е от корса. Отвън е малка и скосена - идеална за градско. Много добре се държи на пътя - градско и извън градско. Като разход е доста добре. Нейната е 1.4 с климатик и харчи колкото мойта корса 1.0. Здрава е самата количка, все пак е немска. Не са и толкова скъпи частите! Зависи кой ти е майстор Тя за 1 година само със свещите имаше проблем. Иначе в началото...май не. Закара я на сервиз цялостен преглед със стандартната смяна на консумативите. Количката е супер! Ще ме извиняват фиат маниаците, но..... това е моето мнение!

                  Коментар


                    #10
                    Карах известно време Поло 1.9 SDI.Здраво е,вози сравнително не много твърдо.Седалките са неудобни,волана е тежък,скоростите не са приятни за включване.С две думи здрава и некомфортна кола.Сравнявам с Пунтото.
                    FIAT PUNTO GT1 Kyron 2000xdi nisan serena 1.6

                    Коментар


                      #11
                      standox_ написа:
                      Боже колко мъка има по този свят, Боже!!!

                      Коментар


                        #12
                        Здрава като окачване, но адски крехка. Преди няколко месеца един с едно Ауди R8 удари едно такова поло и полото се вреза в мен. Последсвтията за мен бяха пукната и ужулена броня ( говоря за ситроена като бях с него ), за аудито - пукната предна броня и рядиатора протече, за полото - предна броня за нова и боя, счупени двата предни фара, изкривени рогове, калниците изпъкнаха настрани и капака не можеше да се отвори, а и протече радиатора, отзад - нова броня и боя, сгънат багажник счупени стопове... Та моят извод е, че по крехка кола от тая няма. Убеден съм , че аудито не го удари с повече от 30, защото ударът не беше силен.
                        www.CarProfi-BG.com
                        Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
                        Зареждане и ремонт на автоклиматици.
                        Най-атрактивните цени в София!

                        Коментар


                          #13
                          Имах такова 98 година, 1.6 двигател, автоматични скорости и колата беше много стегната. И разхода и беше приличен 7-8л/100 в града.

                          Коментар


                            #14
                            VW
                            FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                            Коментар


                              #15
                              crush написа:
                              Здрава като окачване, но адски крехка. Преди няколко месеца един с едно Ауди R8 удари едно такова поло и полото се вреза в мен. Последсвтията за мен бяха пукната и ужулена броня ( говоря за ситроена като бях с него ), за аудито - пукната предна броня и рядиатора протече, за полото - предна броня за нова и боя, счупени двата предни фара, изкривени рогове, калниците изпъкнаха настрани и капака не можеше да се отвори, а и протече радиатора, отзад - нова броня и боя, сгънат багажник счупени стопове... Та моят извод е, че по крехка кола от тая няма. Убеден съм , че аудито не го удари с повече от 30, защото ударът не беше силен.
                              имаш приятел с РРРР8, който се е врязал така колата си е мноо готина, но ми е скъпичкаднес я засекохме 1.4ТДИ чисто градско, с нормално каране - 6
                              A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                              e30 forever!

                              Коментар

                              Working...
                              X