Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнение за гуми Firestone Firehawk

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Аджеба замисляш ли се що са втора ръка втората ръка? Щото са много ОК??? Баси, мой приятел има зимни гуми с перфектна шарка, маркови, красиви... супер са, смени ги, щото зимата като замръзна Варна и тия зимни гуми бяха като сликове... що ли - щото гумата вече беше станала маркова шарка само... препечена, но с чуден грайфер. Хайде мола ви се. Предпочитам да съм "мега тъп", но да си сложа НОВИ гуми и да ги карам толкоз колкото им е ресурса, а не до конците... Хайде със здраве!
    Steliyan's Life!
    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

    Коментар


      #17
      stef написа:
      аз въпреки че съм фен новите гуми ще споделя нещо което съм се убедил на практика, по добре втора употреба но "маркови" отколкото нови куче марка, така че който може да си позволи нови хубави гуми естествено че е най добре, но иначе по добре втора употреба на известна фирма , отколкото някакви измислени от МЕТРО например
      Абсолютно е така. Щото ми е много интересно при 130-140 км. примерно ония пластмаси от Метро как спират и какво се случва с тях. Впрочем не искам и да знам. Иначе и аз не твърдя, че трябва да се кара с втора употреба, но ако съм пред тази дилема - гуми от Метро (или там някви подобни боклуци) или втора употреба, но от добра марка, бих предпочел марковите.
      Bravo 1.6 16v

      Коментар


        #18
        Абе в София само в МЕТРО ли продават гуми бе??? Та едни смотани Дебика са също толкова свястни нови, колкото са свестни и чисто новите ми Мишелин Пайлът Примаси, само дето Дебиката не са толкоз шумни. Ето за тези гуми иде реч:Ето и ревюто към тяхhttp://www.tirerack.com/tires/tires....=Pilot+Primacy
        Steliyan's Life!
        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

        Коментар


          #19
          jenshen73 написа:
          Аджеба замисляш ли се що са втора ръка втората ръка? Щото са много ОК??? Баси, мой приятел има зимни гуми с перфектна шарка, маркови, красиви... супер са, смени ги, щото зимата като замръзна Варна и тия зимни гуми бяха като сликове... що ли - щото гумата вече беше станала маркова шарка само... препечена, но с чуден грайфер. Хайде мола ви се. Предпочитам да съм "мега тъп", но да си сложа НОВИ гуми и да ги карам толкоз колкото им е ресурса, а не до конците... Хайде със здраве!
          Ами в началото един колега добре го каза - от втора употреба до втора употреба има голяма разлика. Естествено, че човек нема да си земе некоя препечена гума от времето когато Лили Иванова е била млада.
          jenshen73 написа:
          едни смотани Дебика са също толкова свястни нови, колкото са свестни и чисто новите ми Мишелин Пайлът Примаси
          Тука вече утепа коня с лопата.
          Bravo 1.6 16v

          Коментар


            #20
            Утепах го, оти ако те кача отзад има да ме питаш що свири все едно духа вятър. А ако караме по зимен асфалт ще ме питаш с гуми ли съм или с друго. Ебаси гнусния мишелин. И били високоскоростни, туристически, хай-перформанс дрън-дрън. Дебиката на аверчето са 6 точки - не се чуват, малко свирят в най-топлите дни, но... няма пълен кеф.
            Steliyan's Life!
            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

            Коментар


              #21
              Ръгай тогава една Дебика втора употреба и си готов Yellow_Flash_Colorz_PDT_08
              Bravo 1.6 16v

              Коментар

              Working...
              X