Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Календара е готов

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    изчакай за сега да се разбера първо с колегата и ще ти кажа
    Fiat Punto 2 1.9 Jtd HLX 2001 год. (inlove)
    Vw Golf III Cabrio 1.9 TDI 1996 год.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=146239

    Коментар


      пратих ги за софия и Бургас чакам пловдивчани да ми дадат тел за да ги пратя
      FIAT - TIPO 2.0i.е

      Коментар


        soulkeeper написа:
        пратих ги за софия и Бургас чакам пловдивчани да ми дадат тел за да ги пратя
        а за мен има ли копие, че малко късно ти преведох пари?

        Коментар


          За София пратих 8 колегата KuKu взе за още някой но не се сещам за кого ако нещо съм объркал няма проблем ще ти пратя и на теб
          FIAT - TIPO 2.0i.е

          Коментар


            soulkeeper написа:
            За София пратих 8 колегата KuKu взе за още някой но не се сещам за кого ако нещо съм объркал няма проблем ще ти пратя и на теб
            екстра, мерси!ами ако някой от тези в Куку е за мен, да казва колегата :D

            Коментар


              Календарче, календарче, я кажи,кой по обед с тебе се сдоби.Осем броя ми доставиха сега,пет от тях ще са на срещата.

              Коментар


                надявам се че ви харесва съжалявам че закъснях толкова но доста работа имам напоследък
                FIAT - TIPO 2.0i.е

                Коментар


                  Колеги, отивам за малко на протеста за горивата и към 12ч. нося календарите на срещата пред Толедо

                  Коментар


                    Kuku написа:
                    Колеги, отивам за малко на протеста за горивата и към 12ч. нося календарите на срещата пред Толедо
                    Аз вече си имам
                    BMW E90 320D
                    ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                    ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                    ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                    Коментар


                      blagun написа:
                      Kuku написа:
                      Колеги, отивам за малко на протеста за горивата и към 12ч. нося календарите на срещата пред Толедо
                      Аз вече си имам
                      ...., а аз не !
                      Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
                      Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

                      Коментар


                        След срещата в неделя при мен има 4 календара. По спомени май Gtipo и emdless4 имаха платени.Останалите да си казват кои са ...

                        Коментар


                          ilkor написа:
                          След срещата в неделя при мен има 4 календара. По спомени май Gtipo и emdless4 имаха платени.Останалите да си казват кои са ...
                          аз,аз,аз,аз,аз,аз,аз,аз, ......къде, кога, колко ?
                          Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
                          Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

                          Коментар


                            ilkor написа:
                            След срещата в неделя при мен има 4 календара. По спомени май Gtipo и emdless4 имаха платени.Останалите да си казват кои са ...
                            абе то малко със закъснение се обаждам ама къде и кога мога да си получа календара :D

                            Коментар


                              ИСКАМ НОВИ КАЛЕНДАРИ НА Форума! извинявам се за големите букви... но искам да изразя силното си желание, за календар на клуба миналата година си взех от фолксваген клуба мн са яки....ама тая година искам от тук!
                              Ето ме вече с Фиат

                              Коментар


                                колега браво бе от къде изрови тази тема ..хубаво би било да си имаме календар ама ........ няма !
                                Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


                                FIAT BRAVO 1.8GT
                                FIAT BRAVO 1.9TD ex

                                Коментар

                                Working...
                                X