Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Календара е готов

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Sandra написа:
    ..........утре ще питам във фотото. ..........
    Не ги правете във фото. Цената ще е ужасно висока.

    Коментар


      Уча се аз с една програма,ама съм още в начален стадий.За сега това сътворих.Има доста неща за изглаждане,ама що па да не раздвижа темата.
      FIAT FORUM BULGARIA
      Ракията е над политиката

      Видео от Италфест 2011

      Коментар


        nkalizatura написа:
        20лв ... това какъв календар е?! аз намерих, ако е от тип ПЛАКАТ 1 страница, ще бъде някъде 2 2.5.... в този интервал. .... трябва да нагласим снимките... но найстина много се изнервям...
        Чак сега се загледах в темата ... аз като цяло предлагам календара да представлява 6 страници с подбрани картинки на фиат, като отляво нечетния месец, отдясно четния ... така хем ще са по-големи цифричките и наистина ще върши работа за календар, хем ще пълни очите. Ако има фотошопаджия без работа, мога да почвам да търся картинки ... А цената на календара ще е просто колкото на 6 гланцови странички А3 с един въртел отгоре ....
        Fiat Forum Bulgaria

        Прекаленият светец и богу не е драг !

        Коментар


          krasio_79bs написа:
          Уча се аз с една програма,ама съм още в начален стадий.За сега това сътворих.Има доста неща за изглаждане,ама що па да не раздвижа темата.
          Краси, екстра е! дай да ти пратим снимки и го направи 6-12 страници!
          Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
          Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

          Коментар


            И на мене ми харесва.Ама ще исчакам продължението.И ще си заявя.
            първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
            Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
            Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

            Коментар


              най-добре е, да се направи направо... като постер... и да се качи всеки който иска да си го свали и плотира... в какъвто мащаб иска... поне за мен това е най-добре.... иначе евала... движим се в правилна посока! ... ако може и някоя каручка да се сложи като снимка... нещо а това ФИАТ да е по-малко...аз нямам много право акъл да давам... че нищо не можах да направя за 1 месец... но имам желание все още... ся да се разберем как ще изглежда и кой ще го плотира ?!
              Ето ме вече с Фиат

              Коментар

              Working...
              X