Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Календара е готов

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ТОГАВА САМ ЩЕ СИ направя
    Ето ме вече с Фиат

    Коментар


      nkalizatura написа:
      ТОГАВА САМ ЩЕ СИ направя
      Че направи и за нас де...

      Коментар


        И за нас 1 брой, молим!
        "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
        Ванга

        Коментар


          добре, ще видя какво ще измисля ...... но календара най-вероятно ще е на следните автомобилиhttp://media.snimka.bg/7305/02086599...65985-big.jpg+ oще 2 возила... едното е моя фиат разбира се..... п.с. моторчето и то е моя
          Ето ме вече с Фиат

          Коментар


            сега се замислих.... може да измисля нещо..... друго да направя календар на форума .... но! евентуално ще ми трябва бройка хора....но това е само идея !!!тези дни ще видя какво е възможно да се направи и ще пиша дали ще се занимавам или не!
            Ето ме вече с Фиат

            Коментар


              И аз съм навит за един календар на форума.аз мога да помогна с нещо например със снимка на фичката
              Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

              Коментар


                Някакво развитие има ли???
                Manowar - Татко
                Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
                Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
                Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
                Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

                Коментар


                  вижте сега нямам време да се занимавам нито мога да ви помогна с идея ама мисля,че по добре ще е да се сложат някой от новите модели на италянките а не наще стари кошници или други марки коли Благодаря!п.п ако някой се заеме искам и аз
                  Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


                  FIAT BRAVO 1.8GT
                  FIAT BRAVO 1.9TD ex

                  Коментар


                    На колегите календара е жесток !http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic...59Такова голямо камюнити сме пък .....
                    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                    Коментар


                      тоя календар го имам в кухнята кефи ме...ама искам СЪЩОТО НЕЩО с нашия форум коли... да се направи... нямам много свободно време да не кажа никък....ще видя какво мога да направя! но трябва и снимнов материал.... и малко помощ....
                      Ето ме вече с Фиат

                      Коментар


                        nkalizatura написа:
                        добре, ще видя какво ще измисля ...... но календара най-вероятно ще е на следните автомобилиhttp://media.snimka.bg/7305/02086599...65985-big.jpg+ oще 2 возила... едното е моя фиат разбира се..... п.с. моторчето и то е моя
                        Не че нещо, ама тука един фиат няма...само Балканчета и Трабантели

                        Коментар


                          Трабанта е опасен

                          Коментар


                            emzo написа:
                            На колегите календара е жесток !http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic...59Такова голямо камюнити сме пък .....
                            суепр е на една от снимките е любимата ми кола ние за съжаление нямаме ама за догодина трябва да се заемем по сериозно
                            Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


                            FIAT BRAVO 1.8GT
                            FIAT BRAVO 1.9TD ex

                            Коментар


                              Ако в крайна сметка се реши да се прави календар, мога да се разровя да намеря снимки на фиати, които правих в Италия и щях да пускам тема преди 3г.,ама така и не го направих!
                              "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                              Ванга

                              Коментар


                                ами май само ти можеш да помогнеш и се заемаш все с такива организационни работи всеки друг плещи глупусти..... како Ирке догодина разчитам на теб вече съм си купил с кученца Yellow_Flash_Colorz_PDT_06п.сако все пак се направи искам ...и аз
                                Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


                                FIAT BRAVO 1.8GT
                                FIAT BRAVO 1.9TD ex

                                Коментар

                                Working...
                                X