Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гала боксова вечер!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Гала боксова вечер!

    Някой присъства ли на това ЗРЕЛИЩЕ! На мен лично много ми харесаха всички двубой с изключение на боя за световната титла
    Република на негодници! Диктатура на демократи! Чиста полицейска държава! Телефона ти се подслушва, коренспонденцията ти се контролира ... За нас я няма тази власт...

    #2
    Я поясни малко какъв бой за световната титла, че аз се опитвам да следя бокса доколкото мога, но не съм чул да има бой за титлата нея вечер.
    N.Y. State of Mind

    Коментар


      #3
      Re: Гала боксова вечер!

      Аз гледах записа по Ринг твЗалога много голям...съдиите не посмяха да излъчат победител ..(тайсъна или Пацов)А иначе как завърши мача на Сашо владимиров...????гледах до 7 рунд и заспах.!

      Коментар


        #4
        Re: Гала боксова вечер!

        Master28 написа:
        ...А иначе как завърши мача на Сашо владимиров...????гледах до 7 рунд и заспах.!
        Явно мачът е бил много интересен :D .
        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

        Коментар


          #5
          Re: Гала боксова вечер!

          Явно мачът е бил много интересен :D .[/quote]Интересен беше, но нашия имаше лек превес, а и е по-опитен......., а и стана 1 часа през нощта...

          Коментар


            #6
            Re: Гала боксова вечер!

            Master28 написа:
            Аз гледах записа по Ринг твЗалога много голям...съдиите не посмяха да излъчат победител ..(тайсъна или Пацов)
            Хмм миналата година Пацов би(къде заслужено, къде не), мачът беше много равностоен, според мен тайсъна нанесе значително повече удари, особено в тялото, като същевременно добре блокираше контрите на пацов(адски бързо копеле между другото), но съдиите си знаят...Сега разбрах обаче, че след края на срещите(гост е бил Долф Лундгрен), нашенските вип-персони(сиреч мутрите), явно вдъхновени от шоуто, което е било, си спретнали масов ной и потрошили половината зала. Както се казва, боят изгражда
            N.Y. State of Mind

            Коментар


              #7
              Сашо Владимиров изяде швейцареца с парцалите! Направо си се подигра с него! Лошото в тази категория е, че няма нокаут (доста слабички физически са). Коко тайсъна и Александър Пацов се изложиха, ама айде... За бой след срещите не съм разбрал, ама аз се изнесох доста бързо... ГОТИНО БЕШЕ!!!
              Република на негодници! Диктатура на демократи! Чиста полицейска държава! Телефона ти се подслушва, коренспонденцията ти се контролира ... За нас я няма тази власт...

              Коментар

              Working...
              X