Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Renault Espace 1.9dCI - търся мнения за този ван

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Гласувах "ЗА" малко по спомени.Карал съм Еспа преди време и останах очарован от концепцията на този автомобил.Само че беше доста по-стар модел - мисля, че Еспа 2 ги водеха.Както и да е, усещането на седиш зад волана му беше разкошно - и на дълъг път и градско.Освен това беше невероятно здрав бивол - само здрава експлоатация и минимум поддръжка.Както казаха колеги, възможно е новите модели да си имат и нови грижи Единственото което ме ми харесва е интериора - таблото е прекалено екстравагантно и нетрадиционно за вкуса ми
    I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

    Коментар


      #17
      Предишната версия на Гранд Еспейса е наистина по-удачната покупка. Друг е въпроса че вече са изтормозени от каране...Дора алтернатива е Шарана на VW. Но мноооого грозна

      Коментар


        #18
        Бих ти предложил да погледнеш FORD S-Max за съжаление цената му е все още твърде висока. Изобщо огледай всичките коли, които се предлагат в тоя клас и тогава решавай какво да вземеш.
        Marea Weekend HLX Jtd 110

        oO(_)____////____(_)Oo

        Коментар


          #19
          doofiat написа:
          Мисля си, че щом ProAuto дават гаранция на автомобила ще да са си подбрали стоката :D
          Верно я подбират - http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=213112#213112 (пресни, пресни) ... от моргите обаче

          Коментар


            #20
            Колега мои познат кара такова рено и разправя че единственото хубаво нещо което още не е дало дефект е мотора сичко друго било мазало а наи слаба била електрониката по целия автомобил аз това съм чувал
            Fiat Punto 1.2 75 ELX-Forever
            Alfa Romeo 146 1.9 JTD
            Fiat Bravo 1.6 16v SX-Ex
            Alfa Romeo 155 2.0 8V

            Коментар


              #21
              Не се притеснявай. Реналта е много добра марка.Има неособено трудна и скъпа поддръжка. Нямам опит с нея но имам преки наблюдения. чичо Нено
              Fiat Punto 1,1- 1996г.
              газ-бензин , "Lovato"

              Коментар


                #22
                Ходих да гледам Рено Еспас - много хубав ван. Много ми хареса! За жалост не можах да го карам, защото трябваше да изчакам 20 мин.Ще гледагата другата седмица или по-другата да направя тест-драйв този ван.

                Коментар


                  #23
                  ULLYSA E NAI- DOBUR V SRAVNENIE S ESPAISA !!! OSOBENO NOVIQ ULYSSE 3.0 24V E NE6TO MNOGO INT. PROSTO NEM DRUG TOLKO DOBUR VAN, ESPAISO ASFALT DA QDE !!! Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 Писането на кирилица е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО за този форум.Следващо такова мнение ще бъде изтрито без обяснения.Модераторски екип на fiat-bg.org
                  FIAT ULLYSSE 2.0 TURBO HL

                  Коментар


                    #24
                    pitman написа:
                    ULLYSA E NAI- DOBUR V SRAVNENIE S ESPAISA !!! OSOBENO NOVIQ ULYSSE 3.0 24V E NE6TO MNOGO INT. PROSTO NEM DRUG TOLKO DOBUR VAN, ESPAISO ASFALT DA QDE !!! Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                    Кирилица Сега по темата,чувал съм че реното има скъпа подръжка не знам дали е вярно ...
                    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                    Коментар


                      #25
                      Колата е хубава, спор няма, откъм возия и концепция изобщо. Обаче моя майстор сподели че много трудоемък е ремонта, нещо просто да се пипне - сума ти нещо се разглобявало.

                      Коментар


                        #26
                        pitman написа:
                        ULLYSA E NAI- DOBUR V SRAVNENIE S ESPAISA !!! OSOBENO NOVIQ ULYSSE 3.0 24V E NE6TO MNOGO INT. PROSTO NEM DRUG TOLKO DOBUR VAN, ESPAISO ASFALT DA QDE !!! Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                        Ти ме разби неска-вадиш теми дето никой не е писал в тях поне 3 месеца,ама щом така си решил...Да и аз знам от приятел с лагуна,че поддръжката излиза сравнително по-скъпо от други марки,но пък лично според мен Реното си заслужава

                        Коментар


                          #27
                          Ей тука все едно чета форума на VW с въпрос за FIAT.Eто какви обективни наблюдения имам аз.Рено 19 Уилямс ... единственото хубаво нещо в него бе, че след като го натресох в предницата на една Регата с около 90 км/ч нищо ми нема. Трошеше се като фафла.... Рено Туинго - Верен другар, ама даде фира...гепиха го от старата фирма.Еспато на колега от старите "Добре че е повече пластмаса иначе до сега да го няма" --> внос АвстрияИ сега Рендето дето най съм го наблюдавал. Рено Клио 1.2 Енерджи ’92 ... на мой приятел, втори собственик в БГ от 5 години. Миналата година му стегна предницата. Друго нищо... масла, филтри, гуми и бензин девет зле от гранична полиция.От там където това нещо е минавало аз с Фиата няма да посмея...Сърница, Пасарелските бентове, на всичкото водоем колата е на брега....

                          Коментар


                            #28
                            Имам преки наблюдения от Рено Еспа - първия модел с централно разположено табло - мисля че е трети поред, не е най-новия.От няколко месеца имаме едно такова във фирмата. Всъщност шефа го взе уж за фирмата, пък му хареса да го кара, че е просторно и сега не слиза от него...до преди няколко дни.На път му се скъсва задна гума, която скъсана за 2-3 секунди докато шефа спре, успява да накъса на парчета гърловината за зареждане на бензин и да направи още поразии над калника.Отделно, че цялата кола тропа (типично за всички Рендета, на които съм се возил и карал). Вярно, просторна е и много удобна, но никога не бих си купил Рено. Пежо или Ситроен - да, но Рено - никога.Разбира се мнението ми е лично и субективно.

                            Коментар


                              #29
                              Рено Еспас няма нищо общо с Евровановете (Citroën Evasion, Fiat Ulysse, Lancia Zeta and Peugeot 806) и по-новите Citroën C8, Lancia Phedra and Peugeot 807.Нищо, ама нищо общо. Рено Еспас си е разработка на Рено и Матра - стоманен скелет и пластмасови (фибростъкло) каросерийни панели.Аз лично не бих препоръчал Еспас - бъгава кола е.Но горещо препоръчвам новото поколение Рено Гранд Сеник - чудесна, просто чудесна и много надеждна кола.
                              Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '01

                              Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Dinstinctive '02

                              ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99

                              Коментар


                                #30
                                Immortal написа:
                                Имам преки наблюдения от Рено Еспа - първия модел с централно разположено табло - мисля че е трети поред, не е най-новия.От няколко месеца имаме едно такова във фирмата. Всъщност шефа го взе уж за фирмата, пък му хареса да го кара, че е просторно и сега не слиза от него...до преди няколко дни.На път му се скъсва задна гума, която скъсана за 2-3 секунди докато шефа спре, успява да накъса на парчета гърловината за зареждане на бензин и да направи още поразии над калника.Отделно, че цялата кола тропа (типично за всички Рендета, на които съм се возил и карал). Вярно, просторна е и много удобна, но никога не бих си купил Рено. Пежо или Ситроен - да, но Рено - никога.Разбира се мнението ми е лично и субективно.
                                Много странно. Аз съм на абсолютно същото мнение въпреки, че гласувах за рендето само заради удобството и простора му. Иначе лично аз НИКОГА не бих си купил Рено - имам преки наблюдения на Рено 19 и Рено Клио. А Пежо и Ситроен са съвсем друга работа - изпипани автомобили, също като италианските имат финес и усещане за кола правена от сърце. Рено е просто една полу-държавна френска манифактура.
                                She was only a whisky maker but he loved her still.

                                Коментар

                                Working...
                                X