Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Е и аз да се похваля ;)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Е и аз да се похваля ;)

    Е колеги вече и аз съм пълноправен собственик на Фиатка )) Брава от днес сме с един повече )) това е колата купих я точно за 2 часа (видях я и след два часа беше моя) бях решил твърдо да е браво и в никакър случай сиво но :D тази просто още като я видях и сякаш ми каза "Вземи ме, аз съм воята кола" )) Утре ще покачуля още снимки иначе количката е тд100
    Прикачени файлове
    Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
    BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
    BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

    #2
    Честито! Мн безаварийни километри.
    Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

    Коментар


      #3
      Честитка и от мен, много да те слуша.
      FIAT DUCATO 2.3 JTD 03'

      Коментар


        #4
        Честито готина изглежда количката. Да не ти прави никъкви проблеми и много безаварийни

        Коментар


          #5
          Айде още един в сектата на черния облак Честито и много безаварийни!
          "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

          ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
          Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

          Коментар


            #6
            мммммммммм хубавица!!!жив и здрав да си и много безаварийни!!!п.п. и кви пари туй нящо...
            Fiat Punto 1.1-Синята птица
            Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
            Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

            Коментар


              #7
              Честито градски, екстра е бравата. Ти щот е сива ли мислеше да я боядисваш бе :D
              N.Y. State of Mind

              Коментар


                #8
                Честито!Точно пък сивия е най-хубавия цвят за Брава - изпъкват всички красоти по дизайна.Кой цвят е по хубав - тъмно синия или белия....Има едни сини металици - 2 цвята са но не са толкова тъмни, които също стоят добре, ама за мене сивото е номер 1 - аз като си видях моята и си я харесах от пръв поглед, нищо че е с толкова оплювания 1,4 12в мотор.
                Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                Коментар


                  #9
                  Честито колега ! Много безаварийни километри. Виж аз за моята държах до дупка да е червена и червена си взех... За мен този цвят отваря много колата...
                  www.CarProfi-BG.com
                  Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
                  Зареждане и ремонт на автоклиматици.
                  Най-атрактивните цени в София!

                  Коментар


                    #10
                    Честито приятелю. Пожелавам ти едни от най-хубавите моменти да са свързани с тази красавица. Пази си я.
                    Fiat Stilo 1.9 JTD

                    Коментар


                      #11
                      Честито!!!Ако пък вече си успял да я регистрираш, не е лошо да наминеш в неделя в 15:30 на морска гара да я видим колицата
                      Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                      Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                      Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                      Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                      BMW X3 3.0D Aut

                      Коментар


                        #12
                        Честито и от мен!!!
                        http://vbox7.com/play:9726159a

                        Коментар


                          #13
                          Честито колега,И много да те слуша!! Май с теб се движим с едно темпо :D :D
                          Brava 1.6 16v ELX 2001г.
                          Punto М2 1.2 SX 2000г.
                          МРАЗЯ НАП!!!

                          Коментар


                            #14
                            Честитка и от мен!Късмет и безаварийно да се наслаждаваш на колицата!
                            Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                            Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                            http://www.keepfighting.ms

                            Коментар


                              #15
                              Meрси )) даже успях за един ден да я регистрирам да сменя всички филтри и маслото винетки минетки всичко )) направоо голяма любов голямо нещо мисля тази вечер да спя в нея за съжаление в неделя няма да мога но за следващия път ще съм там обезателно само един проблем има с хидравликата но не съм на ясно точно къде може да е ама сега ще търся из форума давидя какво е писано като цяло проблема е че когато си стои просто без да подавам газ волана се върти все едно на камаз...иначе си е 6 хехе относно цвета и това че ебрава а не браво... просто любов от пръв поглед :D
                              Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                              BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                              BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                              Коментар

                              Working...
                              X