Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли утре форумци на срещата на NOD32 в Сф?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ще има ли утре форумци на срещата на NOD32 в Сф?

    ако има освен мен още някой може да се видим

    #2
    Re: ще има ли утре форумци на срещата на NOD32 в Сф?

    u_bo написа:
    ако има освен мен още някой може да се видим
    Туй не го знам.Купих 90 лиценза пък не я знам тази сбирка!Какво ще се обсъжда.Или както обикновено стои някой и ти говори колко велика е фирмата, за която говори в момента
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар


      #3
      Re: ще има ли утре форумци на срещата на NOD32 в Сф?

      BO написа:
      u_bo написа:
      ако има освен мен още някой може да се видим
      Туй не го знам.Купих 90 лиценза пък не я знам тази сбирка!Какво ще се обсъжда.Или както обикновено стои някой и ти говори колко велика е фирмата, за която говори в момента
      срещата е на дилърите. да ги беше купил от мен

      Коментар


        #4
        Щях да идвам, но ме хвана такъв велик мързел, че не знам как ще се извинявам на Армине-то... А ако не се беше обадил дори нямаше да разбера Земи си заведи колежка на мое място...
        Steliyan's Life!
        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

        Коментар


          #5
          кога ще има среща на касперски? :D Сега сериозно,скоро ми изтича лиценза на касперски и се чудя каква антивирусна да сложа,но да бъде лека!От касперски съм много доволен.
          Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
          Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

          Коментар


            #6
            dudulia написа:
            кога ще има среща на касперски? :D Сега сериозно,скоро ми изтича лиценза на касперски и се чудя каква антивирусна да сложа,но да бъде лека!От касперски съм много доволен.
            AVG free. Хем безплатна, хем пази, хем лека
            A20DTH ЖТД ама не баш
            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

            Коментар


              #7
              BO написа:
              ...AVG free. Хем безплатна, хем пази, хем лека
              ?! лека ?!на МНОГО места по клиенти я ползвам, ама лека.... добре, кои са по-тежки щом тя е лека
              jenshen73 написа:
              Щях да идвам, но ме хвана такъв велик мързел, че не знам как ще се извинявам на Армине-то... А ако не се беше обадил дори нямаше да разбера Земи си заведи колежка на мое място...
              въх , аз от Пд трудно се навих да се дигна , ти пък как се навиваш от Варната чак... ако бях във Варна,аз и със мъъъничко мързел не бих се дигнал :Dа за колежката... хммм аз съм женен (може и жена ми да чете тук знай ли човек)

              Коментар


                #8
                Как мина? Армине готина ли е Абе ти като си женен да не си и кьорав бе?
                Steliyan's Life!
                FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                Коментар


                  #9
                  jenshen73 написа:
                  Как мина? Армине готина ли е Абе ти като си женен да не си и кьорав бе?
                  Армине - зависи какви ги харесваш много звучно арменско има трябва да призная !мургава, черна коса , черни очи, 155-160, 42 до 45 кг....това са ТТ данните а за минаването... ако се интересуваш пиши на лични, щото имам мнение което по-добре да не изразявам тука

                  Коментар

                  Working...
                  X