Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шедьовър от Volkswagen - Scirocco

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Харесва ви, защото прилича на около десет други коли

    Коментар


      #17
      приближава се до представите ми за боклук! :D
      FIAT DUCATO 2.3 JTD 03'

      Коментар


        #18
        Много хубава кола. Немога да разбера защо в последно време новите коли ги рекламират в Бял цвят. Да не се заричам, ама точно никога бих си купил "хладилник" Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
        Fiat Bravo GT JTD 2000г. ->!!!Продадено!!!

        Коментар


          #19
          nanio написа:
          Много хубава кола. Немога да разбера защо в последно време новите коли ги рекламират в Бял цвят. Да не се заричам, ама точно никога бих си купил "хладилник" Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
          Сега най-нашумелия цвят е белия, или по точно "Alpine white"
          FIAT DUCATO 2.3 JTD 03'

          Коментар


            #20
            Знам че е най-модерния, но немога да си обясня защо Миналия ден видях БМВ М3 от най-новия модел и пак беше в бяло. На къде отива този свят
            Fiat Bravo GT JTD 2000г. ->!!!Продадено!!!

            Коментар


              #21
              nanio написа:
              Знам че е най-модерния, но немога да си обясня защо Миналия ден видях БМВ М3 от най-новия модел и пак беше в бяло. На къде отива този свят
              Отваря повече колата, аз снощи в Сити център видях две седмици и един Х5 бели и много готино им седи, и бяла Мареа съм виждал пак е адски добре.А по темата...няма какво да кажа колата е уникална и ИРОК и СИРОКО.

              Коментар


                #22
                Kuku написа:
                Не трябваше ли това да е новия модел?!
                прав си бате, това е Скироко... има и още няколко снимки там..

                Коментар


                  #23
                  мязва много на Volvo C30
                  "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                  (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                  Коментар


                    #24
                    Едно към едно е с Volvo-то,поне като дизай де!А и тва ,и Volvo приличат на Браво1 с изпъкналите си задни калници,за сметка на прибиране на купето отзад.
                    Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                    Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                    http://www.keepfighting.ms

                    Коментар


                      #25
                      Jimy написа:
                      Едно към едно е с Volvo-то,поне като дизай де!А и тва ,и Volvo приличат на Браво1 с изпъкналите си задни калници,за сметка на прибиране на купето отзад.
                      Което Браво едно, от своя страна прилича на един друг модел на Волво с подобна задница. Вярно, малко по-дървен, но ...На мен ФВ-то ми допада. И двата варианта са добри.
                      like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                      Коментар


                        #26
                        Супер си, няма какво да си кривим душата!

                        Коментар


                          #27
                          Уникален!
                          Bravo 1.6 16v

                          Коментар


                            #28
                            Само дето не ми е много ясно защо се обръща толкова голямо внимание на Сирокото, като че ли е единствената премиера в Женева ? Днеска гледах снимки от салона: има доста от семейството на Фиат: Fiat Fiorinо и Fiat 500 Abarth, има Alfa 8C Spider и разбира се новата Lancia Delta...
                            ::::: Fiat Punto 1.2 ELX 188A4.000 :::::
                            ::::: Subaru Impreza III Hatchback 2.0R-MT EJ204 :::::
                            ::::: (ex) Lancia Dedra 1.8 16V LS SW 182A2.000 :::::

                            Коментар


                              #29
                              все пак познайте кой е моя фаворит...мисля, че колите са с доста сходни черти вече,....... и все пак Митсубишито е машината според мен де
                              СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                              бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                              сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                              ИТАЛФЕСТ 2007

                              Коментар


                                #30
                                Interceptor написа:
                                На мен пък ми прилича на Corrado и страшно ми харесва :P
                                точно и на мен на него ми прилича да кажа чак че мнгоо ми харесва немога но не е лошо...както каза друг колега...Фолксваген
                                Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                                BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                                BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                                Коментар

                                Working...
                                X