Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с климатика (домашния).

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Консумация има въпреки че не върти мотора. Сега на мен да ми обясняваш какво е климатика няма нужда това работя. Най добре си извикай техник да ти види климатика така по форума нестава.
    Обичам си работата.

    Коментар


      #17
      FiFo написа:
      Хубаво е да разглобиш малко този климатик за да видиш кондензатора.климатика иначе какъв е.9-ка или 12-ка.
      Климатика е 30-ка.Osaka CH-30-JV

      Коментар


        #18
        peho написа:
        FiFo написа:
        Хубаво е да разглобиш малко този климатик за да видиш кондензатора.климатика иначе какъв е.9-ка или 12-ка.
        Климатика е 30-ка.Osaka CH-30-JV
        ами мислия че за тази мощност ще е подходящ кондензатор 60мф ( микрофарада )/ 400V , но ако можеш все пак погледни твоя колко е.
        Fiat Uno 1.1 60SX 92г.
        Fiat Bravo 1.9 TD100 97г.
        VW Passat 1,9 TDI P.D. 2000г.
        VW Caddy 1,6 BiFuel 2012г.

        Коментар


          #19
          Така продължението.Днес успях да заделя малко време да го разглобя и да видя за какво става дума.Кондензатора е 69 микрофарада ,450V и си е заминал напълно,обаче проблем се появи,че от обиколката ми по магазини,не можах да намеря такъв,сега чакам да ми се обадят от един сервиз,дали имат.Оказа се че до 60 микрофарада ще намеря без проблем,но за по-голям-проблем.Та това е положението за сега.

          Коментар


            #20
            След като не можах да намеря 69 микрофарада кондензатор,взех един 60 микрофарада и го монтирах него.Климатика си тръгна и за сега проблема се смята за отстранен.

            Коментар


              #21
              peho написа:
              След като не можах да намеря 69 микрофарада кондензатор,взех един 60 микрофарада и го монтирах него.Климатика си тръгна и за сега проблема се смята за отстранен.
              само така колега не е голяма философията с климатиците само малко занимавка трябва.а за 9 микрофарада няма да има проблем.ползвай си го със здраве
              Fiat Uno 1.1 60SX 92г.
              Fiat Bravo 1.9 TD100 97г.
              VW Passat 1,9 TDI P.D. 2000г.
              VW Caddy 1,6 BiFuel 2012г.

              Коментар


                #22
                FiFo написа:
                само така колега не е голяма философията с климатиците само малко занимавка трябва.а за 9 микрофарада няма да има проблем.ползвай си го със здраве
                Благодаря.И аз мисля,че няма да има проблем,но за всеки случай ще си търся кондензатор по близък до оригиналния по габарити и по стойност.

                Коментар

                Working...
                X