Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпроси за избор между Купе 1.8 16V или Брава 1.6(1.8)16V

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпроси за избор между Купе 1.8 16V или Брава 1.6(1.8)16V

    Помагайте, че не мога да избера коя да си взема. Интересува ме цена за подръжка (ремъци ролки и филтри) и всякакви технически данни по-точно за Купе-то за Бравата ги имам.Колкото по-бързо се ориентирам толкова по-бързо ще съм с още една придобивка след Бравото 1.6 16Vмалко инфо : Купето е 1998 г., а Бравата - 2000 г.И ще се похваля на първата редовна среща
    HGT 2.0 20V

    #2
    според мен избора ти е в 2 крайности-купето си е чиста спортна кола докато бравата за мен е семейна.помисли за какво ще ти трябва кола и ще си отговориш :D
    Renault Laguna 1,9 dci 2002

    Коментар


      #3
      vaskobravo написа:
      според мен избора ти е в 2 крайности-купето си е чиста спортна кола докато бравата за мен е семейна.помисли за какво ще ти трябва кола и ще си отговориш :D
      Ако Бравата е семейна Мареата лимузина ли е.Ако става на въпрос и Бравото върши работа за семейна кола тъкмо децата не слизат когато им дойде на акъла от колата :D .За инфо само в Бравото се събрахме с багаж за една седмица почивка семейство от 4 члена в това число барбекю от джанта 13 цола кафемашина и кво ли още не.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        Ти се едно попита "Ферари или бус да зема"
        Bravo 1.6 16v

        Коментар


          #5
          Tornado написа:
          vaskobravo написа:
          според мен избора ти е в 2 крайности-купето си е чиста спортна кола докато бравата за мен е семейна.помисли за какво ще ти трябва кола и ще си отговориш :D
          Ако Бравата е семейна Мареата лимузина ли е.Ако става на въпрос и Бравото върши работа за семейна кола тъкмо децата не слизат когато им дойде на акъла от колата :D .За инфо само в Бравото се събрахме с багаж за една седмица почивка семейство от 4 члена в това число барбекю от джанта 13 цола кафемашина и кво ли още не.
          искам да кажа че до купето Бравата си е семейна :D колкото до бравото няма да повярваш какво съм вкарвал в него
          Renault Laguna 1,9 dci 2002

          Коментар


            #6
            Купето естествено.... Трябва да се множим.
            BMW E90 320D
            ех. FIAT COUPE 2.0 16V
            ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
            ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

            Коментар


              #7
              благодаря на всички, лошото е 4е и аз не знам какво ми се иска да се надбягвам по путя ли или да се дундуркам Падам си и по двата стила. но някой ако знае какви са цените на консумативите за купето ще съм много благодарен ако драсне 2-3 реда
              HGT 2.0 20V

              Коментар


                #8
                bigben_vd написа:
                благодаря на всички, лошото е 4е и аз не знам какво ми се иска да се надбягвам по путя ли или да се дундуркам Падам си и по двата стила. но някой ако знае какви са цените на консумативите за купето ще съм много благодарен ако драсне 2-3 реда
                здравеи колега надяваме се да помогнем в избора.според мен трябва да станеш един от нас с купетата.подрьшката е малко скьпа но си заслужава,аэ дадох 800лв за смяна на всичко ,там масла ,ремаци ,ролки, термустат говоря за 2000,16v взимаи едно читаво купе и не се мисли ,не се хвьрляи на евтините потьрси повече :P

                Коментар


                  #9
                  зависи на колко години си и на какъв акъл... ако си млад -> купето е за теб...ако обаче мислиш за семейства едно друго, купето ще ти е нефункционално... аз съм за купето!

                  Коментар


                    #10
                    [quote="ico_kiaev"]
                    bigben_vd написа:
                    ..........не се хвьрляи на евтините потьрси повече :P
                    Точно тук си много прав.......
                    BMW E90 320D
                    ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                    ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                    ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                    Коментар


                      #11
                      ajaxus написа:
                      зависи на колко години си и на какъв акъл... ако си млад -> купето е за теб...ако обаче мислиш за семейства едно друго, купето ще ти е нефункционално... аз съм за купето!
                      Зависи от човека...., в Стара Загора има един ентусиаст няколко пъти го засичам, кара си Купето - вози си жената - и тя си държи детето.... идилия :D
                      Lancia Lybra 2,4JTD '03
                      Фиат Браво 1.9TD75 '97
                      Фиат Брава 1.4 Бензин и Метан '97 -ex
                      Фиат Купе 1.8 Бензин '97 - ex

                      Коментар


                        #12
                        Благодаря на всички за помощта, вече се сдобих е Купе и направо е супер усещането с 210км на магистралата преди Драгичево Ха Ха Първа пистааа . За риба схте се ходи явно с Ритмото
                        HGT 2.0 20V

                        Коментар


                          #13
                          bigben_vd написа:
                          Благодаря на всички за помощта, вече се сдобих е Купе и направо е супер усещането с 210км на магистралата преди Драгичево Ха Ха Първа пистааа . За риба схте се ходи явно с Ритмото
                          Честито и умната Качи снимки да го видим
                          BMW E90 320D
                          ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                          ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                          ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                          Коментар

                          Working...
                          X