Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Punto или Fiat Stilo

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Punto или Fiat Stilo

    Здравйте, попаднах на форума и се надявам да ме ориентирате - колебая се между покупката на Фиат Стило или Пунто (не последния модел а този за 100 годишнината). Както виждате не съм запознат съвсем отблизо, но това са двете коли които мисля че си заслужават внимание - съдя най вече по външен вид и универсалност. По ваше мнение коя е по добра. Също бих се радвал ако някой прати линк с технически характеритики по които да се ориентирам....За сега съм се насочил към кола втора ръка, до 100000 км, също така мисля да разгледам пазара в Дупница.....какво е вашето мнение? Наистина ще съм доволен и предварително благодаря на всички

    #2
    И двете коли са добри, но Стило е по-висок клас.Съответно - по голяма като размер, различна возия, вървеж, оборудване и т.н.Зависи за какво ти трябва колата и колко пари си приготвил.
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      #3
      Избягвай Дупница...

      Коментар


        #4
        До 100 хиляди едва ли ако ти е 1ва кола пунто - по-малка си трябва да се понаучиш (макар че и стилото става) и евентуално после да си вземеш по хубав седан.Не каза години семейство пак е от значение.
        Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
        Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
        Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

        Коментар


          #5
          stilo

          Поста е изтрит поради неспазване правилата за писане във форума. т. 1.12. и т. 1.6. Модераторски екип на fiat-bg.org.

          Коментар


            #6
            Стилото много ясно! :P :P
            Alfa Romeo 145 Boxer 1.6

            Коментар


              #7
              stilo

              Поста е изтрит поради неспазване правилата за писане във форума. т. 1.12. и т. 1.6.Модераторски екип на fiat-bg.org.

              Коментар


                #8
                За стилото нямам наблюдения, но за пунтото мога да ти кажа само положителни неща ... Лесна и евтина поддръжка - ако вземеш малък двигател - успявал съм да му сваля с адски много труд разхода на 6 (градско :O ) иначе по-лесно към 7 и без никакви проблеми 8 ... ако го държиш в обороти въпреки, че е малко и слабо (говоря за 1.2 8 клапана - 60 кончета) - върви доста, особено защото е само 900 кг ... места с паркинг съм имал, но само докато намеря следващата малка пролука ... Много маневрена е колицата и има сити функцията ( за стилото не знам, възможно е и то да я има ) - Ако правилно съм разбрал си момиче и това много ще те улесни - особено при паркиране, или мускулна треска (второто знам от опит) ... пускаш ситито и волана все едно се разкача от гумите, но въпреки това ги върти Колата е супер лесна за каране - 2ма мои приятели са я карали, както и родителите ми и сестра ми и всички са на това мнение ... даже единия ми каза "това не ми прави кеф да го карам ... то само се кара, аз все едно само се возя" :D А на Стефан Лалчев думите бяха "сега разбирам защо от време на време караш така - то ти прави кеф да я караш тая кола, а и се кара адски лесно" - той иска да си вземе алфа 156, но такива добри думи каза за моята кола, че супер много се изкефих ... та казвам ти - не знам за стилото, но при пунтото определено си направила добър избор ... Много по-стабилно е от доста коли (някои дори доста по-високи класове) и за малка кола вози уникално добре ... хем меко, хем стегнато ... Просто за стилото не знам но определено за Пунтото няма да съжаляваш

                Коментар


                  #9
                  Нещо след първия ти пост обърна клавиатурата. Не се чете на тези ингилизки йероглифи и ми е страшно трудно да ги разчета. Моля дефинирай на кирилица въпросите ти!Това е препоръка от Модератор

                  Коментар


                    #10
                    Просто 2-те коли са различен клас, както ти казаха колегите по-горе.Аз лично не бих се замислял веднага се мятам на Стилото
                    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                    Коментар


                      #11
                      Стило/Пунто

                      Здравейте отново, мерси за споделените мнения, така да кажа първо че не съм жена...че един от колегите беше разбрал погрешно, но нищо случва се : )) Ами определено се замислям за Стило 3 врати...ако се намери нещо около 8000 ще е добре, ако не ще бъде Пунто...отново 3 врати. Разбрах за Дупнишкия пазар...рисковано е навсякъде, знам. Съвет къде да търся?

                      Коментар


                        #12
                        Колега занимавам се с продажба на автомобили казваш какво търсиш и до няколко дни ти давам пълна информация какво има добро при мен в момента и в италия говориме на добра цена естествено (информацията от италия е със снимки и всичко друго което се знае за автомобила) ако имаш интерес на лично съобщение
                        Fiat Punto 1.2 75 ELX-Forever
                        Alfa Romeo 146 1.9 JTD
                        Fiat Bravo 1.6 16v SX-Ex
                        Alfa Romeo 155 2.0 8V

                        Коментар

                        Working...
                        X