Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с Vbox7

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с Vbox7

    Приятели от известно време Vbox-а не ми отваря никакви клипчета, а сега забелязах че дори търсачката ми дава проблеми. На елементарни думи не открива нищо. Проверих и през акаунта си и вън от него и пак така. Изтрих бисквитките и пак не става. Други сайтове като YouTube нямам проблеми. С FireFox браузър съм.
    Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


    Когато целта е всичко и пътят е без значение!

    #2
    Преди малко в един приятел същата работа.Пишем фиат браво и не открива никакви резултати, а колко клипа съм излгедал с бравота не е истина ...Той беше с ИЕ.

    Коментар


      #3
      И при мен така. С ИЕ съм. Ама имам чувство, че много маймуни станаха на клона и заради това.

      Коментар


        #4
        При мен се отварят клиповете, само определени не искат - зареждат се, но не тръгват. Но повечето работят.Търсачката работи нормално.С Mozzila Firefox, version 1.0.6 под SuSE Linux 10.0 съм.

        Коментар


          #5
          включи Vbox-а пак ще ти се оправи от самосебе си изгледай eдин клип и след това напиши в търсачката нещо ще ти го намери на мен ми се оправи и на мен ми даваше същия проблем
          Собствениците на италиански коли са два вида. Едните случайно са попаднали на италиански автомобил, а другите са хората с бензин в кръвта. За тях колата не е средство за придвижване, а източник на енергия и адреналин.
          PuntoManiac ;]

          Коментар


            #6
            Immortal написа:
            При мен се отварят клиповете, само определени не искат - зареждат се, но не тръгват. Но повечето работят.Търсачката работи нормално.С Mozzila Firefox, version 1.0.6 под SuSE Linux 10.0 съм.
            И при мен е така. С Firefox 2.0.0.12 съм. Уин ХР.По принцип си тръгват, но понякога не.Не е от самите клипчета, щото сега отворих едно без проблем, а вчера не искаше. И обратното ми се е случвало.
            Ex Fiat 126P
            Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
            Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
            Alfa Romeo 147 1.6 TS
            Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

            Коментар

            Working...
            X