Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Вижте днес на какви джанти попаднах!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    crush написа:
    За тия първите джанти повече от 150 лв. няма да дам :D А като видях надписа " пинин фарина" се сетих за 406 купе - страхотна кола... Впрочем някой има ли идея къде мога да намеря едни джанти. Нямам ги на снимка за съжаление, но ще се опитам да ги опиша. На OZ са бели и с тънки лъчове като спици - виждал съм ги на много от рали колите... Това са любимите ми джанти и ако си ги намеря ги лапвам веднага...
    един познат си ги взе чисто нови , 1160 лева , чисто нови 15" джантите са страхотни и уникално здрави.... тествани са вече.... ! скъса няколко гуми вече... а джантите са само леко надраскани.... иначе се оказва че отва е един от най евтините модели на OZ

    Коментар


      #17
      @Kimi_Raikonen: Вече не е така, на Гранде Пунто отворите са 4х100, не знам как е и с новите Линеа, Браво и.т.н.
      Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

      Коментар


        #18
        Kimi_Raikonen написа:
        Не си и помисляйте че каквито и джанти от нещо различно от Фиат ще стане на Фиат, няма значение колко цола са и колко са хубави- трябва да са били от FIAT, ALFA или Lancia.
        или ВАЗ
        == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

        На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

        Коментар


          #19
          и 4х100 стават, Мескалин кара с 4х100
          A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
          e30 forever!

          Коментар


            #20
            То че става става, но не е добре да се кара така, защото болтовете не опират по цялата повърхност на главата, а само на отделни точки.Който разбира знае за какво става въпрос
            == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

            На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

            Коментар


              #21
              BEX---GT написа:
              и 4х100 стават, Мескалин кара с 4х100
              И аз карам с 4x100..разбира се че стават :D
              Fiat Punto 1.1 6 Speed

              Коментар

              Working...
              X