Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интересна новина

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Интересна новина

    Честит национален празник колеги!Искам да ви обърна внимание върху тази публикация: http://analysis.actualno.com/news_151358.htmlНе исках да възраждам темата относно вота на недоверие към правителството,но ще ми бъде интересно да видя тези,които го подкрепяха, как ще коментират заплахата от изключването ни от ЕС и безочливоста на правителството ни.
    Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
    Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

    #2
    Колкото по-зле,толкова по-добре.
    FIAT PUNTO GT1 Kyron 2000xdi nisan serena 1.6

    Коментар


      #3
      ...ми... добре дошли в реалността!
      Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

      Коментар


        #4
        Молим тебе, Господи, дай ми 5 минутки щастие с някой от тия двамата на улицата - па да ги погримирам, да им обърна пръстчетата, да им почупя капачките на колената и после за тяхно успокоение ще ги дам на безобидните улични песове...само т’ва те молим, да ми миряса душата.... Ей, бий да те уважават - това заслужават тия...
        www.CarProfi-BG.com
        Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
        Зареждане и ремонт на автоклиматици.
        Най-атрактивните цени в София!

        Коментар


          #5
          Нещо интересно ми прави впечатление,а именно че тази новина се появи е този сайт и само след 1ч я нямаше в топ новините,а не мислия,че е маловажна.По другите новинарски сайтове не се е появила цял ден.Дали не са ги натиснали да я скрият по най-бързия начин,понеже оронва престижа на кабинета?
          Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
          Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

          Коментар


            #6
            и на 3-ти Март ли сте се занимавали с политика а?

            Коментар


              #7
              интересна новина

              Браво приятел,Защо тези новини много трудно се промъкват до хората?Защото 99% от всички медии са продажни и оповестяват само това, което е в изгода на управляващата върхушка.Непросветения и незнаещия се управлява и дои по-лесно.Риба се лови в мътна вода.чичо Нено
              Fiat Punto 1,1- 1996г.
              газ-бензин , "Lovato"

              Коментар


                #8
                Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 Хич не е смешно, амаааааааа, ще тънем в .... аре няма да казвам. Добре им дойдоха на депотатите тея пари. Ще си замине правителството и другото да му бере ядовете... така е от край време и така ще продължаваме....

                Fiat Marea Weekend 2.0 20v HLX
                ex:Opel Kadett 1.3
                ex:Fiat 125p
                ex:Москвич 412

                Коментар

                Working...
                X