Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Така ми измиха колата, че НАДРАСКАХА прозорците

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Така ми измиха колата, че НАДРАСКАХА прозорците

    Пускам темата , за да не пострада някой като мен.Миналия петък си закарах колата на автомивката в Кючука до Събота пазара.като я взех бяха надраскани не само странияните стъкла но и ПРЕДНОТО.Явно от мързел не са си изпрали гюдерията и с песъчинките са ’бърсали" стъклата.Ако някой реш да ползва тази авомивка да си стои до колата през цялото време за да не съжалява като мен.

    #2
    Мерси колега за препоръката ще знаем.Предполагам щетите са непоправими
    SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

    Коментар


      #3
      насякъде има мизерници колега лошото е че все повече стават и все повече попадаме на тях предполагам си им теглил майните
      Собствениците на италиански коли са два вида. Едните случайно са попаднали на италиански автомобил, а другите са хората с бензин в кръвта. За тях колата не е средство за придвижване, а източник на енергия и адреналин.
      PuntoManiac ;]

      Коментар


        #4
        И на мен така ми прецакаха боята по вратите, трудно се вижда но като е измита и е на силно слънце си личи как са мазали с четките. Затова вече само безчетково измиване!
        Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

        Коментар


          #5
          С един приятел закарахме колата му на автомивка, безконтактно миене.Не знам какъв препарат ползваха, но след това на доста места се бяха появили петна, където пигмента беше избелял.

          Коментар


            #6
            човек каквото си направи сам си го прави най-добре ...така ,че аз дори да направя нещо за което после може да съжалявам пак си го правя сам ...човек се учи докато е жив защо да оставя удоволствието на други като мога и сам да си го свърша
            Fiat Marea Weekend 1.8 `99 ELX

            http://www.flirt4e.com/test.php?tid=360849411

            Коментар


              #7
              Големи мърлячи има по автомивките, но все пак сигурен ли си, че стъклата не са били надраскани преди това, а след измиването просто да си е проличало по-добре ?На един приятел му пукнаха предно стъкло на автомивка, премеждия всякакви...
              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

              Коментар


                #8
                На мен на Бравата едно от момчетата така се беше престарал да ми търка мушичките, че с телчето на гъбичка за чинии ги беше търкал....Познайте дали не припаднах като си видях колата и дали после не са ми я пастирали безплатно, мамка им! Такава гюрултия вдигнах че шефа на мивката сам предложи да ми пастира лично, само и само да не му крещя пред другите клиенти. Ама след няколко месеца като падна пастата и пак станаха матови петна. После пръснах капака и педните калници и се оправи
                Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                Коментар


                  #9
                  snake написа:
                  Големи мърлячи има по автомивките, но все пак сигурен ли си, че стъклата не са били надраскани преди това, а след измиването просто да си е проличало по-добре ?На един приятел му пукнаха предно стъкло на автомивка, премеждия всякакви...
                  сигурен съм защото преди 7 месеца сменях предно стъкло и си беше кристал...ха познай сега как еДА , определено щетите са непоправими...може би е добре да направим тема за автомивки и да се пишат + или -тая в Кючука до Събота пазара, определено е ЕДИН ГОЛЯМ -

                  Коментар

                  Working...
                  X