Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за Mini DV камера . Проблема решен.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    iee написа:
    Ей сега се сетих, ако има значение. Пусках я към телевизора, там няма проблеми, всичко е наред.
    няма значениеразлични неща са :D пробвай я на някой лаптоппочти винаги имат 1394
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #17
      Камерата си работи към телевизора, след като монтирах платката, веднага ми се появи нов хардуер, имам само един свободен слот - мисля си, че е нещо от инсталациите !Ха сега да видим само по обяснения и дистанционно как се намира причината...... също както при автомобилите Ако трябва още инфо, питайте - но трябва да я подкараме

      Коментар


        #18
        hit-ko написа:
        Камерата си работи към телевизора, след като монтирах платката, веднага ми се появи нов хардуер, имам само един свободен слот - мисля си, че е нещо от инсталациите !Ха сега да видим само по обяснения и дистанционно как се намира причината...... също както при автомобилите Ако трябва още инфо, питайте - но трябва да я подкараме
        Може и да не я подкараме. Това е от модела просто. Купи си GeoVision платка и няма да имаш проблеми. Освен това защо не потърсиш гаранционния сервиз на платката?
        Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

        Коментар


          #19
          hit-ko написа:
          Камерата си работи към телевизора, след като монтирах платката, веднага ми се появи нов хардуер, имам само един свободен слот - мисля си, че е нещо от инсталациите !Ха сега да видим само по обяснения и дистанционно как се намира причината...... също както при автомобилите Ако трябва още инфо, питайте - но трябва да я подкараме
          как се казва софтуера дето реализира DVR функциите?този който пускаш за да наблюдаваш и/или записвашна много от тези софтуери ТРЯБВА да се настрои входовете за да видиш нещо избира се система (пал, ентиесце PAL,NTSC...), на някои честота 50 или 60 HZвиж из менютатаако знаеш как качи skreenshot’s

          Коментар


            #20
            Проблемът се оказа в кабела. Явно има някакъв дефект. Въпроса се реши с нов кабел. Темата може да остане отворена , ако Hit-ko иска, за да се дискутира неговия проблем.П.П. Още веднъж благодаря на Матей ( Red Storm) за консултацията.
            Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
            Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
            Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
            Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
            BMW X3 3.0D Aut

            Коментар


              #21
              Може и да не я подкараме. Това е от модела просто. Купи си GeoVision платка и няма да имаш проблеми. Освен това защо не потърсиш гаранционния сервиз на платката?
              GeoVision си е професионализъм, препоръчал съм я на много мои колеги да си наблюдават търговските обекти и ще я ползвам и аз съвсем скоро!Но тук става въпрос за едно аматьорско изпълнение - видях платката в Метро, имам и две камерки и реших да си направя видеодомофон!Нооо......ударих на камък - може и аз да не спазвам хронологията, може и платката да не работи / ще и ударя една пета и това ще и е сервиза/ ама лошото е, че упътването не е написано за начинаещи, такава каквато е и идеята на тази платка!Платката е AOP-104B

              Коментар


                #22
                как се казва софтуера дето реализира DVR функциите? този който пускаш за да наблюдаваш и/или записваш на много от тези софтуери ТРЯБВА да се настрои входовете за да видиш нещо избира се система (пал, ентиесце PAL,NTSC...), на някои честота 50 или 60 HZ виж из менютата ако знаеш как качи skreenshot’s
                Аз едва ли ще мога да ти дам същественни подробности, но това е сайта : www.raksecurity.com , а платката е AOP-104B - ако нещо можеш да разбереш повече от сайта, ще ти бъда благодарен!

                Коментар


                  #23
                  най-близо на това дето си писал май е:http://www.raksecurity.com/products....t_id=67&id=278от тези AOPVISION съм пускал V8001 и V8004нямам забележки по тях, за цената си са ПЕРФЕКТНИако идеята на твойта е като на тези то трябва да инсталираш програмата която ги управлява,на компактдиска от комплекта е.имат една ТЪПА защита на програмата и трябва да се пуска от шорткъта който си прави при инсталацията.Инсталирал ли си програмата ?ако -да то влез по менютата с настройките.ако мислиш че няма да се справиш виж някой местен компютърджия (обикновено ученик от 9 -11 клас) ако не ти е спешно изчакай че съм се заканил да ти посетя сервиза

                  Коментар


                    #24
                    http://aopvision.en.ec21.com/GC01112..._DVR_Card.html
                    Ex Fiat 126P
                    Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                    Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                    Alfa Romeo 147 1.6 TS
                    Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                    Коментар


                      #25
                      мдам... пробвай с този софтуер:http://down.anpvision.com:88/AOP-104B-EN-S.rarhttp://down.anpvision.com:88/AOP-104B-EN-S.rar

                      Коментар

                      Working...
                      X