Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

И аз съм с нова кола :))))))))))

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    МИ кво да стане влязах в едната влязах в другата,огледах едната отвън после другата и се решех.После посетих каталог.ауто.ру сравних разходи вървене.........Абе какво да се решевам аудито е супер красиво И е след феислифта е и парите са му повечко от мерцедеса ама влюбихме се от пръв поглед.Красота истинска красота таблото грее,велурен салон..........
    A3 1.9TDI 131к.с помпа-дюза 2002г 6 скорости 5 ВРАТИ вече 160+к.с
    Punto Sporting 1.9JTD 2003
    ex. Fiat Marea TD100 1998

    Коментар


      #17
      нищо лично, ама това е една от най-грозните коли правени някога, няма начин да ми хареса. Малко, грозно, точно за 2ма човека и една кукла. Като добавиме че е немска кочина и ....Забравил си да напишеш, че изразяваш собствено мнение.Молбата ми е другия път да не го пропускаш.Модераторски екип на fiat-bg.org
      FIAT DUCATO 2.3 JTD 03'

      Коментар


        #18
        ancho написа:
        нищо лично, ама това е една от най-грозните коли правени някога, няма начин да ми хареса. Малко, грозно, точно за 2ма човека и една кукла. Като добавиме че е немска кочина и ....
        Нищо лично ама и ти не си ми много хубав Качеството е 100 пъти по добре от на гуреливият фиат окачването пластмасите ходовата част всичко е в пъти по качественоАма то си въпрос на вкус апък имам и един туарег и едно вито под ръка да качвам повече надувни кукли със силиконови бомби Хайде със здраве бакио карай там буса и го изплащай сигурно е на лизинг
        A3 1.9TDI 131к.с помпа-дюза 2002г 6 скорости 5 ВРАТИ вече 160+к.с
        Punto Sporting 1.9JTD 2003
        ex. Fiat Marea TD100 1998

        Коментар


          #19
          georgid: Личи ти, че напускаш възпитаното семейство на Фиат - изведнъж ставаш зъл и гаден. Ми карай си кенефа и не се вясвай тука повече бе. Ауди като не могат да направят един бус - двувратки правят. Ай къш.
          Steliyan's Life!
          FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

          Коментар

          Working...
          X