Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да се похваля купих си Ендуро.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Да се похваля купих си Ендуро.

    Малко е дърто ,но ме кефи.Докарах си го от Кюстендил до Казанлък с Мареата.Събрах го вътре и затворих капака .Ето го и него.
    Прикачени файлове
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    #2
    Ей, припомни ми моторджийските години! Това нещо си проси да се покара на задна гума!Ай да ти е честита Ямаха-янемахата! И умната ей! Че аз само кат’ се сетя какви съм ги вършил с моя мотор...

    Коментар


      #3
      браво :D аз имам един приятел, който също кара комби и ендуро
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        Ей луда работа е това.... Винаги съм имал една двугумка до мен, ама вече се по уморих...няма култура в БГ за тия работи. Все едно щом си с мотор автоматично ти се отнема предимството....Със здраве да го возиш и уманата.П.С. Ей такова беше последното ми моторче.....

        Коментар


          #5
          Честито! Да превземаш смело горите с него!
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            #6
            Честито и безаварийно. А както е тръгнало можем и една Фиатска среща с мотори да направим. С палатките, скаричките, биричките.........
            Обичта е по - силна от омразата. Сърцето е по - силно от огорчението. Усмивката на душата е по - силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.
            Трезвен ТУК не пиша!
            Un Italiano Vero

            Коментар


              #7
              Честито и умната, че на 2 гуми по-лесно стават белите ! Колко кубика е машинката и колко вдига ?
              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

              Коментар


                #8
                Ще има ли off road изпълнения?
                BRAVA 1,4 12V
                Nissan Navara

                Коментар


                  #9
                  Ники честито!Със здраве да си го караш!Така като гледам, само комбайн не си си купил... засега... Евала за което!
                  Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                  Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                  ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                  Коментар


                    #10
                    Re: Да се похваля купих си Ендуро.

                    Tornado написа:
                    Малко е дърто ,но ме кефи.Докарах си го от Кюстендил до Казанлък с Мареата.Събрах го вътре и затворих капака .Ето го и него.
                    Честито!Аз живея на 20 метра от мястото, от което си го взел... Орлето (Орлин) ли ти го продаде?
                    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                    Нека Силата на бъде с Нас...

                    Коментар


                      #11
                      Re: Да се похваля купих си Ендуро.

                      Tornado написа:
                      ...Докарах си го от Кюстендил до Казанлък с Мареата.Събрах го вътре и затворих капака .
                      Лесно ли се събра в багажника, наложи ле се да сваляш облегалката на задната седалка ? Питам, защото вчера си харесах едно колело в "Практикер" в Пловдив. То и пари нямах да го платя в момента, но и ме хвана страх, че няма да успея да го събера в мареата.
                      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                      Коментар


                        #12
                        Честито! Колкото повече мотори има попътищата и извън тях - толкова по-хубаво

                        Коментар


                          #13
                          Re: Да се похваля купих си Ендуро.

                          kiro_of_the_day написа:
                          Tornado написа:
                          Малко е дърто ,но ме кефи.Докарах си го от Кюстендил до Казанлък с Мареата.Събрах го вътре и затворих капака .Ето го и него.
                          Честито!Аз живея на 20 метра от мястото, от което си го взел... Орлето (Орлин) ли ти го продаде?
                          ето с кой може да спазариме мотор Аз съм се замислил за едно ендуро даже документи не ми трябват !!!p.s.а колко пари излезна това чудо
                          фиатче Браво 2.0

                          Коментар

                          Working...
                          X