Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Впечатления от Пунто I, 1.2 16v спортинг?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Абе, точно това Пунто малко ме съмнява. Или поне задния капак. Няма обозначението за спортинг и малкото задно крило.
    Understeer - when you hit the wall with the front of the car. Oversteer - when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower - how fast you hit the wall. Torque - how far you take the wall with you.

    Коментар


      #17
      Аз ей върху това умувам http://mobile.bg/pcgi/main.cgi?topme...986&f1=detailsГледам, че и то няма спойлер на задния капак. Също ми се струва малко странно това, че на едната снимка е без номер, а на другите е с номер - не знам дали не са различни колите. Другото, което е нещо много бързо му падна цената - имаше я същата обява на 3900, пусната около седмица преди това.Ето това ми се вижда перфекто отвсякъде ама е чак в Плевен, а не ми се ходи до там само ей така да си зяпам, без въобще да съм решил да сменям Бравото, а пък е и на 3900 лв.http://mobile.bg/pcgi/main.cgi?topme...942&f1=detailsп.п. А защо второто е 1.3 16v??
      Bravo 1.6 16v

      Коментар


        #18
        Хора от пунто до пунто разлика голяма...В надежда има жълто с шибедахМоето пак нама на задния капак емблемката спортинг - само на страничнитеСпойлер на задния капак също нямам...Газта така си я взех с газова от италия...И мисля ,че не е газов инжекцион ,а само с емулаторите - разход 9-10 лятото 8
        Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
        Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
        Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

        Коментар


          #19
          Давай смело го взимай..за тези пари и за ефтина подръжка няма друга кола...аз карах такова година и съм много доволен за това си взех и новото..
          Punto HGT - total
          Punto 1.2 16v Sporting - total
          Punto 1.2 - alive
          Toyota celica t23

          Коментар


            #20
            Парите наистина са трепач,чак не ми се вярва.Но с всички с които сам говорил ми казват абе Фиат,това било онова било......пак мен много ме кефи като форма,стоика сичко си му е наред особенно при спортингите.Карах едно ТД за 3 месеца и си бе6е усичка макар и дизел.За бензина нямам впечатления но имам кураж да опитам
            Не караи по-бързо,отколкото твоя ангел хранител може да лети!!!

            Коментар


              #21
              Пак ако успея и газова да сложа и да ми дава и 8/9 на 100 ще се родя.Сега имам едно форде 1.1 карб. на газ убото от бои горкото дава 11 и пак сам хараби пак смятаите на пунтото как ще му се радвам :Dhttp://www.snimka.bg/album.php?album_id=200610 и се продава извинямав се за намсата на друга секта но да си кажа аз
              Не караи по-бързо,отколкото твоя ангел хранител може да лети!!!

              Коментар


                #22
                abarth77 написа:
                Моето специално е ELX, това е най-високия клас на оборудването при Punto I, но огледалата ми не са в цвета на купето, нямам ABS и Airbag. Повечето са с огледала в цвета на купето, но очевидно преди 10-на години отделните пакет с екстри са включвали по-малко опции, а не както е сега. А sporting си е sporting, няма други допълнителни обозначения. Нивото на екстри е като при ELX.
                @abart77Най високото ниво на оборудване при Фиат е HSD/High safety driving/.Задължително климатик,ABS,2 Airbag,задни дискови спирачки,тапицерия плюш+останалите които се знаят.Много са скъпи и джамбазите ги избягват.Аз карам в момента такава и съм виждал в София само 2-3 досега.

                Коментар


                  #23
                  chris написа:
                  Аз ей върху това умувам http://mobile.bg/pcgi/main.cgi?topme...986&f1=detailsГледам, че и то няма спойлер на задния капак. Също ми се струва малко странно това, че на едната снимка е без номер, а на другите е с номер - не знам дали не са различни колите. Другото, което е нещо много бързо му падна цената - имаше я същата обява на 3900, пусната около седмица преди това.Ето това ми се вижда перфекто отвсякъде ама е чак в Плевен, а не ми се ходи до там само ей така да си зяпам, без въобще да съм решил да сменям Бравото, а пък е и на 3900 лв.http://mobile.bg/pcgi/main.cgi?topme...942&f1=detailsп.п. А защо второто е 1.3 16v??
                  Ами първото почти сигурно е на човек от другия форум, защото като изключим първата снимка, другите 2-3 са от среща на съфорумници и дори едната беше пусната в гласуването за календар на форума /тази на задния надпис/. Вероятно първата снимка я е правил като е купувал колата. Пък второто е 1.3 16v, щото или е печатна грешка или толкова им е акъла.
                  Understeer - when you hit the wall with the front of the car. Oversteer - when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower - how fast you hit the wall. Torque - how far you take the wall with you.

                  Коментар


                    #24
                    Не са ли 1.2 16V
                    Не караи по-бързо,отколкото твоя ангел хранител може да лети!!!

                    Коментар

                    Working...
                    X