Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

FIAT с 500 000 км. и 5 г. гаранция в Германия

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Kогато стане въпрос за пробеци, ау на мене ми става много интересно, впечатление ми направи скорощното прочитане на пост в който се съдържаше следното изречение: Брава JTD на 1 000 000 км. А основния е правен на 900 000км. Перфектно. Нека Рокамбол види тази тема и да си каже опита, освен за колите и за ДУКАТО-то. Аз от моя опит с човек с който съм говорил който кара 95год Фиат Дукато знам че този бус наистина не си знае километрите, в действителния случей, в момента пише 400 000, овиснал е като за на 1 000 000 а собственика му предполага че е на около 6-700 000км. Какво да говориме за JTD тогава?
    FIAT DUCATO 2.3 JTD 03'

    Коментар


      #17
      Има някаква уловка в тез гаранции. То и на някой телевизори пише с големи букви че гаранцията им е три години ,но като го занесеш на ремонт когато са минали две години от сервиза ти казват че на третата година само частите са безплатни а иначе си плащаш ремонта. С дребни букви някъде закътано е написано в гаранционната карта това нещо .
      Фиат Панда 1.2 2006година
      Синджира си идва ,а козата я няма...

      Коментар


        #18
        е, забравих да кажа че това е промоция :D за 20-на дниима и безлихвен лизинг, както и плащане на първата вноска чак през 2010 г.и 500 Евро за гориво
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #19
          коцев написа:
          Има някаква уловка в тез гаранции. То и на някой телевизори пише с големи букви че гаранцията им е три години ,но като го занесеш на ремонт когато са минали две години от сервиза ти казват че на третата година само частите са безплатни а иначе си плащаш ремонта. С дребни букви някъде закътано е написано в гаранционната карта това нещо .
          Няма загадки и уловки!В Германия гаранцията се изпълнява :D
          Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
          Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

          Коментар


            #20
            То и на лаптопа ми на рамта гаранцията беше Лайф Тайм обаче.... Това е просто рекламен трик както направиха КИА със СИИД и Хюндай с И30. Само се чудя обаче защо ФВ не смеят да направят тая стъпка? Иначе на Киа гаранцията след третата година НЕ покрива- гумени оплътнения, свръзки по охладителната система и тн. Така че според мен с нея и без нея все тая.

            Коментар


              #21
              АИ казаха, че се очаква гаранцията да стане вече 3 години.
              F31 BMW 320d

              Коментар

              Working...
              X