Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Вижте на каква "интресна" обява попаднах в дата-та

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Вижте на каква "интресна" обява попаднах в дата-та

    Дали не е някой от нашия форум? http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=1556084Цитат за тези, които ги мързи да кликат на линка:
    Здравейте... Бартеросвам едно фиатче типо готино... не мога да го снимам.... няма с кво..... 1.4 моноинжекция 92г... няма грам забележки по външния вид... светло син металик е боята... има някоя друга готина спортна лепенка по него... Вътре салона е запазен... седалките са жестоки Рекаро... Волана пак е готин..... спортен.... гарнето е спортно... колата има и газова инсталация.. колата си е суперска... просто ми се кара голфче... пак некое готинко.... ако има някои нека пише За контакт: ЛС Обявата важи за София
    Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
    --- в сърцето завинаги... ---
    Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

    #2
    Мдааа...и след три месеца ще има нова обява :-моля човека, с който се видяхме по предишната обява да се свърже отново с мен. Загубил съм му телефона...искам си фиатчето...Плиииииззззззззз....."

    Коментар


      #3
      Ще го лапнат бързо - виж основните характеристики готина спортна лепенка, готин спортен волан и гАрне, жестоки седалки Рекаро ...

      Коментар


        #4


        Дайте да съберем пари и да купим едно "голфче" двойка готино, да му турим един спортен волан от магазин "За един лев", ще му сложим и пръскалки на стъклата със сини лампички, и като му тунинговаме фаровете с черно тиксо, ще заспи И да направим бартера, а Типо-то ще бъде почетен автомобил на клубаЕто, намерих нещо подходящо Даже има и газова уредба
        Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
        Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

        Коментар


          #5
          " колата има и газова инсталация.. "Мен ето това ме разби А разрешително от Инспекцията за Държавен Технически Надзор дали има?

          Коментар


            #6
            ilkor написа:
            Ще го лапнат бързо - виж основните характеристики готина спортна лепенка, готин спортен волан и гАрне, жестоки седалки Рекаро ...
            агхахахахахахаха...ше го лапнат ами... тая обява е супер готин виц! Скоро не се бях хилил така... Yellow_Flash_Colorz_PDT_07
            Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

            Коментар


              #7
              Леле леле как може да има толкова заблудени типове все още искащи голф-2 в сравнение с типо (забележете перничанин говори против голф )
              Fiat Punto 1.2 75 ELX-Forever
              Alfa Romeo 146 1.9 JTD
              Fiat Bravo 1.6 16v SX-Ex
              Alfa Romeo 155 2.0 8V

              Коментар


                #8
                Re:

                [quote="karloson"]Дайте да съберем пари и да купим едно "голфче" двойка готино, да му турим един спортен волан от магазин "За един лев", ще му сложим и пръскалки на стъклата със сини лампички, и като му тунинговаме фаровете с черно тиксо, ще заспи И да направим бартера, а Типо-то ще бъде почетен автомобил на клубаЕто, намерих нещо подходящо Даже има и газова уредба
                карам Punto

                Коментар


                  #9
                  мнооооооооооооооооого ще съжалява пича че се е разделил с типото,ама кво да се прави някои от голф минават на фиат и виждат какво са губили през цялото време е те тоя пич обаче ще разбере какво е загубил
                  forza la FIAT
                  http://gorata.net/f.php?f=dani_bravo

                  Коментар


                    #10
                    Re: Вижте на каква "интресна" обява попаднах в дат

                    Sandeto написа:
                    Дали не е някой от нашия форум?
                    Невъзможно - как ще е от нашия форум и ще иска да смени Фиат с Голф
                    Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                    Коментар

                    Working...
                    X