Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Данък за автомобил в София

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    е то и аз не вярвам ама знаеш ли го бат бойко е лудак
    Fiat Brava
    Volkswagen Golf
    и тия три неща

    Коментар


      #92
      1.9 JTD (105) И аз не можах да разбера защо точно в София

      Коментар


        #93
        бате ви Бойко може да си гледа работатасамо не знам как ще разбере кой кога е дошъл в Софиясмешници са тези държавницине разбраха ли че това е свободна държава и всеки може да ходи където си иска
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #94
          Всичко е пари приатели

          Браво 1,6 16V

          Коментар


            #95
            Понеже имаше вече тема със абсолютно същото заглавие ги обединих в една.Колеги, преди да пуснете нова тема по често дискутиран проблем погледнете дали вече не е писано по него.

            Коментар


              #96
              И тази година плащаме като миналата, а който иска 5% отстъпка - до 30.04.08 да тича към касите Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 П.П. Днес си платих данъка - с отстъпката 119лв.
              Bravo 1.6/16V ... и на газ

              Коментар


                #97
                в КАРЛОВО е 190лв. за JTD-105 ,и си мисля дали да не мигрирам в СОПОТ там е 127лв.със смяна на лична карта пак ще сам 50 кинти напред
                BRAVA 1.9 JTD 105hp+ EX
                E46 320D

                Коментар


                  #98
                  не e истина просто, абсолютно безправова държава е нашата" СЪДЪТ ПУСНА ПО-ВИСОКИЯ ДАНЪК ЗА КОЛИТЕ понеделник, 27 октомври 2008СофияВърховният административен съд даде зелена улица на увеличения данък за автомобили в София.В края на февруари Столичният общински съвет реши да вдигне данък МПС с 25%. Веднага след обнародването й, Наредбата за местните данъци и такси, в която е записан и налогът, беше обжалвана от граждани и от областния управител. Възражението срещу нея бе за това, че Столичният общински съвет прие налогът за колите да се плаща не само според мощността на двигателя, но и съгласно коефициент за възрастта на автомобила.Идеята на общинарите беше за старите возила да се плаща повече от новите, защото замърсяват околната среда. Впоследствие се оказа, че това противоречи на Закона за движение по пътищата.Затова още на следващото си заседание СОС се поправи и реши това условие да отпадне, като остана само вдигането с 25%.Сега ВАС реши окончателно, че при изготвянето на наредбата са спазени всички законови предпоставки. Магистратите отхвърлиха и възражението, че тя не е подлагана на обществено обсъждане. Текстовете са били публикувани на сайта на кметството и гражданите са дали там мнението си, категоричен е съдът."standartnews.com
                  2015 Renault Megane Expression GT
                  2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                  Всичко за FIAT Bravo 2007

                  Коментар


                    #99
                    ilkor написа:
                    Не знам, в общината най вероятно и те са чели закона и са намерили начин да го "спазят"
                    А бе те и миналата година го бяха чели ама им излязоха криви сметките.
                    Fiat Marea Weekend 2,4 JTD 130 HLX
                    2000г.
                    Fiat Tempra 1'8 ie 1990 /покойница/

                    Коментар

                    Working...
                    X