Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нов колега!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Нов колега!

    Здравейте фенове!С огромно удоволствие искам да се похваля, че и аз вече мога да се присъединя към вашия чудесен клуб! Преди няколко дни се сдобих с Fiat Stilo 1.9 JTD 2002. Това е първата ми кола и макар трудно да мога да изкажа мнението си (поради скромния/никакъв опит) съм повече от доволен. Не знам дали мога да поискам чуждо мнение за този Fiat, защото аз в града не срещам такива, а във форума забелязах 1-2ма със Stilo.. И все пак, който има мнение за колата добро/лошо да заповяда. :D Живи и здрави!Боби
    Fiat Stilo 1.9 JTD

    #2
    Здравей, колега! Честита нова придобивка! Много красив автомобил! Непосредствени впечатления не мога да споделя, но нищо не пречи да ти пожелая много безаварийни километри и само радост да ти носи! Успех и добре дошъл в отбора!
    Fiat Marea Weekend 1,6 16V

    Коментар


      #3
      Ей градски, честито!!!Мнение не мога да изкажа кой знае колко компетентно, освен да кажа, че ми харесва колатаДето казваш 2-3 Стилота във форума, ама за твой късмет 2 от тях са във ВарнаМоже да попиташ колегата Nikki_Sixx, ако нещо те интересува, ама той е с бензинка.Другия колега който е със същия двигател като твоя се подвизава в алфа форума от време на време.Абе идвай по срещите пък там има кой да ти обясни нещо ако те интересува ААА сетих се ника на колегата който има като твойто Стило - borko9966
      Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
      Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
      Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
      Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
      BMW X3 3.0D Aut

      Коментар


        #4
        Re: Нов колега!

        mainx написа:
        Боби
        К’ви впечаления ти трябват бе колега Боби? Честито ти кола... и със здраве да я караш! Хубаво конче , а и много бяга... Съпругата ми днес плати данъка му и... олекнахме с 260 лв. , а твоят ще е сигурно по голям...макар , че...може и по-малък да е щото е малко по-стара от моята!Хубав автомобил си си взел...живот и здраве ела на срещата на морска гара и ше поговорим още! М/у другото...аз не разбирам , ама всички познати вече ми казват , че съм станал маниак на ФИАТ-ки..днес даже(тая случка ми става като дежавю) при един куп таксита...аз отивам и се качвам на ФИАТ-ка Още веднъж честито и със здраве да я караш!
        Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

        Коментар


          #5
          Честито колега и мноооогооо безаварийни километри!Качи някоя снимка да и се порадваме и ние!
          Space Star 1.9 DID

          Коментар


            #6
            браво колега.и аз карам stilo 1.9 jtd успех. колеги,търся джанти 17’’ за stilo

            Коментар


              #7
              Благодаря момчета за чудесното посрещане. Благодаря и за пожеланията, дай боже някой горе ви чул! Радвам, се че и момчетата със Stilo-зверовете също откликнаха на пост-а ми. А за срещите, трябва да хвърля едно око за датите и съм един от първите, аз ако не познавам колегите фиатаджии, за какво го карам тоя Fiat? :DА да, Roko ще кача снимки разбира се, но по късно, че сега я имам на снимка от телефон, а кофти да качвам некачествени.
              Fiat Stilo 1.9 JTD

              Коментар


                #8
                Здрасти колега и честита придобивка....веднага се записвай в темата за стикерите, та да можем най-скоро да те идентифицираме из раздрънканите ни пътища....

                Коментар


                  #9
                  Авео написа:
                  Здрасти колега и честита придобивка....веднага се записвай в темата за стикерите, та да можем най-скоро да те идентифицираме из раздрънканите ни пътища....
                  Аааа, нека първо да прочете как става, че само по 10 пъти обяснявам на ден - мазоли ми излезнаха на пръстите.Иначе честито за Стилото, ако не мине котка път - скоро и аз на такова - дизелче, ама май ще търся комби щото седана не ме кефи, а тривратката ми е малка...
                  Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                  Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                  ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                  Коментар


                    #10
                    Yavor написа:
                    Авео написа:
                    Здрасти колега и честита придобивка....веднага се записвай в темата за стикерите, та да можем най-скоро да те идентифицираме из раздрънканите ни пътища....
                    Аааа, нека първо да прочете как става, че само по 10 пъти обяснявам на ден - мазоли ми излезнаха на пръстите.Иначе честито за Стилото, ако не мине котка път - скоро и аз на такова - дизелче, ама май ще търся комби щото седана не ме кефи, а тривратката ми е малка...
                    Стилото с 4-те врати не е седан бе Хечбег си е Лек ден

                    Коментар


                      #11
                      Поздрави и от мен,зная много добре как се чувстваш,щото и аз скоро си закупих моя Фиат!Безаварийно наслаждаване от шофирането на придобивката!
                      Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                      Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                      http://www.keepfighting.ms

                      Коментар


                        #12
                        Айде честито от още един сравнително нов собстваник на Фиат (в случая, поредния)!Скоро ще разбереш, ако още не го знаеш, че Фиат не е просто автомобил. Това е емоция и страст! А за тези неща си заслужава да платиш малко повече. Не че при Фиат се налага, де.
                        Shit happens, sometimes...
                        Tipo 1.4i.e. '92 - вече смъртно ранено
                        Marea 1.8 HLX - червена като аватара

                        Коментар


                          #13
                          Yavor написа:
                          Авео написа:
                          Здрасти колега и честита придобивка....веднага се записвай в темата за стикерите, та да можем най-скоро да те идентифицираме из раздрънканите ни пътища....
                          Аааа, нека първо да прочете как става, че само по 10 пъти обяснявам на ден - мазоли ми излезнаха на пръстите.Иначе честито за Стилото, ако не мине котка път - скоро и аз на такова - дизелче, ама май ще търся комби щото седана не ме кефи, а тривратката ми е малка...
                          :D Разбирам те. Знам какво е да говориш едно и също нон-стоп! ivjordan, е тва е представяне на автомобил, чак кеф да ти стане, че караш това, за което са казани тези думи в пост-а ти
                          Fiat Stilo 1.9 JTD

                          Коментар


                            #14
                            Честито колегаИ аз имам stilo 1.9 jtd 2002 като цяло съм много доволен от негоАко нещо конкретно те интересува питаи ще ти отговоря ако могаВъв Варна не съм виждал друго stilo 1.9 jtd радвам се че има още едно освен моетоИнтересно ми е да видя твоето stilo може някои ден да се засечем

                            Коментар


                              #15
                              Честито и от мен. Стила-жите ставаме все повече, което страшно ме радва. Безаварийни километри и ти пожелавам да разбереш какво е "Италианска страст".PS: sevko4632 - Защо само 6 поста за 8 месеца? Нещо обиден ли си ни?

                              Коментар

                              Working...
                              X