Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Имам си Фиатка!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    jenshen73 написа:
    Голфаджиите и да искаме не можем ги задмина бе Ники. Ти представяш ли си - цял Перник само голфъри. Днес по новините даваха кадри от там - имаше 4 голфа един зад друг спрени... А пък и какво толкоз? Едно време най-популярен беше Опел Вежда (капка демек), сега е Голф3 щото Голф2 умря от старост и дизайнерски мъки... Защо да не виждаме и малко повече Фиати по улиците???
    Няма лошо пич... аз само констатирам, а освен това... като моята ги няма хептен пък в квартала съм единствен
    Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

    Коментар


      #17
      Честито и от мен за новата колица, безаварийно да си я караш!А относно масовостта, момчета, бих казала, че не е много добре и много рядка кола да караш. Убедих се в това, когато една ужасно кишава сутрин, бързайки взе, че ми свърши течността за чистачките. Едва се домъкнах до бензиностанция ОМВ, купих течността и помолих момчето да ми я сипе. Да, ама, не! Започна да гледа умно под капака, присъединиха се още един- двама- не могат да намерят къде се сипва... Накрая се появи и този, който най- много разбира, с изражение- Кво правите, бе, тъпаци, как може да не знаете къде да сипете? Много бързо сви и той перките, защото така и не успя да разгадае загадката. Тъй като нямах цял ден да ги чакам, просто ми измиха стъклото и потеглих, добре че бях наближила вече крайната си цел.

      Коментар

      Working...
      X