Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Имам си Фиатка!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Имам си Фиатка!

    Здравейте,приятели! Вече и аз си имам Браво,много съм доволен от покупката!Няма да влизам в подробности,колата има всички екстри за модела/1999;Браво 105JTD GT/.Разбира се има какво да се прави по колата,но за тва ще ви досаждам по-после!!!Започвам постепенно обслужването,даже не съм я регистрирал... Късмет и здраве на всички ви. ciao.Jimп.п. Моля дайте кординатите на сервиз в който обслужват ФИАТ и разбират какво правят,става въпрос за Пловдив!Аз съм говорил със един колега и той сподели,че Динекспрес на Пещерско са свестни,но аз четох в нашия форум друго...
    Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
    Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
    http://www.keepfighting.ms

    #2
    ЧЕСТИТО!!! Я се разходи до ямбол, хем колата ще тестваш, хем ще свършиш работа с хора които знаят къде да пипнат

    Коментар


      #3
      честито градски за сервиз мога да ти препоръчам един-намира се на ул.Полет 75/Немо кар/.момчетата работят много добре и не са скъпари/ако искаш мога да ти дам и тел./.Динекспрес и аз не ти го препоръчвам
      Renault Laguna 1,9 dci 2002

      Коментар


        #4
        УУУУУУУУ бегай по далеч от Динекспрес не струват.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          Честито.А в Дин Експрес,не дей да ходиш.
          ex. punto elx 1.2i
          Lancia Libra 1.6

          Коментар


            #6
            Поздравления за придобивката колега, да си я караш със здраве ... А по темата Също подкрепям "Немо-Кар" много са добри момчетата, а "Дин експрес" и ще ти кажа да стоиш далеч от тях, аз веднъж отидох да ги попитам нещо и колективно 3- ма "майстори" се опитаха да ме убедят че моторът ми не бил от тази кола и серийно не се произвеждали с такъв мотор
            Fiat Punto '01, 1.8 16V HGT Abarth

            Коментар


              #7
              Честито човече... много безаварийни километри! Обаче , прави ми впечатление , че Браво става доста масова кола...скоро ше задминем Голфаджиите май...
              Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

              Коментар


                #8
                Бягай от Динекспрес.
                Octavia RS
                Evo 10-служебната играчка.

                Коментар


                  #9
                  nikki_sixx написа:
                  Честито човече... много безаварийни километри! Обаче , прави ми впечатление , че Браво става доста масова кола...скоро ше задминем Голфаджиите май...
                  Аз затова се замислям да махам Бравата и да се прехвърлям на Стило - те поне са редки в момента.Иначе на колегата - честито със здраве да с я караш.
                  Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                  Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                  ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                  Коментар


                    #10
                    nikki_sixx написа:
                    Честито човече... много безаварийни километри! Обаче , прави ми впечатление , че Браво става доста масова кола...скоро ше задминем Голфаджиите май...
                    Голфаджиите и да искаме не можем ги задмина бе Ники. Ти представяш ли си - цял Перник само голфъри. Днес по новините даваха кадри от там - имаше 4 голфа един зад друг спрени... А пък и какво толкоз? Едно време най-популярен беше Опел Вежда (капка демек), сега е Голф3 щото Голф2 умря от старост и дизайнерски мъки... Защо да не виждаме и малко повече Фиати по улиците???
                    Steliyan's Life!
                    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                    Коментар


                      #11
                      Благодаря ви,колеги!Ще се вслушам в съвета ви.Само да допълня,че аз също съм озадачен от бройката на Браво в Пловдив...от преди година когато започна да се формира идеята за моят автомобил ситуацията беше коренно различна!И за да ви успокоя,Голфа си остава масовият избор в българия няма нужда да драматизираме,защото от това да има повече Фиатки по улиците печелим ние...поне ще се вдигне нивото на сервизното обслужване,така се надявам!!!Успех на всички,нека да караме разумно и да пазим децата си!!!п.п. До vaskobravo: не се притеснявай за тела,щото задължително ще отида на ул.Полет 75/Немо кар/,благодаря ти все пак и ако нещо се обърка ще те имам предвид!
                      Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                      Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                      http://www.keepfighting.ms

                      Коментар


                        #12
                        Интересно, аз до сега нямам никакви оплаквания от Динекспрес, дори съм доста доволен.

                        Коментар


                          #13
                          Airfan и аз незнам защо ,но както виждаш хората говорят...Междудругото живея на пет минути от гореспоменатия Дин Експрез и виждам доста колици!Което идва да каже ,че им имат доверие въпреки всичко!Аз ще се пробвам на ул.Пролет и ще ви споделя!
                          Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                          Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                          http://www.keepfighting.ms

                          Коментар


                            #14
                            Со здраве, колега, и дано нямаш никакви проблеми с колата, докато е при теб.То и какви проблеми да имаш, де, това е Фиат все пак
                            Shit happens, sometimes...
                            Tipo 1.4i.e. '92 - вече смъртно ранено
                            Marea 1.8 HLX - червена като аватара

                            Коментар


                              #15
                              Yavor написа:
                              Аз затова се замислям да махам Бравата и да се прехвърлям на Стило - те поне са редки в момента.
                              ...респект човеко... може да сме малко , но сме качествени Колега Джими...приемай малко по-весело нещата бе... честно казано боли ме фара колко са голфовете и неквите там каруци! Важно е да си обичаш автомобила и да си го поддържаш... всичко друго е бошлаф раота. Обаче аз верно съм се пристрастил яко към тая марка, и май в следващите 50 години не се виждам да карам друго освен Фиат...
                              Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                              Коментар

                              Working...
                              X