Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Свобода на словото - Ауди форума!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Свобода на словото - Ауди форума!

    Колеги, защо така се получава?Аз влизам, регистрирам се в Ауди форума, защото са писали някакви глупости за италианските автомобили.Пускам си темата, с доводи, факти, и съвсем приятелски задавам въпроси.Има един потребител, който с А4 казва - цитата може да не е точен "докарай колата и да сравняваме"Аз към него отправям молба да се видиме да сравним колите и после той да си даде мнението за автомобила.И... Описвам нещата както ги виждам, с думи, изрази, доводи....и следва това....
    Spunky написа:
    Lancia Lybra SW 2.4 JTD (135hp, 304nm/2000rpm)Ускоение 0-100км/ч - 10.3 cМакс скорост - 200 км/чРзход извън/градско/смесен - 5.5/9.2/6.9Маса - 1410кгAudi A4 Avant 1.9 TDI (130hp, 310nm/1900rpm)Ускоение 0-100км/ч - 10.1 cМакс скорост - 208 км/чРзход извън/градско/смесен - 4.5/7.5/5.6Маса - 1450кгА бе изобщо не мисля че има какво да се коментира... освен че ланча имат 9 продадени автомобила миналата година срещу близо 700 ауди-та. Е има защо сигурно да е така.
    Демек дизеловия двигател бил много по-як от на фиат.Аз от техния форум им пускам точно това:
    vladim написа:
    Колата е АУДИ Б4 1.9 TDI 93г. с електрона помпа. След продължително каране с 200км/ч се стопиха две от буталата.Направи се пълен основен ремонтнови бутала сегменти шлайфане и всичко останало но в момента много пуши и прекъсва . Пробваха и с друго ГНП но нищо центровки с друга турбина но пак нищо видях се вече в чудо. Препоръчайте добър майстор , че вече не знам какво да правим
    ......
    Freestyler написа:
    Е колко па време я кара с 200 за да даде такива поражения?Виж, ако си го правил системно...
    ......
    vladim написа:
    Карах я така около 5мин
    .......
    BO (JTD) написа:
    Да го пусна ли това във форума на Алфа
    Това ли е нормален форум. Така ли се защитава теза, като те гонят?И накрая БАМ на ИП-то ми. Добре, че разполагам със 1000 ИП-та, та мога да си продължа доводите
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    #2
    Свободата, включително и тази на словото, подлежи на интерпретация от страна на власт-имащите и това май винаги е било такаДай линк да се забавляваме.
    Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

    Коментар


      #3
      vesko написа:
      Свободата, включително и тази на словото, подлежи на интерпретация от страна на власт-имащите и това май винаги е било такаДай линк да се забавляваме.
      http://audibg.com/index.php?showtopic=35985хааай
      A20DTH ЖТД ама не баш
      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

      Коментар


        #4
        За свободата на словото -- вече казах. Ето как се действа там. А ние тук - на толерантност сме го ударили. Ама имал право на мнение... Айде моля ти се!!!Иначе аз нямам нищо против това мислене
        Яз друго освен немското нема’а си купа. Он немецо го е направИл.
        Имайки предвид намеренията ми да продължавам да си купувам 8-10 годишни коли, мислене като по-горното само ще ми позволи да си купувам по-евтино колите които така или иначе харесвам.П.С. Абе ти сещаш ли се кой купи деветата ланча?
        Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

        Коментар


          #5
          ...ко ти пука фе колега? Еби ги...комплексари на които е дадена малко власт винаги ще има! ...мен не ми дреме като почват да ме дразнят колко куца била марката ФИАТ ...викам им "’бал съм ва" и си заминавам! Малоумници има много в таз държава... и като купил АУДИ ко? По-голям пич от мен ли е станал? Ми не е!
          Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

          Коментар


            #6
            Напълно нормално......морални норми и такива на поведение не търси във форумите. Ако се изтипоса тук някой от ауди и почне да ни убеждава колко му е по-по-най аудито, нали се сещаш какъв ще е резултата, с единствената разлика, че тук ще получи БАН само ако ни запсува........Хич да не ти пука, това са нормални неща и единственото, което може да се случи е да се сръфаме с форума на ауди, което и двете страни едва ли желаят....Кучетата си лаят, фиатите и аудитата си вървят.....

            Коментар


              #7
              За каква свобода на словото говорите,то ако не си регистриран,на даденият линк дори не можеш да четеш.Явно хората си имат строги правила,не са като нас тук

              Коментар


                #8
                Нравите в различните форуми се различават, но регистрирайки се в даден форум, това означава, че приемаш правилата такива, каквито са. На мен например ми се стори много странно, че в разделите "Купува" и "Продава" на един форум за немски коли, всяка обява за автомобил, в която е спомената друга марка, моментално се изтрива и получаваш предупреждение. Даже и обява за бартер не можеш да пуснеш там.
                Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                Коментар


                  #9
                  Колеги имате грешчица, БО е дал линк обаче е бил логнат, което можеби пречи като някои чукне линка все едно се опитва да влезе с логина на Бо. Иначе ето линк без да съм логнат http://audibg.com/index.php?showtopic=35995Както сами виждате проблема пак е в двигателя губи мощност , сигурно е карал с 200 и сега 2 бутала са изпаднали в картера. Шегувам се бре
                  Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                  Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                  Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                  Коментар


                    #10
                    Значи аз съм в заблуда. Yellow_Flash_Colorz_PDT_37

                    Коментар

                    Working...
                    X