Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бихте ли плащали такса за тунел под Шипка?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Бихте ли плащали такса за тунел под Шипка?

    http://news.ibox.bg/news/id_471672930според мен ако стане някога ще е допълнително платен, което намирам за нормално
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    #3
    ТВЪРДО ДА....и не само там....готов съм и 20 лева да дам, пътувайки от Варна за София, ама ако ми спретнат перфектна магистрала без дупки, улеи и прочее.......ако знаеш само в какво състояние е участъка Варна-Шумен горе-долу по средата....кръпки, дупки...ужас

    Коментар


      #4
      Авео написа:
      ТВЪРДО ДА....и не само там....готов съм и 20 лева да дам, пътувайки от Варна за София, ама ако ми спретнат перфектна магистрала без дупки, улеи и прочее.......ако знаеш само в какво състояние е участъка Варна-Шумен горе-долу по средата....кръпки, дупки...ужас
      Този участък винаги казвам, че е нарочно направен - ако неизлитиш от пътя или пък ако не те хване морска болест от толкова много клатене и люшкане, си добре дошъл във Варна Това е нещо като тест и за изправността на автомобила! :D

      Коментар


        #5
        250 000 млн. лева друг път - най, ама най малко 1 000 000 000 ще отидат като не съм сигурен за валутата...А и преди 2020 не ми се вярва да стане.... То до тогава не е сигурно дали автомобилите все още ще се движат по земята ...
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          #6
          Авео написа:
          ТВЪРДО ДА....и не само там....готов съм и 20 лева да дам, пътувайки от Варна за София, ама ако ми спретнат перфектна магистрала без дупки, улеи и прочее.......ако знаеш само в какво състояние е участъка Варна-Шумен горе-долу по средата....кръпки, дупки...ужас
          Напълно съгласен с тебе!И повече ще давам,стига да са ни добри пътищата.

          Коментар


            #7
            Ама....че ние вече не даваме ли..хммм...в смисъл все пак тая винетка трябва да значи перфектни пътища. Или винетката значи просто пътища, па за перфектни - такси допълнителни .На въпроса сериозно - да, бих плащал, но за тея допълнителни пари трябва да е наистина безупречно, безукорно, без забележки и всякакъв тип проблем да се решава в рамките на ден.Шумен-Варна верно е кошмар. И не мисля че ще го оправят скоро.

            Коментар


              #8
              Твърдо не! Даже не бих го и използвал. По-скоро бих бил безумно ядосан, ако с появата на тунела затворят проходите. А за ползата от тунела няма две мнения, хубаво е да има такова съоръжение, но аз обичам да карам, обичам чукар, обичам природа (доколкото може и да и се насладиш от колата), със сигурност бих предпочел да убия 1-2 часа по прохода, отколкото половин затворен под планината... Лично аз изпадам в едно много гадно и неприятно състояние на няколкото витински тунеля, дето са по няколко стотин метра, па какво остава за десетки километри под планината С прости думи - няма да плащам, защото не бих го използвал това е

              Коментар


                #9
                bubachko написа:
                Твърдо не! Даже не бих го и използвал. По-скоро бих бил безумно ядосан, ако с появата на тунела затворят проходите. А за ползата от тунела няма две мнения, хубаво е да има такова съоръжение, но аз обичам да карам, обичам чукар, обичам природа (доколкото може и да и се насладиш от колата), със сигурност бих предпочел да убия 1-2 часа по прохода, отколкото половин затворен под планината... Лично аз изпадам в едно много гадно и неприятно състояние на няколкото витински тунеля, дето са по няколко стотин метра, па какво остава за десетки километри под планината С прости думи - няма да плащам, защото не бих го използвал това е
                КАкви десетки километри под земята това няма да е така.Ще има доста светли участъци според мен.От някъде подучух ,че най-добрия участък за такова съоръжение било по течението на някаква река около прохода Троян-Кърнаре.
                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                Коментар


                  #10
                  Да, ако пътя е на ниво!
                  "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                  ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                  Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                  Коментар


                    #11
                    Аз от край време пътувам за Варна през Бургас, затова на този етап не мога да отговоря

                    Коментар

                    Working...
                    X