Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Най-после ефективно осъден пиян водач !

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Най-после ефективно осъден пиян водач !

    http://dnes.dir.bg/2008/02/26/news2709151.htmlТози път мисля, че съдът си свърши работата както трябва. Не, че това ще върне хората, ама поне някакво възмездие да има. Евала. Белким действа превантивно на тия дето фиркат и карат. Сега топката е в медиите. Трябва да отразят подобаващо новината, за да се поспре народа с това пиене и каране после.

    #2
    Е то едва ли е единствения случай на осъден пиян шофьор. Ама иначе си прав, че трябва да се даде добра гласност за да видят хората, че така не бива.
    Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
    Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
    Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
    BMW X3 3.0D Aut

    Коментар


      #3
      А Максимчо..... За него условна присъда Какъв Съд е това - питам аз?!
      BMW E90 320D
      ех. FIAT COUPE 2.0 16V
      ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
      ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

      Коментар


        #4
        blagun написа:
        А Максимчо..... За него условна присъда Какъв Съд е това - питам аз?!
        Тука съм съгласен абсолютно.
        Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
        Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
        Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
        Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
        BMW X3 3.0D Aut

        Коментар


          #5
          Едно от загиналите момичета е дете на бившият окръжен прокурор на Перник...ко искате. Я онова лайно да беше размазал някое депутатско или магистратско дете, охоооо....14 не, ми 24 години щеше да е гадже на някой здрав мангал, любител на българо-руските отношения-сношения.......

          Коментар


            #6
            И преди съм казвал, че съм на мнение, че тогава е карал 16 годишния й син, защото тя е била пияна, НО е казала, че тя е шофирала, за да не го натикат детето още от 16 годишен по затворите

            Коментар


              #7
              И да е така, пак тя щеше да го отнесе. Той е непълнолетен, тя е правоспособен водач (макар и в такова състояние) и не може да предоставя управлението на автомобила на сина си. Освен това, ако беше той, съда нямаше да тресне такова наказание ами съм сигурен, че пак щеше да е условно. Но не мисля, че е карал сина й, защото казаха, че на нея не и е 1-ви път да я хващат фиркана зад волана.

              Коментар


                #8
                Авео написа:
                Едно от загиналите момичета е дете на бившият окръжен прокурор на Перник...ко искате. Я онова лайно да беше размазал някое депутатско или магистратско дете, охоооо....14 не, ми 24 години щеше да е гадже на някой здрав мангал, любител на българо-руските отношения-сношения.......
                Абсолютно съм съгласен! И на мен ми направи впечатление , че е дете на окръжния прокурор , а и сега е в съдебната система... , а всички знаем как стават нещата в нашенско!Нима тези 14 години са равносилни на трите детски живота? Щом не може смъртна присъда...ми нека да направим като щатите (нали те са ни кумир в днешно време) - дайте й за всеки отнет живот по 115 години затвор... и нека след 345 години ако е жива да си излезе!
                Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                Коментар

                Working...
                X