Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

По-добри ли са VW от FIAT?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    nasty написа:
    Бре не съм сектант - но си имат дизайн - добри дизели - в бензините с големи постижения не могат се похвалят.Яка резачка поне като м3 рс4 нямат...ама пък и аз толкоз пари за такива коли нямам - стига ми и 159-ка една др да си карат голф пассат - да видим след коя ще се обръщат хората !
    Абе и на мен алфата ми харесва повече от Голф, ама като го чета това.....

    Коментар


      #62
      За дизайн и екстри - ФИАТ. ФауВе бих си купил единствено и само ако няма друго - популярния Голф 2 никога не ми е харесвал, Пасатор 5 е красив, но .... някак си искам да се различавам от мнозинството - та дори и Туарег вече е серийна кола в БГ. Виж, ако мога да спастря някой лев за Мазерати Куатропорте директно изневерявам на ФИАТ ...Тъста за кратко имаше VW Golf 2 - на газ Е тва нещо вярно не правеше проблеми, но най-вече щото тъста си караше Типо-то, а голфо беше за празници, щото беше без багажник с тая бутилка...За сега FIAT Marea Weekend HLX JTD105 е моят автомобил - купих го с огромно желание... все още не съжалявам.
      Steliyan's Life!
      FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

      Коментар


        #63
        Четох го и аз това за Алфата, по точно брата се опита да ме издразни с това нещо, има даже и за грандето нещо че на 30к жабката не се затваряла, и на 500 му влизало въздух горе от лайсните. Предполагам няма да е изсмукано от пръстите, може и да е истина, макар че това е АБ все пак. Въпроса е друг. Много коли могат да се "похвалят" с подобен род проблеми още като нови, та дори и основният спонсор на АБ - Фолксваген. Всяка кола е на късмет, и лада да набараш читава - проблеми никви. Алфата е била с дефект, случило се е, но и на други коли се е случвало и ще се случи. Ако имам възможност да си взема 159 - тази новина от АБ няма да ме спре да си я взема, просто ми е ясно че се случва да дефектира нещо.пп: Прочетете в същия този брой на АБ мнението за Пасат-а....
        FIAT DUCATO 2.3 JTD 03'

        Коментар


          #64
          Статията е пълна измислица откъдето и да я погледнеш! Защо въобще се връзвате на някакъв немец при коментара му за италианска кола?Заглавието е "Проблеми като едно време" ... че той е посочил само един проблем и по-точно повредено управление на клапана във всмукателния колектор! Ами зачетете се в Алфа форума и вижте колко човека се оплакват от това ... никой! Е как ще го класифицира, като проблем от едно време?Друго ... двигателят бил отказал, а защо не е посочил каква е причината? Просто отказал! Чакал анализа от Италия, аре беги легай бе фашист!Едно време в същия този прехвален Auto Bild имаше една статийка за гуми Marangoni Vanto. При тестовете ги класират сред големите производители, а пък в ADAC са на последните места, защо ли?Аман от платени статии!

          Коментар


            #65
            Не се стърпявам да се включа и аз в тази тема, карам Фиат Уно 1,4 от 94 год с клима . Имам колега който е с пасат 2 и просто ми се чуди как тази колица издържа в ръчичките. Карям я втора година и съм и врутнал около 75 хил колометра. Колата ми е първа но ако можеше да говори би заплакала - забравял съм я суха - без масло, карал съм я със спукан изпарител през който тече вода, прегрявал съм я - забравих една сутрин като тръгвах за София да завия обратно капачката на разширителния съд и на влизане в София взе да киха - спрях долях и отгоре вода врътнах я и газ. Та колегата е свидетвл на тези издевателства от моя страна и ми казва аз моя пасатец ако го третирам така до сега да е в моргата. Жалко наскоро се блъснах с Уното и много жал ми стана - сега е на тенекеджия и не знам дали ше стане нещо. А за две години тази кола не ме е оставяла на пътя - може едвам едвам да се тътри но ме е докарвала до в къщи. За разбитите пътища няма да говоря по нашия край влизам в дъпка пукам гума и джантата е на осмица. Сега се замислям след катастрофата да си взема Мареа комби, но ще ми е жал да я търкалям тука из тези пътища. А за ФВ пасат защо има толко фенове - еми просто колата е сравнително широка и дълга и на хорицата им харесва, относителна здравина и непретенциозност - какво му трябва на човек повече , но иначе за пословична здравина ФВ не може да се говори аз съм свидетел на такива брутални проблеми че няма да ми стигне мястото тука. При фиатките проблемите са козметични и дразнещи и оставят впечатление за ниско качество - уплътнения, каблечета крушки и от сорта дразнещи проблеми - предпочитам такива отколкото да ми киха ДВГ, скоростна кутия и тн.т
            бившатаFiat Uno 1.4 i.e clima; Lancia Dedra 1.8 VVT - сегашната
            разход 8-9 газ

            Коментар


              #66
              Stanev написа:
              Не се стърпявам да се включа и аз в тази тема, карам Фиат Уно 1,4 от 94 год с клима . Имам колега който е с пасат 2 и просто ми се чуди как тази колица издържа в ръчичките. Карям я втора година и съм и врутнал около 75 хил колометра. Колата ми е първа но ако можеше да говори би заплакала - забравял съм я суха - без масло, карал съм я със спукан изпарител през който тече вода, прегрявал съм я - забравих една сутрин като тръгвах за София да завия обратно капачката на разширителния съд и на влизане в София взе да киха - спрях долях и отгоре вода врътнах я и газ. Та колегата е свидетвл на тези издевателства от моя страна и ми казва аз моя пасатец ако го третирам така до сега да е в моргата. Жалко наскоро се блъснах с Уното и много жал ми стана - сега е на тенекеджия и не знам дали ше стане нещо. А за две години тази кола не ме е оставяла на пътя - може едвам едвам да се тътри но ме е докарвала до в къщи. За разбитите пътища няма да говоря по нашия край влизам в дъпка пукам гума и джантата е на осмица. Сега се замислям след катастрофата да си взема Мареа комби, но ще ми е жал да я търкалям тука из тези пътища. А за ФВ пасат защо има толко фенове - еми просто колата е сравнително широка и дълга и на хорицата им харесва, относителна здравина и непретенциозност - какво му трябва на човек повече , но иначе за пословична здравина ФВ не може да се говори аз съм свидетел на такива брутални проблеми че няма да ми стигне мястото тука. При фиатките проблемите са козметични и дразнещи и оставят впечатление за ниско качество - уплътнения, каблечета крушки и от сорта дразнещи проблеми - предпочитам такива отколкото да ми киха ДВГ, скоростна кутия и тн.т
              За проблемите с пластмасите и аз подкрепям. Това е единственото, което ме дразни в италианските коли.Фиата ми беше целия в щипки, сега и Алфата, откакто сменям това онова, виждам, че е същата. Не се научиха да го правят по лесния с начин с винтчета, ами требва целата да я направят със щипки, мамицата им значи Едно откачане и после айдеее ... поръчка на нови от Италия, че тука даже и ги няма

              Коментар


                #67
                Най-красивите автомобили са Италианските и проектираните от итлиянци.Най- добри са новите автомобили.За това си купих чисто нов ФИАТ от АИ. Можех и Голф 5 да взема но нямаше да го има ефекта на заглеждане по светофари,автомивки и бензиностации.Даже днес с жената като излезнах ме от Метро на паркинга бяха се събрали няколко човека и оглеждаха колата с интерес.Между другото VW са доста добри автомобили.

                Коментар

                Working...
                X