Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

По-добри ли са VW от FIAT?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    ами ето я във Фолксваген темата: http://www.vwclub-bg.org/forum/viewt...er=asc&start=0
    TD_100, че е кръгло число.

    Коментар


      #17
      nylon написа:
      ами ето я във Фолксваген темата: http://www.vwclub-bg.org/forum/viewt...er=asc&start=0
      много"ласкави"изказвания но пък кой ли е очаквал друго
      Renault Laguna 1,9 dci 2002

      Коментар


        #18
        ....VW-2, детската ми мечта.....ама като търсих толкова много и не намерих, направих компромис с Линеа-та....тежи ми, съвестно ми е, срам ме е, ама като то ко да направя, кат вече няма нови двойки....иначе още от детската градина съм флюбен в нея.... ...и моля ви се, разкарайте се с тез фиати от тука. Да не сте помясли да накърните детските ми ’"въцделения", мечти и спомени....

        Коментар


          #19
          vw-fiat

          Никога няма да си купя фолцваген.1.На визия ме радва само Туарега2.За мен фолцваген е ментето на Ауди3.Какво да ви кажа-Аз като ходих в Германия(бях там за два дни),по ирония на съдбата може би.Не видях нито 1 фолцваген освен 2-3 Туарега.Най разпространен модел VW Golf 3, еми лично според мен-Каруца с капаци
          НК

          Коментар


            #20
            vaskobravo написа:
            не бих сменил бравото на този етап за VW.за мен една кола освен всичко друго трябва и да е красива!единствения VW който ми харесва е Phaeton
            - забрави тая песен. Чисто нов Фаетон, купен преди три месеца, вече четвърти път влиза в бокса. Признавам - уникална кола, уникален вид, уникална возия, ама.......назад. Мерси.....а най-интересното е, че и четирите пъти изписва "СЕРВИС", светва всичко по таблото и угасва и авариики...айдеееее, умряхме от студ, докато дойдат да ни вземат...а в сервиза нищо не казват и дори не се знае какъв точно е бил проблема. Смях в залата........

            Коментар


              #21
              говоря за визия. контакт с такъв не съм имал
              Renault Laguna 1,9 dci 2002

              Коментар


                #22
                Ако говорим за ППС тва несъмнено е Фоксваген, дет се вика да стигнеш от точка А до точка Б без никво удоволствия абе като дупка в времето.Ако ще говорим за АВТОМОБИЛИ тва вече е друга тема
                Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                Коментар


                  #23
                  Подкрепям казаното от Авео с 2 примера - лични впечатления - и двата са с Голф 5 2.0 ТДИ - 140 к.с. - единия автоматик, другия нормален. Единия направи аналогично като това, описано от Авео - изписа SERVICE и умря, докато не му смениха ECU-то с ново, да видим до кога.Другия се оказа по-издръжлив - изкара цели 4 месеца, преди да му сменят цялото арматурно табло, щото му отказа дисплея на бордовия компютър...Бе то и името им такова - "народна кола"...да си ги карат плебеите За "легендарните" Титаници - Пасат 2 не ми се говори. Веднъж се наложи да взема на кръстника Пасата, за 50 км направих мускули от волана само... Как може исзобщо да им мине през акъла да направят кола 2 тона без хидравлика ? Пък за каруците Голф изобщо не ми се говори...

                  Коментар


                    #24
                    признавам си без бой :D имам два VW и то GOLF :D 4 значи стъпва по хубаво от пунтото ми, а са една година това за тежкия волан изобщо не съм съгласен с него на пунтото без ситито му беше по тежък волана. Все пак не мога да си кривя душата Пунтото ми допадаше повече като визия, разхода беше по-малък от на VW. Абе въпрос на вкус и много се чудя защо пунтото за 7500 му се мръщеха, а тоя голф върви за 12
                    Fiat Punto 2 1.9 Jtd HLX 2001 год. (inlove)
                    Vw Golf III Cabrio 1.9 TDI 1996 год.

                    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=146239

                    Коментар


                      #25
                      Колега сигурно се бъркаш, кви компютри кви ремонти тва е фоксваген тои НИКОГА не се разваля, влиза в сервиза само за профилактика и пастиране. Някои да е видял тая здраве немска машина някога да се развали, питам аз, а???????????
                      Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                      Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                      Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                      Коментар


                        #26
                        Голф 4 е същата каручка, като 2 и 3, ама чак пък с Пунтото да го сравняваш, все пак не са ли различен клас. Иначе съм върл противник на Фау Ветата във всичките им разновидности, но все си мисля, че с Пунто нямат база за сравнение.
                        Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                        Коментар


                          #27
                          ....описано от Явео..
                          ...хахаха, туй нещо средно между Авео и Явор ли..... ...

                          Коментар


                            #28
                            Авео написа:
                            ....описано от Явео..
                            ...хахаха, туй нещо средно между Авео и Явор ли..... ...
                            Вероятно Коригирах се вече де...

                            Коментар


                              #29
                              sugarboy написа:
                              Голф 4 е същата каручка, като 2 и 3, ама чак пък с Пунтото да го сравняваш, все пак не са ли различен клас. Иначе съм върл противник на Фау Ветата във всичките им разновидности, но все си мисля, че с Пунто нямат база за сравнение.
                              само не се излагай ! карал съм и 3-ка тди и няма нищо общо с 4-та.А за тва с комповете вие все още ли несте разбрали че новите коли който си купувате от БГ са с 2 или дори 3-то качество ?
                              Fiat Punto 2 1.9 Jtd HLX 2001 год. (inlove)
                              Vw Golf III Cabrio 1.9 TDI 1996 год.

                              http://www.snimka.bg/album.php?album_id=146239

                              Коментар


                                #30
                                Твърдо НЕ. По - скоро бих карал Лада... Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 ...не е предубеждение, возил съм се в няколко ФВ и наистина няма по - дървена кола... може би си съперничи с Опел и Дачия по този критерий.
                                M-Benz E 250 TD 150hp
                                M-Benz 200d 75 hp
                                Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                                Коментар

                                Working...
                                X