Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

По-добри ли са VW от FIAT?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    По-добри ли са VW от FIAT?

    Здравейте,представям на вашето внимание следното, а именно - Постоянния рекордьор по продажби в Европа - Фолксваген е сякаш абониран за челното място, всички сме свидетели, как това се случва пред очите на апенинския автомобилен концерн. Очаквам вашето мнение относно защо и с какво немците са по-добри?
    TD_100, че е кръгло число.

    #3
    Никога!
    Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
    Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
    Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

    Коментар


      #4
      За сведение: Пуснах същата тема, само че антипод на тази във Фолксваген форума по-рано днес, ако искате да видите как реагираха там, ето: http://www.vwclub-bg.org/forum/viewt...er=asc&start=0
      TD_100, че е кръгло число.

      Коментар


        #5
        Да, за пасат комби да кажем >2002 г.
        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

        Коментар


          #6
          Във Фалве само се мъчиш- тежък волан, шумове- не, МЕРСИ! :D :D :D
          Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

          Коментар


            #7
            Аз бих си купил голф 4-ка ако вървеше на цената на Браво
            Fiat Bravo GT JTD 2000г. ->!!!Продадено!!!

            Коментар


              #8
              Безсмислена тема!

              Коментар


                #9
                вече втори ден карам различна кола от Бравата си - ДЪЛБОКО СЪЖАЛЯВАМ!!! , но е по принуда! С нетърпение очаквам отново да се кача в нея и да пипна с пръстче волана и да завия накъдето искам, да погаля спирачките и да спра на момента, да пипна газчицата, и да залепна за седлото..... Дори и в дедрата не искам вече! Искам си Фичката! Не съм се качил във фолксвагена който е от класа на моята брава, и е по-добър от нея. Но например най-новия пасат е по-добър от бравата ми, но в сравнение с новото Браво - не че съм го карал де..... но щом шумахер кара браво а не ФВ - без коментар! а той знае какво да кара!

                Коментар


                  #10
                  Kimi_Raikonen написа:
                  Във Фалве само се мъчиш- тежък волан, шумове- не, МЕРСИ! :D :D :D
                  от пасата като се кача на бравото и все едно няма хидравлика на скоро много се смях ,един фиат фен ,обясняваше как пасатите имат мн.дървена возия в сравнение с браво и ме убждава ,без да знае че имам и двете
                  фиатче Браво 2.0

                  Коментар


                    #11
                    и аз имам два ретро автомобила от тези марки УНО и ПОЛО 92 год и смея да твърдя че уното е ПО кола от полото във всяко отношение, разход на гориво / седнакви ДВГ са 1,0 куб / ремонтно пригодност, удобство във купето пространство вървеж и т.н сега за здравина ще ги сравнявам да видим / полото го имам от сравнително скоро / засега не ме задоволява със такава /доста ремонти направих но да видим занапред /
                    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                    UNO 1.0 FIRE

                    Коментар


                      #12
                      Гледам само положителни коментари за Фиат, а в анкетата 40% са отговорили със "защо не"! Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 ... мали, мали, мали

                      Коментар


                        #13
                        Кой шегаджия е пуснал тази анкета? Ако пусне същата във форума на VW мисля, че резултатите ще са някак наопаки. Безсмислена работа общо взето, дори не мисля да гласувам.
                        Frontera Sport, X20SE март 1998

                        Коментар


                          #14
                          не бих сменил бравото на този етап за VW.за мен една кола освен всичко друго трябва и да е красива!единствения VW който ми харесва е Phaeton
                          Renault Laguna 1,9 dci 2002

                          Коментар


                            #15
                            Нали имах фолксваген - е по-дървена кола няма!

                            Коментар

                            Working...
                            X